Як відповідати на питання в Інстаграме

10 липня 2018 року функціонал соціальної мережі Інстаграм поповнився нововведенням, що дозволяє користувачам створювати свої питання в Сторіс Інстаграма. Новація була зустрінута на «ура», і вже на наступний день історії багатьох користувачів рясніли стікерами створених ними питань. Хтось із зацікавлених передплатників пустив слух, що відповіді на такі питання суто анонімні, що призвело до виникнення безлічі кумедних ситуацій. Так як відповідати на питання в Інстаграме, анонімні чи відповіді, і що робити, якщо після натискання на стікер вас перекидає на іншу Сторіс? Розглянемо в даному матеріалі.

Приклад стікера з питанням в Інстаграме

Приклад стікера з питанням в Інстаграме

Як відповісти на питання своїх передплатників

На поточний момент відповіді на питання в Stories Інстаграма можливі в двох основних формах:

 • На питання в Сторіс іншого користувача. Для цього буде достатньо тапнуть на стікер з питанням, набрати наш відповідь, і відправити його автору питання. Останній буде бачити як сам відповідь, так і аккаунт, з якого він був відправлений (анонімність відсутня);

  Інші користувачі будуть бачити, хто автор того чи іншого відповіді

  Інші користувачі будуть бачити, хто автор того чи іншого відповіді

 • На питання в нашій Сторіс. У цьому випадку, ми спочатку створюємо питання в нашій історії.
 • Далі хтось із друзів нам відповідає на нього в формі питання, на який, в свою чергу, відповідаємо ми.

В останньому випадку нам буде необхідно перейти в Сторіс з вашим початковим питанням, і провести пальцем вгору для переходу в статистику. Тут ми побачимо отримані відповіді на наше запитання, з яких потрібно буде вибрати потрібний.

У статистиці ми зможемо переглянути отримані варіанти відповідей

У статистиці ми зможемо переглянути отримані варіанти відповідей

Тапа на таку відповідь, після чого з’явиться табличка з трьома варіантами дій:

 • «Поділитися відповіддю». Дане питання стає основою для публікації нової історії, в якій він буде розміщений. Таке питання буде анонімним, і інші користувачі не зможуть впізнати, хто з наших друзів його задав;
 • «Надіслати повідомлення». Дозволяє виконати перехід в Директ з Задати питання користувачем;
 • «Видалити» — видаляє дане питання.

  Запропонований вибір опцій

  Виберіть один із запропонованих варіантів

З трьох перерахованих опцій нас цікавить перша. Розберемо її особливості.

Читайте також, як підібрати гарний нік в Instagram.

Опція «поділитися відповіддю» — як створити історію з відповіддю на питання?

Як уже згадувалося, в разі вибору опції «поділитися відповіддю» заданий нам питання стає основою для нашої подальшої історії в Інстаграм. Натисніть на цю опцію, після чого ми перейдемо в режим створення нової історії.

Вибираємо фон для нашої історії, місце розташування заданого питання і відповіді на екрані. Як вже зазначалося вище, питання буде мати анонімний характер, і його авторство буде недоступно іншим користувачам. Наша відповідь на нього може бути оформлений як текстом, так і за допомогою фото або відео, з додаванням різноманітних графічних елементів.

Що робити, якщо при натисканні на стікер перекидає на іншу Сторіс

Бувають ситуації, коли при натисканні на стікер питання замість набору відповіді вас перекидає на іншу Сторіс. Зазвичай це пов’язано із застарілою версією використовуваного вами додатки Інстаграм, або відсутністю відповідного оновлення для вашої версії операційної системи.

У такому випадку рекомендується виконати наступне:

 • Оновлення додаток Інстаграм до його найсвіжішої версії;
 • Очистіть кеш додатка Інстаграм. Перейдіть в налаштування телефону, знайдіть там «Додатки», в них виберіть Інстаграм, і там натисніть на кнопку «Очистити кеш»;
 • Зв’яжіться зі службою технічної підтримки, для чого в додатку Інстаграм перейдіть по шляху «Параметри» — «Підтримка» — «Повідомити про проблему».

  Виберіть

  Виберіть «Повідомити про проблему»

висновок

Вище ми розібрали можливість відповідати надійшли питання в Instagram. І що необхідно зробити, щоб заданий вам питання стало основою для публікації вашої чергової історії в Інстаграм. Якщо ж питання в соц. мережі у вас не працюють коректно, тоді рекомендую оновити (а, то і перевстановити) додаток Інстаграм, що в багатьох випадках дозволяє виправити проблему.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector