Цей аксесуар, ймовірно, не підтримується пише в iPhone

Намагаючись зарядити свій Айфон власник гаджета може раптово зіткнутися з повідомленням на екрані смартфона «Цей аксесуар, ймовірно, не підтримується». Спроби будь-яким чином вплинути на ситуацію зазвичай нічого не дають, змушуючи користувача звернутися до можливостей мережі за варіантами вирішення проблеми. Нижче я розберу, в чому суть даної дисфункції на iPhone, які фактори її виникнення, і що можна зробити в ситуації, коли даний Айфон не підтримує цей аксесуар.

Попередження про відсутність підтримки аксесуара

Попередження про відсутність підтримки аксесуара

Причини виникнення проблеми на айФоні

Поява даного в статті повідомлення «Цей аксесуар, ймовірно, не підтримується» зазвичай сигналізує, що щось пішло не так, коли підключено аксесуар до порту зарядки (Lightning iPhone). А ось варіативність чинників, що викликають дану проблему, зазвичай така:

 • Ваш аксексуар НЕ MFi-сертифікований;
 • Софт, обслуговуючий ваш Айфон, не функціонує належним чином;
 • Аксесуар забруднений, пошкоджений або повністю зламаний;
 • Порт Lightning iPhone забруднений, пошкоджений, або повністю зламаний;
 • Зарядка гаджета забруднена, пошкоджена або вийшла з ладу.

Розберемо кроки, які можуть допомогти нам виправити помилку підтримки аксесуара на Айфон.

Крок №1. Переконайтеся, що ваш кабель має сертифікацію MFi

У більшості випадків розглядається дисфункція виникає в ситуації, коли користувач використовує для зарядки свого Айфона кабель, який не пройшов сертифікацію MFi. Це означає, що даний кабель проведений не у відповідності з пропрієтарними стандартами «Епл», а вбудований в коннектор чіп для аутентифікації сертифікації MFi не функціонує належним чином, або зовсім відсутній як такий.

Фейкові кабелю коштують набагато дешевше від оригіналу, і ви легко можете купити їх на якихось дешевих розпродажах або у китайців на обидва, Joom і «Алі». Зазвичай у таких аксесуарів відсутня MFi-сертифікація, і в ряді запущених випадків вони можуть викликати поломку вашого гаджета внаслідок його перегріву.

Досить часто головним чинником проблеми є відсутність у аксесуара сертифікації MFi

Досить часто головним чинником проблеми є відсутність у аксесуара сертифікації MFi

Якщо у вас є можливість, використовуйте оригінальний кабель для вашого iPhone, який ви можете придбати в найближчих сертифікованих магазинах «Епл».

Крок №2. Перезавантажте ваш Айфон

У деяких випадках помилка «Цей аксесуар, ймовірно, не підтримується» на айФоні може виникати через випадковий збій в роботі службового софта. При приєднанні аксесуара до «Lighting port» встановлений на айФоні програма визначає необхідність підключення гаджета до даного аксесуару, і в разі своєї нестабільної роботи викликає розглянуту помилку.

Спробуйте перезапустити ваш гаджет, що іноді може виправити дрібні проблеми в роботі софта. Якщо у вас модель айфона 8 або раніше, натисніть і утримуйте кнопку живлення, потім виконайте свайп іконки харчування зліва направо. Зачекайте 15-30 секунд, потім включіть ваше iOS-пристрій утримуючи кнопку «Power» (Айфон 8 або раніше) або кнопку «Side» (iPhone X). Як тільки ваш девайс включиться, спробуйте знову підключити ваш аксесуар.

Крок №3. Обстежте ваш аксесуар при помилку підтримки аксесуара

Якщо з MFI-сертифікацією у вас все добре і софт не глючить, переконайтеся також, що ваш аксесуар (а зазвичай це кабель зарядки) непошкоджений. Придивіться до Lightning-коннектор (частини аксесуара, яка підключається в lightning port вашого Айфона). Чи немає на ньому будь-яких ознак пошкоджень, знебарвлення або зносу, так як навіть в разі сертифікованого аксесуара це може викликати помилку підключення пристрою.

Вплив води також може викликати дисфункцію вашого кабелю, тому якщо ви недавно пролили на нього воду, він цілком може вийти з ладу.

Досліджуйте аксесуар на предмет пошкоджень

Досліджуйте аксесуар на предмет наявності пошкоджень

Також придивіться до порту ЮСБ на предмет наявності бруду, ворсинок або залишків будь-яких речовин. Якщо такі є, позбудьтеся від них за допомогою антистатической щіткою або не використовувалося раніше зубною щіткою.

Крок №4. Перевірте Lightning Port вашого девайса

Якщо проблем з аксесуаром не виявлено, загляньте в Lightning Port вашого Айфона. Будь-які форми бруду і залишків речовин можуть перешкоджати вашому «яблуку» в здійсненні коректного конекту з аксесуаром. Скористайтеся кишеньковим ліхтариком, і обстежте згаданий порт. Якщо ви побачите там щось зайве, видаліть оне за допомогою антистатической щітки або невикористаної зубної щітки.

Позбавтеся від бруду в

Позбавтеся від бруду в «Lightning Port»

Крок №5. Переконайтеся в працездатності зарядки вашого гаджета

Також причиною проблеми «Цей аксесуар, ймовірно, не підтримується» може бути дисфункція в роботі зарядки. Обстежте ЮСБ-порт вашої зарядки, переконайтеся, що там немає бруду, волокон та інших зайвих речовин, і при необхідності позбудьтеся від них за допомогою за допомогою описаних мною в кроці 4 інструментів.

Спробуйте скористатися альтернативної зарядкою, щоб переконатися, що даний девайс не є причиною виникнення проблеми. Якщо з іншого зарядкою проблема не виникає, тоді є ймовірність, що ваша первісна зарядка пошкоджена і потребує ремонту (або заміни).

Також читайте: Айфон Неможливо зарядити телефон, але показує, що заряджається — що робити?

Крок №6. Оновлення вашу iOS

Деякі аксесуари (особливо створені Епл) вимагають присутності на айфоне певної версії iOS. Перейдіть в налаштування вашого гаджета, виберіть підрозділ «General» ( «Загальні»), потім опцію поновлення даних, і тапніте на «Download and Install» (Завантажити та встановити).

Перед інсталяцією необхідних апдейтів переконайтеся, що ваш iPhone заряджений не менше ніж на 50% батареї. Коли почнеться інсталяція, ваш Айфон вимкнеться, а на екрані буде відображатися лише смужка статусу поновлення. Коли вона заповниться, оновлення буде закінчено, і ваш гаджет повернеться до свого стандартного функціоналу.

Крок №7. маленькі хитрощі

Якщо перераховані способи не допомогли, можна спробувати використовувати різні хитромудрі способи, запропоновані користувачами, що дозволяють позбутися від помилки «аксесуар не підтримується». наприклад:

 • Підключіть ваш Айфон до кабелю зарядки. Коли з’явиться повідомлення про помилку, ігноруйте його. Потім включите на гаджеті режим «У літаку» (Airplane mode). Вимкніть ваш пристрій, зачекайте одну хвилину, а потім увімкніть його назад;
 • Спробуйте кілька разів від’єднати і під’єднати ваш аксесуар. Іноді алгоритм конекту не працює стабільно, і повторне підключення може виправити проблему.

  Спробуйте використовувати режим

  Спробуйте використовувати режим «Airplane Mode»

висновок

При виникненні дисфункції «Цей аксесуар, ймовірно, не підтримується» на Епл рекомендується переконатися в сертифікації використовуваного користувачем кабелю. Якщо ж даний аксесуар сертифікований Apple, і при цьому на ньому спостерігається згадана помилка. Рекомендую використовувати інші кроки, перераховані в даному матеріалі, що дозволяють виправити помилку підтримки аксесуара на iOS.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector