Як користуватися Get Contact

А ви б хотіли знати, яким ім’ям ви записані в мобільних телефонах своїх рідних, близьких і знайомих? Адже те, як вас називають близькі вам люди, допомагає зрозуміти, що вони думають про вас, як сприймають і оцінюють вашу особистість. Можливість отримати таку конфіденційну інформацію дає використання мобільного застосування «Get Contact», популярність якого в останні дні зростає досить швидкими темпами. Але так чи нешкідлива дана програма, і чи варто вона того, щоб користуватися Get Contact? Давайте розбиратися.

Розбираємося, як встановити та користуватися

Розбираємося, як встановити та користуватися «Get Contact»

Що таке «Get Contact»?

«Get Contact» — це мобільний додаток, яке призначене для демонстрації імені абонента вам людини, навіть якщо ця людина відсутня у вашій телефонній книзі. Тобто, якщо хтось дзвонить вам з незнайомого телефонного номера, додаток зобов’язане розпізнає цей номер, і покаже вам ім’я абонента. Далі я розповім, як користуватися Get Contact.

Це досягається за рахунок скачування телефонної книги користувача (та й інших приватних даних) в хмарний сервіс «Get Contact». Якщо Ви встановлюєте програму на ваш телефон ви дозволяєте йому доступ до наявних на вашому смартфоні приватним даними (телефонна книга, фото та ін.). Ці дані закачуються додатком на спеціальну базу в хмарі, і вже з них програма черпає інформацію про тих, хто телефонує того чи іншого абоненту людей.

Один із прикладів

Один із прикладів

Здавалося б, нічого нового, і аналоги такого додатка вже є (наприклад, шведський TrueCaller). Але крім цього функціонал «Get Contact» дозволяє дізнатися, як ви записані в телефонних книгах інших користувачів. Для цього достатньо вбити в пошуковому рядку цього додатка потрібний номер, і воно покаже вам, як зазначений номер записаний в телефонних книгах користувачів, вже скачали і встановили на свої гаджети вказаний додаток.

Рекомендую знати: Як працює Get Contact.

Чи варто встановлювати додаток?

Створене англійською компанією «Getcontact LLP» додаток швидко завоювало величезну популярність, і на даний момент може похвалитися статистикою в більш ніж 2-х мільйонів завантажень з Плей Маркет і Айтюнс. Однак, після проведеного ретельного розслідування, «Get Contact» було заборонено в Казахстані, Азербайджані та Киргизії, а на днях за додаток взявся вітчизняний «Роскомнадзор».

Що стало цьому причиною? У договорі про конфіденційність на сайті додатки https://www.getcontact.com/help/privacy сказано, що компанія може надавати доступ до своєї бази третім особам, в тому числі і шляхом продажу таких даних. Тобто, додаток збирає дані своїх користувачів, і передає (або продає) їх зацікавленим сторонам.

Таким чином, до зацікавлених в цьому людям (включаючи спецслужби) може потрапити досить конфіденційна інформація з вашого гаджета, включаючи ваші контактні дані, номер телефону, телефонну книгу, аудіо, фото, відео, і інше. Чи потрібно вам користуватися Get Contact, і чи варто це задоволення вашої цікавості з приводу вашого найменування в телефонних книгах інших користувачів — вирішувати особисто вам.

Перелік даних і медіа, до яких отримує доступ

Перелік даних і медіа, до яких отримує доступ «Get Contact»

Як дізнатися, як ти записаний в Get Contact?

  1. Якщо ж ви зважилися використовувати додаток, скачайте і встановіть «Get Contact» на ваш смартфон (Андроїд, iOS).
  2. Відкрийте програму, підтвердіть його доступ до ваших персональних даних, пройдіть реєстрацію через ваш телефонний номер і СМС.
  3. Додаток запропонує вам створити обліковий запис, включаючи ваші ім’я, прізвище та адресу електронної пошти.
  4. Введіть ваші дані, після чого натисніть на «Завершити».
  5. Щоб дізнатися, як ви записані в телефонній книзі користувачів, вже встановили раніше цей додаток на їх телефони, досить ввести в пошукову рядок «Get Contact» ваш номер. За допомогою перемикача праворуч від пошукового рядка ви можете шукати як за номером телефону, так і за назвою.

При цьому пам’ятайте, що програма не надає інформації з чийого конкретно номера узятий той чи інший ваше найменування. Залишиться лише здогадуватися, кожна людина, прийшло в голову назвати вас так чи інакше.

Ще варіант знайдених результатів

Ще варіант знайдених результатів

Налаштування програми і видалення номера з бази Get Contact

Кнопка установки програми зліва (три горизонтальні смуги) дозволяє настроїти програму під себе. Тут доступні різні настройки програми, в тому числі внесення будь-якого номера в список спам-номерів, перегляд повідомлень, підтримка користувача і інші релевантні параметри.

налаштування функціоналу

налаштування функціоналу

  1. Якщо ж ви бажаєте видалити номер з бази Get Contact, тоді необхідно перейти на відповідну веб-сторінку https://www.getcontact.com/en/unlist.
  2. Вибрати вашу країну, ввести повний номер.
  3. Поставити галочку поруч з «I’m not a robot», і натиснути на «Unlist».

висновок

Функціоналом додатки Get Contact користуються для швидкої ідентифікації абонентів, що дзвонять на ваш телефон з незнайомих номерів. З огляду на небезпечну роботу програми з приватними даними користувача, рекомендую уникати установки даної програми на свої гаджети. Ну а якщо зважилися, тоді ви можете поспостерігати, як люди називають вас в своїх телефонних книгах. Часом це може бути цікаво.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector