Як пройти верифікацію на Poloniex

Часто реєстрація і підтвердження даних на різних ресурсах викликає у користувачів безліч питань. І більшість користувачів через можливих збоїв втрачають інтерес і зовсім відмовляються проводити подальші дії. Добре, коли поруч є хтось, здатний підказати, що робити далі, або докладна інструкція з алгоритмом дій і роз’ясненням різних підводних каменів. Я сьогодні розповім в доступній формі про проходження верифікації на Poloniex, з якими перешкодами можна зіткнутися в процесі підтвердження даних і як їх подолати.

Poloniex - посередник між світом людей і світом грошей

Біржа криптовалюта Poloniex

Коротенько про Poloniex

Поява криптовалюта спочатку було модним віянням, тепер же все більше людей переконується, що інвестувати в цю одиницю дуже вигідно. На ринку з’являється все більше бірж-посередників, що дозволяють трейдерам обмінювати altcoin, bitcoin, litecoin, peercoin і багато інших видів кріптоденег. Poloniex з’явилася в 2014 році і зараз є однією з популярних бірж для торгівлі криптовалюта і багато хто скаржиться на те, що не проходить верифікація на Poloniex. Так як вона американська, то і інтерфейс її повністю англійською мовою. Але незважаючи на це, він цілком зрозумілий, до того ж весь процес верифікації ми будемо розбирати докладно. Якщо ви налаштовані серйозно торгувати криптовалюта, то Poloniex цілком підходить для цього.

Інструкція верифікації на біржі Poloniex

Раніше верифікація на Poloniex відбувалася досить довго. В даний момент розробники внесли зміни, і весь процес триває набагато швидше. Отже, на початку необхідно зареєструватися на біржі (створити акаунт).

створення профілю

Переходимо на офіційний сайт Poloniex і натискаємо Create Your Account. Потім сторінка перезавантажується і перед нами з’являється форма для внесення даних.

Реєстрація на Poloniex

Форма для внесення даних при створенні аккаунта

Діємо за таким сценарієм:

  • вибираємо зі списку нашу країну — Russian Federation;
  • вводимо e-mail (тут існує один важливий нюанс — використовуємо тільки Gmail пошту, так як при введенні інших поштових скриньок акаунт може бути не верифікований);
  • складаємо пароль (складніше) і повторюємо його;
  • встановлюємо прапорець у віконці підтвердження капчи «Я не робот»;
  • погоджуємося з умовами використання (проставляємо галочку у віконці);
  • натискаємо на Register.

Чекаємо лист від Poloniex на електронну пошту (якщо його довго немає у вхідних, пошукаємо в папці «Спам») і переходимо за вказаною в ньому посиланням, ніж підтверджуємо реєстрацію свого облікового запису. Біржа повідомляє, що у зв’язку зі сплеском реєстрацій акаунтів перевірка щойно створеного профілю може зайняти тривалий час. Тому потрібно почекати закінчення перевірки, перш ніж приступати до верифікації.

верифікація аккаунта

Тепер покроково розглянемо процес верифікації. Після підтвердження аккаунта в Poloniex входимо в свій обліковий запис, використовуючи електронну пошту і пароль, вказані при реєстрації.

Форма входу на біржу

Вхід до акаунту

Починаємо заповнювати верифікаційний профіль. Вводимо ім’я, прізвище, адресу, номер телефону, вказуємо, що згодні з правилами використання та натискаємо Begin Verification. Важливо! Використовуємо дані так, як вони зазначені в закордонному паспорті або документі в посвідченні водія (на латиниці).

Profile Verification на біржі Poloniex

Введення даних в верифікаційний профіль

Потім у спливаючому вікні активуємо кнопку Start ID Verification.

Start ID Verification

Починаємо ID-верифікацію

У розділі Select ID type натискаємо на зображення паспорта.

Кількома на зображення паспорта

вибираємо Passport

Важливо знати при заповненні облікового запису

Для верифікації аккаунта Poloniex потрібно мати на ноутбуці або підключити по USB до комп’ютера веб-камеру з високою роздільною здатністю. В іншому випадку сайт видасть повідомлення про те, що не знайдено камера відповідного дозволу і тому сканування документів не може бути виконано. Якщо на даний момент ви не має можливості купити обладнання, обдзвоните друзів і рідних. У кого-небудь напевно знайдеться камера, яка і потрібна всього-то на кілька хвилин. Шкода, що розробники відразу не вказали, яка саме дозвіл вебки потрібно для проходження верифікації. Після того, як потрібна камера буде виявлена, з’явиться вікно, де потрібно буде зробити чіткий і якісний знімок паспорта.

Як правильно зробити знімок

Щоб верифікація на Poloniex пройшла швидше, робимо знімок закордонного паспорта (якщо його немає, підійде водійське посвідчення). Підносимо його до об’єктиву веб-камери так, щоб був чіткий фокус, і натискаємо Take Image.

Фотографуємо документ

Робимо знімок закордонного паспорта або водійського посвідчення

Після того, як кнопка Continue змінила свій колір на зелений, натискаємо на неї і потім знімаємо своє обличчя. Закінчивши процес зйомки, підтверджуємо свої дії натисненням на Confirm. Виходить вікно з перевіркою знімків, за результатами якої ми або продовжуємо проходити верифікацію, або читаємо повідомлення біржі з проханням зробити фото ще раз: Please, try again.

Please, try again

Будь ласка, спробуйте знову зробити знімок

Останнє означає, що отримані зображення виявилися низької якості і не можуть служити підтвердженням особистих даних. Не впадайте у відчай, спробуйте повторити зйомку ще пару раз, і у вас обов’язково вийде пройти верифікацію на Poloniex. Якщо ж у вас немає ні закордонного паспорта, ні посвідчення водія, попросіть про допомогу когось із близьких, яким довіряєте. Робіть все спокійно і уважно, і через 15-20 хвилин ваш аккаунт буде верифіковано.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector