Як зарядити акумулятор Imax B6

Стали популярні нові універсальні зарядні пристрої для автомобілів. У цій статті ви дізнаєтеся, яким чином зарядити акумулятор моделі Imax B6. А також потенційні можливості цього девайса.

Огляд пристрою Imax B6

Зарядний пристрій Imax B6 має внутрішнє обмеження в 6 ампер. У магазині найкраще купувати зарядку з блоком живлення в комплекті. Так як неоригінальні блоки часто виходять з ладу. Є також моделі акумулятора Imax B6 з вбудованим блоком живлення. Його наявність потрібно уточнювати під час покупки. Якщо ви вже придбали зарядний пристрій без нього, то доведеться додатково викластися і докупити. Ціна в районі 10 доларів.

Блок живлення
Блок живлення до зарядного пристрою

Пристрій оснащений декількома кнопками. З їх допомогою можна активувати певні функції і режими.

Переваги Imax B6: Пояснення:
Функція автоматичного включення режиму малого струму при завершенні процесу зарядки.Це сприяє максимальному заповнення батареї струмом.
Самодіагностика.Пристрій здатний саме виконувати діагностику несправності і визначати її в акумуляторі.
Підтримуються різні формати батарей.З його допомогою ви зможете паралельно зарядити акумулятори «ААА» і «АА».
Функція захисту від перегріву.Актуально при різких скачках напруги.
Сумісність з різними пристроями.Штекер адаптована під «не євро» розетки.
Наявність дисплея.Якщо підключено більше одного акумулятора, цифровий дисплей показує інформацію по всіх пристроях.

Передня панель
Передня панель зарядки Imax B6

Чи не намагайтеся збільшити навантаження або підключати додаткові джерела живлення. Це швидко виведе пристрій з ладу. Ви також ризикуєте завдати шкоди своєму акумулятора. У Imax також є дуже зручний режим, в якому ми можемо передавати заряд від одного АКБ іншому.

Читайте також: Як заряджати бездротові навушники JBL.

Яким чином зарядити акумулятор Imax B6

На передній панелі акумуляторної зарядки Imax B6 чотири кнопки. З їх допомогою нам необхідно буде налаштувати процес зарядки. Але потрібно знати призначення кожної кнопки. Їх окремо ми розглядати не будемо. А відразу перейдемо до процесу налаштування, щоб ви змогли повторити її.

Порядок дій:

 1. Для початку необхідно підключити пристрій до акумулятора. Для цього скористайтеся перехідником з клем, які повинні бути в комплекті;
  Підключіть пристрій
  Підключіть пристрій до акумуляторних клем
 2. На екрані пристрою з’явиться інформація про те, що нам необхідно налаштувати зарядку. Натисніть на Imax B6 крайню кнопку праворуч під назвою «Start», щоб вибрати тип акумуляторної батареї. Використовуйте кнопки посередині, щоб змінити його. «Pb» — це свинцевий;
  кнопка
  Кнопка «Start» на пристрої для зарядки
 3. Натисніть ще раз кнопку «Start», щоб вибір перейшов на кількість ампер на екрані. Знову використовуйте кнопки зі стрілками для зміни числа;
  Кнопки для зміни вибору
  Кнопки для зміни вибору на зарядному пристрої
 4. Знову необхідно натиснути на кнопку «Start» на акумуляторі Imax B6, щоб вибір змістився на кількість вольт. Вкажіть середніми кнопками це значення. В дужках вказано кількість «банок» в акумуляторі (6P);
  Налаштування
  Налаштування зарядки
 5. Натисніть на кнопку «Старт» і утримуйте її, щоб з’явився напис англійською: почекайте, йде перевірка батареї.
  Start
  Натисніть на кнопку «Start»

При зарядці свинцевих акумуляторів виділяється газ, який дуже шкідливий для здоров’я людини. Тому ні в якому разі не заряджайте їх в квартирах і будинках, якщо не хочете нашкодити своїм близьким. Якщо ви не знаєте, які параметри виставляти на пристрої, зверніться до інструкції Imax B6. На ній повинна бути відповідна інформація.

Це може бути корисним: Чому телефон швидко заряджається і швидко розряджається і як виправити.

Спосіб підзарядки Lipo акумуляторів від Imax B6

Сьогодні набув поширення інший тип акумуляторів — Lipo. Це модульні типи, які здатні віддавати струм в кілька разів перевищує значення ємності. Як правило, вони складаються з декількох блоків.

Lipo
Акумулятори Lipo

На кожній з них нанесені позначення, які допомагають зрозуміти, яким струмом їх заряджати від Imax B6. На задній частині знайдіть позначення з літерою C. Тобто «2C Charge Rate». Це означає, що кількість ампер потрібно помножити на 2. Виходить, що на лицьовій стороні ви побачите 1000 mA, то підключати його можна до 2 ампер.

Інформація на задній частині
Інформація на задній частині акумулятора

Для їх підключення використовуйте бічну панель з портами.

Підключіть акумулятор Lipo
Підключіть акумулятор Lipo до зарядного пристрою

Тут є порти для одно-двох-трьох банкових акумуляторів. Вибирайте відповідний за розміром.

Далі процедура повторюється:

 1. Потрібно вибрати тип акумулятора в пристрої;
 2. Вибрати режим зарядки;
 3. Завершити налаштування.

У Imax B6 є також ощадний режим для пристроїв Lipo. Його потрібно використовувати, коли ви заздалегідь знаєте, що не будете використовувати АКБ протягом тижня або більш тривалого проміжку часу. При виборі типу Lipo він доступний і буде називатися «Lipo Storage».

Lipo Storage
Режим зарядки «Lipo Storage»

В цьому режимі батарею можна зберігати необмежену кількість часу. При цьому зберігається її довговічність і інші властивості. Щоб вибрати звичайний режим зарядки Ліпо, виберіть «Lipo Charge».

Навіть якщо ви випадково перед зарядкою вашого акумулятора Imax B6 наплутаєте плюс з мінусом, пристрій вам підкаже, що ви допустили помилку. Режим Balance є практично в кожному типі пристрою. Він існує для того, щоб АКБ заряджався в «щадному» режимі. Чим більше ви будете його використовувати, тим довше прослужить ваш акумулятор. Але така підзарядка вимагає значно більшого часу на повний цикл.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector