Leboard.ru що це за сайт

Будь-який товар або послуги потребують реклами. Мало хто дізнається про те, що ваша організація робить кращу за якістю папір в регіоні або тільки у вас в грудні можна купити свіжі квіти для своєї дівчини. До тих пір, поки ви не зробите хорошу рекламу. Саме з рекламної розсилки багато дізнаються про Leboard.ru, і про те, що це за сайт — ми вирішили вам розповісти.

Що пропонує користувачам ресурс Leboard.ru?

Онлайн-ресурс за адресою https://leboard.ru/ є віртуальною дошкою безкоштовних оголошень. Позиціонується він більшою мірою — як барахолка. Якщо у вас є речі, які вам більше не потрібні, ви можете запропонувати їх забрати з вашої квартири безкоштовно. Або ж залишити пропозицію про покупку непотрібної речі за вигідною ціною. Сайт пропонує безкоштовно і безпечно обмінюватися б / у речами з іншими користувачами.

Leboard.ru
опис сайту

У цій дошки є свої переваги і недоліки. Сильні її боку в тому, що поки вона не так популярна, як відомі аналоги (Avito.ru, ru.ebay.com і ін.), Усі послуги безкоштовні. Ресурс пропонує користувачам підняття своїх оголошень, велику аудиторію, а також повноцінну майданчик для початківців торговців. Щоб не витрачатися на особистий сайт і рекламу, Leboard.ru пропонує створення особистих розділів з вашими товарами.

Читайте також: Кращі сайти знайомств для серйозних відносин — ТОП-15.

Яким чином розмістити оголошення на сайті

Видно, що Leboard це сайт, який автоматично визначає вашу країну і регіон. Якщо система зробила це недостатньо точно, ви можете виправити це в своєму особистому кабінеті після реєстрації. Щоб подати оголошення, натисніть на головній сторінці червону кнопку.

Натисніть на червону кнопку
Натисніть на червону кнопку на головній сторінці сайту

Оголошення можна розмістити не реєструючись. Але в підсумку користувачеві все одно доведеться вказати дані для зв’язку.

Тому рекомендуємо відразу ж зареєструвати свій обліковий запис:

 1. Натисніть у верхній частині вікна кнопку «Увійти» або кнопку із зображенням діалогового вікна;
  Увійти
  Натисніть на кнопку «Увійти»
 2. У який з’явився на екрані вікні потрібно заповнити форму або авторизуватися за допомогою соціальних мереж: ВКонтакте, Однокласників, Фейсбук або «Мій Світ» від Mail.ru;
  авторизація соцмережами
  Авторизація за допомогою соціальних мереж
 3. У формі необхідно ввести своє ім’я, як до вас можна звертатися (пан, пані), вказати електронну пошту, дату народження і придумати пароль;
 4. Завантажте аватар для профілю на сайті.

На завершення ви зможете розмістити оголошення. Для цього натисніть на відповідну кнопку у верхній частині сторінки. Щоб потрапити в особистий профіль Leboard, натисніть вгорі на три точки біля імені і виберіть цей пункт у випадаючому меню.

Відкриття профілю аккаунта
Відкриття профілю аккаунта на сайті Leboard.ru

В особистому кабінеті ви можете додати нове оголошення, купити бонуси. І редагувати вже додані оголошення.

Це може бути корисним: Перевірити сайт на шахрайство онлайн.

Налаштування особистого кабінету Leboard.ru

Тепер вам зрозуміло, що це на сайті Leboard.ru необхідно натиснути на три точки біля імені і вибрати «Налаштування». У цьому вікні ви можете змінити вказаний Email, або змінити ім’я, яке було зазначено при реєстрації. Додайте телефон, щоб потенційні клієнти змогли зв’язатися з вами.

Налаштування особистого кабінету
Налаштування особистого кабінету на сайті Leboard.ru

Цікавою функцією на сайті є автовідповідач. Це бот, поведінка якого можна налаштувати.

Автовідповідач можна залишити включеним або вимкнути, якщо він вам більше не знадобиться.

Активація автовідповідача
Активація автовідповідача на сайті

Це вікно, де ви можете створити повідомлення, яке будуть бачити відвідайте при зверненні до вас з будь-якого виду контактів в той момент, коли відсутні на сайті. Текст автовідповідача відправляється автоматично після того, як вам напишуть інші користувачі. Наступні звернення не будуть супроводжуватися автовідповідача.

налаштування
Налаштування особистого кабінету

В налаштуваннях сайту Leboard.ru користувачі можуть змінити пароль, якщо це необхідно. Адміністрація сайту рекомендує нам робити це якомога частіше, щоб убезпечити свої дані від злому. Налаштуйте в цьому ж вікні повідомлення, які будуть приходити на адресу електронної пошти, яку ви вказали при реєстрації. В останньому блоці налаштувань можна видалити свій профіль, якщо ви передумали користуватися сайтом. Цей процес не звернемо, якщо ви видалите акаунт, його відновлення буде неможливим.

Відгуки про дошці оголошень

Сайт інтернет-оголошень нерідко піддається критиці за те, що на його сторінках занадто багато реклами. І деякі функції не є безкоштовними, як про це заявляє його адміністрація.

Оголошення про бонуси за реєстрацію
Оголошення про бонуси за реєстрацію на сайті Leboard.ru

Також ми самі переконалися в тому, що заохочувальні як 1000 бонусів за реєстрацію, які пропонує Leboard насправді не нараховуються. Після створення тестового аккаунта їх кількість так і залишилося нульовим.

Ні обіцяних бонусів
Ні обіцяних бонусів за реєстрацію

На ресурсі є розділ знайомств, де ми можемо подати свою анкету. І очікувати, поки нам напишуть зацікавлені люди. Або самим активно шукати цікавих людей серед інших анкет. Коли приходять на місцеву пошту листи про те, що ми комусь сподобалися, система відразу ж вимагає оплату аккаунт PRO. Інакше ми не зможемо листуватися. Такі вимоги дуже схожі на звичайне здирництво. Для всіх бажаючих знайти свою другу половинку можна порекомендувати різні дійсно безкоштовні сервіси, де вам не потрібно платити за спілкування, наприклад, Badoo або LovePlanet. Таким чином, ми розібрали, що ж саме це за сайт за адресою Leboard.ru, і чим він корисний користувачам.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector