Обкладинки для груп ВК 1590 × 400

Як відомо, мало створити свою групу в ВК. Потрібно сформувати для неї привабливе візуальне оформлення, наповнити цікавим контентом, залучити до групи нових і цікавих людей. Важливим елементом візуального оформлення групи Вконтакте є її обкладинка — прямокутне зображення на самому верху сторінки групи. Стандартними є розміри 1590 × 400 пікселів для обкладинок груп у ВКонтакте. І нижче ми розберемо, як самому зробити зображення для спільнот розмірами 1590 на 400, а також наведемо кілька прикладів обкладинок даного формату в ВК.

Характерні особливості обкладинок для оформлення груп в ВК

Обкладинка для групи ВКонтакте має на увазі два базисних варіанту використовуваних розмірів:

 • Мінімальний — розмір 795х200 px;
 • Рекомендований 1590 × 400 px, що дозволяє працювати з деталізованими зображеннями, добре підходять для широкоформатних моніторів.

Зверніть увагу, що для мобільних пристроїв (а власники таких девайсів за статистикою становлять більшість відвідувачів ВК) видима зона обкладинки в ВК 1590 на 400 становить 1196 × 400 px. Лівий і правий край обрізаються на 140 px через спливаючих піктограм меню і повідомлень, а зверху 83 px забирає смужка, що відображає піктограми рівня заряду телефону, сили сигналу, отриманих дзвінків, смс та інших значків.

Обкладинка для мобільних пристроїв

Відображення обкладинки на мобільних пристроях

Крім стандартних статичних картинок, в функціонал ВК приблизно рік тому були впроваджені «динамічні обкладинки», змінюються і оновлюються через певний проміжок часу. Вони дозволяють значно посилити візуальну привабливість групи, при цьому їх задіяння вимагає підключення спеціального скрипта і хостинг. Рекомендується довірити цю справу професіоналам.

Також раніше ми розібрали, як подивитися закритий профіль в ВК.

Як створити відповідне зображення 1590 × 400 для спільноти ВКонтакте

Для професійного дизайнера створити обкладинку групи ВК не складе великих труднощів. Якщо ж ви таким не є, то в створенні обкладинки для паблік vk.com вам допоможуть спеціальні графічні інструменти. Ми рекомендуємо Canva — мережевий ресурс, спеціально призначений для цілей графічного дизайну. Його функціонал надає зручний доступ до мільйона фотографій, зображень і шрифтів, робота з ним не ускладнена, тому Canva користується заслуженою популярністю як у новачків, так і у професіоналів.

Canva сервіс

Використовуйте сервіс Canva для створення обкладинок

Однією із зручних особливостей даного ресурсу є розділ, присвячений суто створення картинки для груп у ВКонтакте. Тут знаходиться зручний перелік інструментів, що дозволяє створити обкладинку 1590 × 400 для групи ВК 2018.

Алгоритм роботи з ресурсом зводиться приблизно до наступного:

 1. Перейдіть на canva.com;
 2. Натисніть на «Створити обкладинку для групи ВК»;
 3. Вкажіть, з якою метою ви використовуєте Canva — комерційних, освітніх, приватних та ін .;
 4. Пройдіть реєстрацію на ресурсі (можна увійти за допомогою облікового запису в Гугл або Фейсбук);
 5. Далі ви потрапите в спеціальний розділ сайту, присвячений створенню обкладинки для групи в ВК.

Зліва ви побачите панель управління, де представлений набір інструментів для створення і редагування привабливою обкладинки для вашої групи в ВК. Справа розташоване поле для створення картинки розміром 1 590 × 400 пікселів.

редагування Canva

Екран редагування обкладинки на «Canva»

Тут є великий вибір шаблонів, створених професійними дизайнерами. Ви можете вибрати будь-який такий шаблон, а потім додатково налаштувати його під свої потреби, змінивши колір, додавши текст, додавши нові елементи або помінявши розташування вже наявних. Для пошуку потрібного шаблону існує пошуковий рядок, за допомогою якої ви зможете виконати пошук шаблону по його назві.

Для завантаження на ресурс власних зображень існує кнопка «Завантаження». Якщо ви завантажуєте логотип, то намагайтеся використовувати лого з прозорим фоном. Для вставки вашого зображення в макет майбутньої обкладинки ВК в 2018 просто перетягніть його мишкою в потрібну частину зображення.

кнопка

Для завантаження файлів на ресурс використовуйте кнопку «Завантаження»

При бажанні потрібний елемент макета можна відредагувати. Для цього клікніть на нього мишкою, і зверху відобразяться доступні дані для його настройки. Ви зможете поміняти текст і особливості шрифту, фон, розташування і кількість елементів і так далі.

Рядок налаштувань зверху

Рядок налаштувань зверху з’являється при кліці на текст в обкладинці

Для збереження отриманого результату на ПК клікніть зліва зверху на «Файл» — «Завантажити».

Також вас може зацікавити наш матеріал про те, як назвати бесіду в ВК з друзями смішно.

Кілька порад для малювання обкладинки для групи

При роботі з обкладинкою в Canva, Adobe Photoshop та іншими подібними інструментами звертайте увагу на наступне:

 • Використовуйте зображення тільки рекомендованих (зазначених вище) розмірів;
 • Для обкладинки пошукайте фото високої якості;
 • Не перевантажуйте зображення візуальними елементами;
 • Обрана вами картинка повинна відповідати спрямованості групи, її стилю і вибраної колірної гамі (при наявності);
 • Намагайтеся використовувати оригінальні картинки, що підкреслять унікальний характер вашої групи;
 • Додайте в зображення емоційну складову — такі картинки не залишать нікого байдужим.

Як завантажити потрібну картинку в вашу групу

Для завантаження обкладинки в ВК перейдіть на сторінку, адміністратором якої ви є. Натисніть на кнопку «Управління» праворуч, в сторінці, поруч з опцією «Обкладинка спільноти» клікніть на «Завантажити», та завантажте файл обкладинки в вашу групу.

Завантаження обкладинки групи

Натисніть на «Завантажити» для завантаження обкладинки в вашу групу

Також раніше ми відповіли на питання про те, як перейти в початок діалогу в ВК.

Кілька прикладів обкладинок VK

Також пропонуємо вам кілька прикладів зображень, які можна використовувати в якості шаблонів для вашої майбутньої обкладинки групи в соц. мережі ВК:

кон2кон4

висновок

Вище ми розібрали створення запам’ятовується обкладинки для оформлення груп ВК розмірами 1590 × 400. Також привели кілька варіантів зображень і пояснили, як намалювати картинку за допомогою популярного сервісу «Canva». При завантаженні створених картинок на ВКонтакте пам’ятайте про обмеження, що накладаються при перегляді обкладинок з мобільних пристроїв. Це допоможе зробити перегляд вашої групи більш комфортним для численних «мобільних» користувачів VK.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector