Відповіді на гру Увага, питання!

Здається, ігри-вікторини були популярні завжди. Успіх американської «HQ Trivia», яку американський журнал «Time» назвав кращою грою 2017 року, надихнув безліч розробників по всьому світу на створення аналогічних програм в їх рідних країнах. 14 березня 2018 року в Росії вийшов російський аналог «HQ Trivia» — гра «Клевер» від Івана Урганта. Кількома тижнями пізніше в Росії стартував ще один схожий проект — гра «Увага, питання!» Від Михайла Балакіна і Олександра Волкова. Що це за гра, які її правила, чи існують вже готові відповіді на гру «Увага, питання!»? Про все це розповімо в нашому матеріалі.

Увага, питання! відповіді

«Увага, питання!» — що це за гра?

Гра «Увага, питання!» — це мережева вікторина на Андроїд і iOS, в якій в режимі онлайн потрібно дати правильну відповідь на 12 послідовно поставлених запитань. На кожен задається ведучим запитання вам даються 4 готових варіанти відповіді і 12 секунд на обдумування. Призовий фонд гри доріс до 50 тисяч і більше рублів, які будуть пропорційно розділені між рештою переможцями.

Призовий фонд

Призовий фонд гри досяг 50 тисяч рублів і продовжує зростати

Гра стартує щодня о 19.40 за московським часом і триває приблизно 20 хвилин. У грі присутній ігровий чат. Ведучий (ведуча) вітається, читає питання, гравці відповідають, потім ведучий зачитує правильну відповідь. В кінці гри демонструються імена переможців. Далі я розповім про те, якщо вже готові відповіді для гри «Увага, питання!».

Мається на грі і бонусна система. Так, ви можете заробити собі додаткове життя, запросивши в гру іншої людини і повідомивши йому ваш промокод. Після активації промокодом додаткове життя отримаєте як ви, так і зареєструвався новачок. Використання додаткового життя при відповіді на останній (12) питання заборонено.

Також в грі присутній підказка 50 на 50, яка забирає половину неправильних відповідей. Таку підказку ви можете заробити переглянувши повністю 5 випусків гри, незалежно від того, перемогли ви в ній чи ні.

Підказка

Переглянувши 5 ігор ви отримаєте підказку

Вивести виграні гроші на телефон або карту можна в сумі 300 і більше рублів. Якщо ви захочете вивести меншу суму, система вам відмовить. Це зроблено з метою збільшення прибутку розробників, так як очікується, що приз буде ділитися між безліччю гравців, які не зможуть вивести свої гроші з-за їх малого розміру.

Також вас може зацікавити наш матеріал про відповіді зроблені у грі Клевер сьогодні о 20.00.

Історія проекту

Автори проекту Михайло Балакін і Олексій Волков прийшли до ідеї проекту після перегляду звіту «CBInsights» про успіх американської «HQ trivia». Проект обіцяв чималий прибуток, і автори активно взялися за його реалізацію. Кілька місяців пішло на організацію проекту, але перед самим виходом гри Балакіна і Волкова випередив Іван Ургант зі своїм «конюшина», що, за словами даних авторів, стало для них важким ударом.

Проте, 5 квітня 2018 року гра «Увага, питання!» Стартувала в Плей Маркет і Еп Стор. C кожним випуском гри число глядачів зростала, і нині вже понад 300 тисяч осіб встановили гру на свої смартфони. Грошовий приз гри також постійно збільшується, досягнувши 50 тисяч рублів.

студія проекту

Студія проекту «Увага, питання!» З можливістю трансляцій онлайн

Автори збираються заробляти від реклами на проекті, яка повинна бути органічно вбудована в структуру гри. Одним із спонсорів проекту вже став Ростелеком, завдяки якому призовий фонд гри був збільшений до 50 тисяч рублів.

Як перемогти в грі

Багатьох користувачів цікавить, як виграти в грі «Увага, питання!»? Перемогу в грі можуть допомогти наступні інструменти, які добре зарекомендували себе в аналогічних вікторинах:

 • Грайте у «Увага, питання!» Разом з друзями, близькими і знайомими. «Одна голова добре, дві — краще, а багато — відмінно»;

  Гра з друзями

  Граючи в гру разом з друзями ви підвищуєте ваші шанси на перемогу

 • Активно використовуйте голосовий пошук від Google. За 12 секунд можна відшукати відповідь на задається провідний питання;
 • Не читайте відповіді в чаті. Оскільки в них сидять такі ж користувачі, то з ростом складності питань чат буде пропонувати вам переважно невірні відповіді. Уникайте расфокусировки вашої уваги;
 • Боти для «Увага, питання!» Ще не створені, але правильність відповідей їх аналогів для гри «Клевер» в цілому не на висоті;
 • Посетітегруппу гри в ВК. Там можна знайти поради досвідченіших гравців.

  Група в ВК

  Підпишіться на групу гри в ВК

Також раніше ми розібрали, як перемогти в грі «Клевер».

Готові відповіді на гру «Увага, питання!»

Оскільки питання в грі «Увага, питання!» Підбираються випадковим чином, ви не знайдете готових відповідей до даної гри на ту чи іншу кількість. Чи не рекомендуємо завантажувати і запускати файли з ймовірними відповідями, які можна знайти в мережі. У кращому випадку вони просто буде невірні, а в гіршому ви підхопите якийсь вірус. Навряд чи це те, що вам потрібно.

висновок

Вище ми розібрали, чи є вже готові відповіді на гру Увага, питання !, а також розглянули, як можна перемогти в цій грі. Рекомендуємо запускати гру на різних мобільних пристроях, використовуючи «колективний розум». Таким чином ваш шанс перемоги в цій грі істотно зростає.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector