33 код якої країни

Займаючись повсякденними справами, ми можемо отримати на наш телефон дзвінок з незнайомого номера. При відповіді той, хто телефонує відразу ж кидає трубку, викликаючи у нас безліч незрозумілих питань. Якій країні належить код 33, для чого вам дзвонять з даного номера, і чому при вашій відповіді, хто телефонує кидає трубку? Про все це розповімо в цьому матеріалі.

Код якої країни починається на +33

Номер телефону, що починається на +33, належить Франції. Це одна з найбільш розвинених країн західної Європи, що включає крім європейської території ряд заморських регіонів. Територія Франції займає 674 685 квадратних кілометра, її населення налічує майже 65 мільйонів чоловік. За рівнем ВВП Франція є восьмою в світі.

Франція має високорозвинену галузь телекомунікацій. На ринку стільникового зв’язку між собою конкурують чотири великих мобільних оператори, що мають код +33, — Orange, SFR, Bouygues Télécom, і Free Mobile. Найбільш потужним з них є «Orange», що пропонує найкраще покриття в країні.

чотири оператора

На французькому ринку представлені чотири основних мобільних оператора

Для покупки сім-карти французького оператора вам знадобиться паспорт. Стартовий пакет обійдеться приблизно в 4 євро.

Також раніше ми розібрали, код якої країни 65.

Як зателефонувати до Франції

Для здійснення дзвінка до Франції з міського російського номера наберіть:

8 — гудок — 10 — 33 — (код потрібного міста) — (номер телефону потрібного абонента)

Якщо ви, перебуваючи на французькій території, хочете зателефонувати стаціонарного абоненту в інше місто, тоді наберіть:

8 — гудок — (код міста) — (номер абонента)

Щоб зателефонувати до Франції на стаціонарний телефон з мобільного наберіть:

+33 — (код міста) — (номер телефону абонента)

Для дзвінка з російського мобільного на французький мобільний номер наберіть:

+ 33 — (код мобільного оператора) — (номер мобільного телефону абонента)

Телефонні коди французьких міст

Також пропонуємо вам телефонні коди ряду французьких міст:

 • Бордо — 556
 • Версаль — 13
 • Кан — 231
 • Лілль — 320
 • Ліон — 437
 • Марсель — 491
 • Мец — 387
 • Монпельє — 467
 • Нансі — 383
 • Ніцца — 493
 • Осер — 386
 • Париж — 1
 • Ренн — 223
 • Страсбург — 390
 • Тулуза — 534

Можливо, вас зацікавить наш матеріал про те, код якої країни 44.

Що робити, якщо дзвонять з номера +33

Багато абоненти вітчизняних мобільних операторів відзначають дзвінки з невідомих номерів, що починаються на 33. Дзвінки мають масовий характер, відбуваються як удень, так і вночі, істотно досаждая багатьом абонентам. При відповіді на тому кінці «дроту» з невідомим кодом трубку кидають, залишаючи відписав в подиві.

За наявними непідтвердженими даними такі дзвінки мають провокаційний характер. Своєю активністю і киданням трубки той, хто телефонує змушує реципієнта виконати зворотний дзвінок на такий номер. Останній виявиться платним, і з рахунку абонента будуть списані гроші. Досить часто французький номер +33 є віртуальним, а самі дзвонять знаходяться в іншій країні — Росії або в Україні. Самі ж дзвінки виконуються за допомогою IP-телефонії, наприклад, на сайті riccontel.com можна отримати в користування віртуальний міський номер міста Тулузи.

Якщо у вас немає родичів і знайомих у Франції, відповідати на дзвінок з номера, який починається з коду +33, немає ніякого сенсу. При частих дзвінках, та ще в нічний час, буде розумним внести даний номер в чорний список вашого телефону, і забути про нього назавжди.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали, якій країні належить телефонний код +33, і чому вам можуть дзвонити з такого номера. Якщо у вас немає яких-небудь родичів і знайомих в іншій країні, рекомендуємо ігнорувати дзвінки з вказаних номерів. Останні зазвичай є різними формами спаму і спробами викликати зворотний дзвінок на платний номер, чого слід постаратися уникнути. При особливо докучливих дзвінках рекомендуємо внести такий номер в блек-лист вашого телефону, зберігши час і кошти для більш важливих завдань.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector