Рандомайзер ників

Для покупців у Інтернеті доводиться досить часто придумувати нікнейми. Особливо це відноситься до тих, хто любить онлайн-ігри і розважальні ресурси. Це доводиться робити настільки часто, що часом закінчується всяка фантазія. І нам довго доводиться мучитися, щоб підібрати потрібне ім’я для персонажа або свого профілю. Істотно полегшують це завдання онлайн-сервіси, які є рандомайзерамі вірутальних ників. Що це таке і якими краще користуватися — ви зможете дізнатися, дочитавши цю статтю до кінця.

Що таке рандомайзер і навіщо потрібна така програма?

Разндомайзер (генератор) — це програма, яка підбирає випадковим чином імена. Вони можуть бути взяті з бази даних сервісу цілком. Можуть також бути складені за певними параметрами, які задає користувач. Все що вам необхідно — це відкрити сторінку з таким сервісом. Далі налаштувати генератор і натиснути кнопку для запуску. Через мить ви побачите перед собою кілька варіантів ників.

Подібні програми дуже прості, але в той же час дуже корисні. Тепер при наступному створенні електронної пошти або профілю онлайн-ігри вам не потрібно буде ламати голову і вигадувати унікальні і прикольні імена. Рандомайзери діляться на кілька типів. Є спеціальні сервіси для ігор, прості генератори (які не потрібно налаштовувати) і універсальні. Останні підходять для всіх випадків придумування nicknames. Всі вони будуть розглянуті далі.

Це цікаво: Нікі для Інстаграмма.

Randstuff.ru — простий генератор ніків в режимі онлайн

До простих рандомайзерам, як ми вже зазначили, відносяться сервіси, які не потребують установки телефону для результатів. Все що потрібно для отримання заповітного імені — це натиснути на кнопку генерації. Тут же ви побачите запропонований варіант. Якщо воно вам не підходить, ви натискаєте кнопку генерації знову. І робите це до тих пір, поки не з’явиться той єдиний нік, під яким вам потрібно буде провести ігрового персонажа до переможного кінця.

Інструкція досить проста:

 1. Перейдіть на сторінку https://randstuff.ru/nickname/ і натисніть кнопку «Згенерувати».
 2. Коли ви зробите це, ви побачите в блоці «Никнейм» слово латинською, яке можна скопіювати.
 3. Виділіть курсором отримане ім’я, якщо воно підходить, і натисніть праву кнопку.
 4. Натисніть «Копіювати» і вставте в формі при реєстрації.

  Рандомайзер randstuff.ru

  Простий рандомайзер randstuff.ru

Нікнейм на цьому сервісі складається з двох слів англійською. До нього у всіх випадках додаються цифри. Вони служать основним параметром унікальності в такому слові. Іноді цифри можна просто прибирати і намагатися зареєструвати. Якщо сервіс не прийме цей варіант, тоді поверніть цифри. Під рядком зі згенерованих ім’ям є пункт — «Кривий переклад». Наведіть на нього курсор, щоб дізнатися, що позначає ваш нік.

Даний рандомайзер ників також має інші розділи:

 • Генератор паролів — ви зможете створювати свої паролі в один клік, також, як і з нікнеймом. Тільки тут ви зможете задавати довжину майбутнього пароля.
 • Простий генератор чисел.
 • Визначити переможця — цей розділ дозволяє зручно і швидко визначати переможців серед передплатників сторінки або учасників груп ВКонтакте. Тут також є параметри, які можна налаштовувати.
 • Розділ «Мудрі думки».
 • Факти, щасливі квитки та інше.

Більш детально ви зможете ознайомитися з іншими розділами самостійно. Хороший сервіс для тих, кому швидко потрібні згенеровані дані.

Читайте також: Красиві ники для аватар для дівчаток і хлопчиків.

Sfztn.com — рандомайзер вірутальних імен для ігор

Наступний сервіс для формування ників відмінно підійде для всіх ігроманів. Його особливість полягає в тому, що тут надані на вибір спеціальні параметри. Ви зможете вибрати стать свого персонажа, расу (18 рас), країну, розкладку nickname і навіть характер майбутнього персонажа. Під кожен цей параметр сервіс підбирає унікальне ім’я, яке буде ідеально підходити вашому герою.

Якщо ви зареєструєтесь в цьому сервісі https://sfztn.com/nicknames-generator, ви отримаєте на додачу адреса електронної пошти у вигляді ваше_имя@sfztn.com.

Розглянемо покроково, як тут створити унікальне ім’я персонажа:

 1. Після переходу на сайт вам необхідно вибрати рід персонажа (чоловічий / жіночому), вибрати гру (для якої створюється нік) або залишити параметр недоторканим. Виберіть також расу, розкладку, країну, характер. Можна задати першу букву майбутнього імені.
 2. Нижче також налаштуйте кількість показуються никнеймов і кількість букв. Цей параметр має 2 повзунка. З їх допомогою задається інтервал кількості символів в ніку, наприклад, від 5 до 10.
 3. Натисніть кнопку «Створити» і ви побачите запропонований нік поруч у вікні. Якщо він не підходить вам, знову натисніть кнопку «Створити».

  Рандомайзер ігор Sinhrofazotron

  Рандомайзер ників для ігор Sinhrofazotron

Як і в попередньому рандомайзере, тут є і інші функції. У верхньому меню можна вибрати генератор доменів для сайтів, QR-кодів, чисел, паролів. На сайті ви також знайдете конвертери одиниць вимірювань, розділ з сувенірами і широку базу знань. Більшість статей на даному ресурсі є інструкціями до місцевих сервісів. Тому якщо потрібна допомога по одному з них, ви можете керуватися цими статтями. Особливо цікавим є розділ «Загадки і таємниці» про природні чудеса планети Земля.

Online-generators.ru — сервіс рандомних ників

На просторах інтернету є ще один спеціалізований сервіс — https://online-generators.ru/names, який пропонує нам генератор псевдонімів. У ньому ви зможете швидко отримати «фейковий» ім’я, прізвище та по батькові. Він буде корисний тим, хто часто представляється несправжніми іменами в соціальних мережах та інших ресурсах. Найчастіше сервіс підбирає прості нехитрі комбінації, на кшталт Коденко Ірина Михайлівна або Андрєєв В’ячеслав Борисович.

У всякому разі, підміну вашого справжнього імені буде помітити важко. Крім того, на сайті є й інші типи рандомайзеров. Щоб переглянути всі, натисніть вгорі праворуч велику кнопку «Список всіх генераторів» і виберіть необхідний. На сайті є відео інструкція, яка демонструє, як необхідно працювати з перетворювачем імен.

Інструкція проста:

 1. Праворуч від блоку з ПІБ знаходяться параметри, за допомогою яких можна налаштувати результати. Виберіть кількість показуються в першому пункті імен.
 2. У другому пункті ви можете вибрати, що необхідно генерувати — ПІБ або нікнейм.
 3. Нижче ви зможете прибрати або поставити галочки на одному з параметрів — ім’я, прізвище, по батькові. Якщо прибрати хоча б з одного цього пункту галочку, він не буде відображений в результатах.
 4. Виберіть підлогу і натисніть кнопку «Згенерувати».

  Рандомайзер online-generators.ru

  Рандомайзер імен та ніків online-generators.ru

Ви можете натиснути кнопку «Відправити на e-mail» і нікнейм прийде в листі на вказану адресу електронної пошти. Результатів дійсно багато. Ви зможете вибрати з наданих відмінне унікальне віртуальне ім’я.

Nick-Name.ru — універсальний інструмент для геймерів

На сторінці https://nick-name.ru/ru/generate/ є ще один якісний ресурс, що дозволяє швидко отримати заповітний нік. Його швидше можна віднести до універсальних. Тут ви створите власне унікальне ім’я для свого профілю.

Працює він по всі тим же принципом:

 1. Перейдіть на головну сторінку рандомайзера і виберіть першу букву ника, якщо необхідно.
 2. У другому параметри вкажіть, скільки букв повинно бути.
 3. Далі можна вибрати один з трьох генераторів. Їх відмінності на перший погляд визначити не можна, але якщо ви довгий час не можете підібрати потрібний варіант, спробуйте поміняти на інший.
 4. Натисніть жовту кнопку «Генерувати».

  nick-name.ru

  nick-name.ru

Всі розглянуті рандомайзери оригінальних ніків працюють бездоганно. Вибирайте відповідний і збережіть його у себе в закладках, щоб він завжди був під рукою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector