Як включити радіо на колонці JBL

Особливо зацікавлені користувачі продовжують досліджувати свою колонку в пошуках нових функцій і принципів їх роботи. Сьогодні ми розповімо вам, яким чином включити, вимкнути і знаходити станції радіо на колонці американського бренду JBL. А також про інші можливості цього чудового портативного пристрою.

Огляд колонки JBL Charge 2

Мова піде про досить популярної моделі колонки JBL — Charge 2. Нагадаємо, що функціонально вони мало чим відрізняються з більш пізньої третьою версією. Тому інструкцію можна буде застосувати і іншим моделям. Для початку включіть колонку кнопкою харчування на корпусі.

кнопка живлення
Кнопка живлення на корпусі колонок JBL

Після чого кнопки почнуть світитися, і динаміки привітають вас веселою мелодією. На корпусі також присутні інші кнопки: блютуз, радіо, відповідь на дзвінок.

Кнопки на корпусі
Кнопки на корпусі колонок JBL Charge

Пристрій можна придбати в різних колірних варіаціях: малиновий, синій, білий і ін. На нижній або задній частині колонки знаходиться три типи портів. JBL Charge 2 також дозволяє прослуховувати радіостанції, що дуже зручно, коли композиції на флешці або телефоні вже набридли.

Це цікаво: як відрізнити колонку JBL оригінал від підробки.

Яким чином включити радіо на Charge 2

У другому поколінні колонок JBL Charge є вбудоване радіо, яка також, як і MP3 відмінно звучить. Кожне радіо має ловити хвилі радіостанцій за допомогою антени.

Підключіть USB кабель до колонки
Підключіть USB кабель до колонки JBL в якості антени

Якої часто виступає звичайний провід.

Порти в колонці
Порти в колонці JBL Charge 2

Так само і з нашою колонкою. Шнур для підзарядки виконує функцію антени. Щоб запускати радіо, натисніть на кнопку з трьома вежами.

Натисніть на кнопку з трьома вежами
Натисніть на кнопку з трьома вежами на колонці JBL

Для того, щоб колонка JBL почала пошук нових радіостанцій, необхідно натиснути на кнопку із зображенням телефонної трубки.

Як тільки станція буде знайдена, ви можете почати знову шукати нову тією ж кнопкою. Після знаходження списку радіостанцій між ними можна переключатися клавішами зменшення і збільшення гучності. В такому випадку незрозуміло, як регулювати гучність звуку радіо? Це робиться все тими ж кнопками. Тільки тепер потрібно не один раз натиснути на неї, а утримувати деякий час.

Це може бути корисним: Як включити бездротові навушники JBL.

Як запускати музику з флешки на колонці JBL

На корпусі колонки є також порт USB. З його допомогою можна включити флешку, на якій заздалегідь завантажена музика. Як тільки вона буде вставлена ​​в порт, відразу ж почнеться програвання. Щоб переключити наступну композицію, натисніть на одну з кнопок регулювання гучності, як і у випадку з радіо. Якщо у вас будуть виникати проблеми при програванні музики з флешки, спробуйте відформатувати її в FAT32.

Програвання музики з флешки
Програвання музики з флешки на колонці JBL

Підключення Charge 3 по Bluetooth

Третя версія колонки JBL відрізняється від попередньої тим, що в ній кнопки на корпусі розташовані інакше. Більш того, деякі зникли зовсім і додалися нові.

Щоб підключити телефон на цій колонці:

 1. Увімкніть на телефоні блютуз;
 2. Натисніть на кнопку Bluetooth на колонці;
  Натисніть на кнопку блютуз
  Натисніть на кнопку блютуз на колонці JBL
 3. У вікні зі знайденими пристроями виберіть колонку з вбудованим радіо за назвою;
  Виберіть назву колонок
  Виберіть назву колонок в списку підключених пристроїв
 4. Звуковий супровід дасть знати, що поєднання проведено успішно.

Якщо щось не вийшло, натисніть на кнопку зі значком блютуза на корпусі JBL один раз, відразу ж за ним натисніть і утримуйте ту ж кнопку. Якщо заграє мелодія, значить можна перепідключити колонку. У телефоні для видалення сполучення натисніть на шестірню або саме підключення та виберіть пункт «Скасувати». Для інших способів підключення є роз’єми під гумовою кришкою на задній частині корпусу колонки. Для того, щоб перемикати композиції в черзі натисніть на кнопку з плюсом чи мінусом.

Включення радіо на JBL Charge 3

Включення радіо на третій версії Charge починається з підключення кабелю microUSB. Зробити це можна, відкривши гумовий чохол на задній стороні корпусу. Кабель також буде служити антеною.

Підключіть кабель для зарядки
Підключіть кабель для зарядки до колонки JBL Charge 3

Радіохвилі будуть знаходитися і без нього, але прийом може бути значно гірше. Далі все досить просто, натисніть кнопку перемикання режимів. Робіть це до тих пір, поки не почуєте музику (якщо раніше вже були знайдені радіохвилі) або характерне шипіння на своїй колонці JBL.

Кнопка Play на корпусі служить пошуком нової хвилі. Перемикатися між ними ми можемо, як і раніше, натиснувши одну з кнопок регулювання гучності. А звук зменшується або збільшується довгим натисканням кнопок регулювання. Кнопка Play в новій версії виконує пошук радіостанцій автоматично по всьому мовлення FM доти, поки ви не зупините процес. Зробити це можна, натиснувши знову кнопку Play.

Рекомендуємо до прочитання: Інструкція Airdots російською.

Запуск режиму «Вуличний бас» на колонці третього покоління

Однією з найбільш цікавих функцій в колонці JBL є особливий режим, який дає можливість слухати музику з підсиленими низькими частотами. Про нього мало хто знає, так як нічого про це не написано в інструкції. Щоб відчути різницю в звуці рекомендуємо вам зараз включити мелодію з басами.

Цей режим можна перевірити і на включеному радіо на вашій американської колонці JBL. Тепер зробіть наступне: натисніть і утримуйте кнопки із позначкою блютуза і зменшення гучності.

Включення режиму бас
Натисніть на кнопку, щоб увімкнути режим бас

Чи не відпускайте їх протягом 20 секунд. На корпусі індикатори повинні змінити колір і світити білим. Це означає, що ми можемо випробувати новий режим. Увімкніть ту ж композицію, щоб перевірити це.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector