Як відрізнити AirDots оригінал від підробки

На ринку цифрових технологій фейковий смартфон або аксесуар до нього — звичайне явище. Наявність корупції в певних країнах дозволяють «піратам» наживатися на популярності чесних брендів. Але ми допоможемо вам відрізнити навушники AirDots справжній оригінал від відвертої підробки. Щоб ви змогли купити справжній товар.

Огляд бездротових навушників AirDots

Китайські виробники аксесуарів для мобільних пристроїв Xiaomi сподівалися просто зробити подібний пристрій як у Apple — AirPods. Але на ділі виявилося це не так просто. Перша версія навушників ніяк не могла працювати стабільно. Вони відмовлялися працювати синхронно, або взагалі не підключалися до смартфону (прочитайте цю статтю, якщо ви зіткнулися з такою ж проблемою). На сьогоднішній день вийшло вже кілька оновлень і були проведені необхідні доробки. Пристрій вже можна назвати повноцінними і рекомендувати для покупки.

індикатори
Індикатори на навушниках AirDots

У комплект Redmi AirDots входить оригінальний кейс або чохол, створений з приємного для торкання пластика. Можливо вибрати кілька кольорів. Усередині кейса щільно і компактно розташовані самі бездротові навушники. Кожен з них оснащений червоним індикатором, який відображає поточний режим підключення або їх статус. В упаковці повинен також знаходитися USB-шнур, яким кейс підключається до джерела живлення.

AirDots
Навушники AirDots

В цілому навушники від китайської компанії Xiaomi є хорошим вибором серед подібних бюджетних пристроїв, на відміну від підробок. Звук досить потужний, регулятор гучності плавно зменшує або збільшує рівень звуку, без якихось різких стрибків. Користувачам навушників AirPods здасться трохи незвичним відсутність сенсорної панелі на навушниках. Замість неї на всю площу розміщена кнопка. Її натискання включає виклики на телефоні або ставлять на паузу музичний програвач.

Читайте також: як підключити навушники Xiaomi Redmi AirDots до телефону.

Як відрізнити АірДотс оригінал від підробки

Ви рухаєтеся в правильному напрямку, якщо перед покупкою навушників AirDots вирішили знайти інформацію про підробки. Так як багато користувачів зараз навіть не здогадуються, що використовують фейк, замість пристрою від Xiaomi. Навіть упаковка навушників зовні не відрізняється з підробленими.

упаковки навушників
Упаковки навушників оригінали і підробка (посередині)

Першою відмінністю від оригіналу є лицьовій графічний елемент упаковки. Якщо у вас є можливість порівняти їх, то на оригіналі синій пояс буде вище.

відмінність AirDots
Відмінність AirDots на упаковці

А також на фейк сам малюнок буде блідіше. В оригіналі лицьова частина — яскравий чорний колір навушників.

Відмінність на упаковці за кольором
Відмінність на упаковці за кольором нанесених елементів

Ті ж ознаки можна знайти на шрифті, яким нанесено назву навушників. На оригіналі він трохи жирніше і чіткіше. Наступний спосіб відрізнити справжні AirDots від фейк — це круглі напівпрозорі друку або наклейки на упаковці.

оригінальні друку
Оригінальні друку AirDots

На підроблених їх немає.

гравірування Mi
Гравірування Mi на підробці

Ще одна важлива особливість. Якщо ви купили навушники, які були виготовлені після липня 2019 року — на кришці кейса буде не гравірування Mi, як в перших версіях, а логотип Redmi. На фейках досі роблять Mi.

Що ще видає підробку: Пояснення:
Зверніть увагу на інструкцію, яка знаходиться в комплекті з навушниками.У несправжніх навушниках Redmi вона буде виглядати в прямому сенсі — погано: літери розпливчасті, текст надрукований криво, фарба місцями тьмяніє або пропадає взагалі. В оригіналі інструкція написана акуратно, якою і повинна бути.
Фейк можна швидко визначити по його кришці.В оригіналі вона відкривається на 90 градусів. Через що ми отримуємо повний доступ до навушників. У підробці вона розкривається в повному обсязі. І ми не можемо так само комфортно дістати їх з чохла.
Подивіться на ніші, в яких розташовуються навушники AirDots.Контакти для їх зарядки в підробленому кейсі сильно виступають назовні, коли в оригіналі вони ледь виходять з отворів.
Спробуйте навушники з одного кейса помістити в інший.Якщо вони не поміщаються або поміщаються, але з великим скрутному — одні з них зробили не Xiaomi.

Це може бути корисним: Чому блютуз навушники не підключаються до телефону.

Інші відмінності оригіналу AirDots

На цьому відмінності в фейковий і справжніх навушниках від китайського виробника Redmi не закінчуються. Оригінал навушників AirDots на дні кейса мають блідий текст з описом характеристик пристрою. У підробці цей текст надрукований яскраво-білою фарбою.

Підробка (зліва) і оригінал (праворуч) AirDots
Підробка (зліва) і оригінал (праворуч) AirDots — відмінність в яскравості шрифту

Ця ознака також можна використовувати при покупці в магазині. Навіть якщо у вас немає оригіналу для порівняння. Зверніть ще увагу на гніздо, в яке вставляється штекер для зарядки. Це багатьом відомий Micro USB з контактом посередині. Цей контакт повинен розташовуватися в оригіналі рівно.

Якщо візьмете в руки самі навушники, то зможете розрізнити справжні від підроблених AirDots за чіткими швах, якими вони оперезані. В оригіналі ж шви практично не відчуваються на дотик, хоча і помітні.

відмінності
Відмінності на навушниках AirDots

Букви L і R означають лівий і правий. Вони також виконані недбало на несправжніх навушниках. У фірмових букви вигравірувані і виглядають пристойно. Кнопка на навушнику матова, навколо неї блискуча фаска. На фейковий пристрої кнопка вся матова, без яких-небудь додаткових елементів.

Таким чином, ми розібрали всі ознаки, які допоможуть вам відрізнити AirDots справжній оригінал від відвертої підробки. Сподіваємося, наші поради допоможуть вам зробити правильний вибір.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector