Як видалити голос з пісні онлайн якісно

Часто буває, що в процесі підготовки до святкового заходу вже підібрано привітання або номер для сценки, але немає відповідного музичного супроводу — неможливо знайти мінусовку пісні. Сьогодні ми ознайомимося з роботою відповідних сервісів і розберемо роботу декількох популярних помічників, які працюють без скачування на комп’ютер. У цій статті ми зрозуміємо, як видалити голос вокаліста з пісні в режимі онлайн якісно, ​​щоб музика грала по можливості чистіше і без сторонніх шумів. Щоб не розчаровуватися в результаті, слід пам’ятати про те, що зробити хорошу мінусовку можна тільки при високій якості початкового файлу.

X-minus.me — зручний сервіс для видалення голоси з пісні

Спочатку познайомимося з сервісом X-minus.me. Для роботи з цим редактором нам потрібна дуже якісна аудіозапис, де вокал не викачується зі звуками інструментів.

Сервіс працює наступним чином:

 • Спектр звуку піддається поділу на 3 смуги.
 • Низькочастотна смуга залишається незмінною.
 • На середньо- і високочастотних смугах з правого каналу віднімається лівий.

Результатом цих процесів є повне або часткове зникнення голосу виконавця, зазвичай записаного з рівною гучністю. Сервіс використовує свій алгоритм Shapelmager для того, щоб надати пісні стерео звучання. Після видалення вокалу з пісні стереообраза відновлюється за допомогою обвідних гучності, попередньо виділених з початкового треку.

Подивимося, як працює якісний онлайн-сервіс X-minus.me. Насправді це не складніше використання програми для створення слайд-шоу з фотографій з музикою безкоштовно.

 1. Вибираємо файл, натиснувши на зображення хмари зі стрілкою, або перетягнувши його мишкою. Перед цим встановлюємо необхідне значення частоти дискретизації (стандартний параметр, що використовується під час запису компакт-дисків, складає 44.1 кГц).
 2. Мелодія завантажується і моментально обробляється, після чого система видає таке вікно.

  X-minus.me прибирає вокал

  Працюємо в X-minus.me

 3. Тут ми можемо вибрати режим звучання — stereo або mono, зберегти баси або виправити завал високих частот. Біля кожного слайдера знаходиться підказка в гуртку зі знаком питання. Навівши мишку на цей гурток, ми читаємо, що можна зробити в даний момент.
 4. Слухаємо вийшла мінусовку без голосу і, якщо нас все влаштовує, викачуємо її в зручному форматі — mp3 або wav.

Vocal Remover — допоможе вирізати вокал з музичного треку онлайн

Познайомимося з наступним популярним сервісом Vocal Remover. Редактор працює на принципі різниці фаз каналів: з записи видаляються звуки, які дублюються в лівому і правому каналах. Якщо вокал у вихідній композиції записаний якісно по центру, то його видалення пройде без проблем. В інших випадках голос залишається чути, або зовсім не видаляється. Файл читається і обробляється системою, після чого видається результат.

Видаляємо вокал в Vocal Remover

Vocal Remover допомагає прибрати голос

На сторінці включається режим «караоке», і музика буде звучати приглушено, а голос виконавців — чітко. Результат скачується в форматах ogg, wav або mp3. Для вибору найкращого звучання встановлюється якість композиції — від 128 до 320 кбіт / с.

На цьому ж сайті можна дізнатися, як змінити тональність пісні онлайн.

Jarjad — простий сервіс для видалення голосу виконавця з пісні

Jarjad — досить простий сервіс для вирізання голосу. Перетягуємо або завантажуємо файл у форматах ogg, wav або mp3. Оброблена композиція автоматично скачується в форматі wav. Відкриваємо готову мінусовку з папки «Завантаження» в зручному плеєрі і слухаємо її.

Jarjad робить мінусовку

інтерфейс Jarjad

Сервіс дуже простий і не допускає можливості установки додаткових налаштувань. На сайті можливо зробити додаткові дії з музичними композиціями (злиття музики, зміна тональності або темпу і т. Д.).

Vocal Remover PRO — англомовний ресурс для редагування музичних файлів

Ознайомившись з російською версією Vocal Remover, попрацюємо з її англомовним побратимом — Vocal Remover PRO. Для кого-то може стати перешкодою іноземний інтерфейс, але я зараз детально розповім і наочно покажу, як треба діяти, щоб створити якісну мінусовку. До того ж в настройках браузера можна встановити автоматичний переклад на російську і всі написи на сайті будуть зрозумілі.

Функціонал Vocal Remover PRO

Vocal Remover PRO. Переклад російською мовою

Відмінність даного сервісу від інших нами розглянутих в тому, що голос можна видалити не тільки з завантаженого з комп’ютера файлу, але і з відеоролика, розміщеного на YouTube (в цьому випадку вставляється URL-посилання).

Порядок дій:

 1. Вводимо літерний код для підтвердження того, що ми не є роботами.
 2. Погоджуємося з умовами обслуговування, зазначивши галочку в квадратику.
 3. І натискаємо «Створити караоке трек» — Create karaoke Track.

Вставляємо посилання на YouTube-відео

Vocal Remover PRO. Сайт англійською мовою

Після обробки отриманий файл можливо прослухати (безкоштовно), а також завантажити на свій комп’ютер (Download), якщо є підписка на сервіс Vocal Remover PRO. На цьому сайті можна скачати і встановити професійне ПО для видалення вокалу.

Також в можна дізнатися інформацію про інстальоване на комп’ютер програм для нарізки музики.

RuMinus.ru — якісно видаляє вокал з пісні

Сервіс RuMinus.ru видаляє голос з пісні настільки якісно, ​​наскільки це технічно можливо. Для отримання задовільного результату бітрейт музичної композиції повинен бути не менше 320 кбіт / с. Вибираємо файл з комп’ютера і завантажуємо його. Після закінчення процесу натискаємо «Зробити задавку».

RuMinus.ru обробляє пісню

Користуємося сервісом RuMinus.ru

Тут можна прослухати і початковий трек, і композицію з задавленим голосом виконавця, а також завантажити отриманий файл. У цьому сервісі, як і в інших, можливо додати новий трек і відправити його на обробку, без перезавантаження сторінки. Редактор надає можливість змінювати темп і тональність пісні і шукати мінусовки в каталозі, упорядкованому в алфавітному порядку.

Додаткові можливості для любителів музики

Інтернет надає любителям поекспериментувати з музикою майже нічим не обмежені можливості для творчості. Це різні сервіси, за допомогою яких можна зробити нарізки, накласти музику на музику онлайн, змінити темп, ізолювати вокал і багато іншого. Слід пам’ятати, що безкоштовні ресурси і програми являють собою як би скорочену версію більш повних платних ресурсів. Останні надають розширені можливості і гарантують якісні результати. Тому, якщо плануєте займатися професійною діяльністю, після проби своїх сил на безкоштовних ресурсах варто подивитися в бік серйозних онлайн-редакторів (оформити підписку) і програм (купити, завантажити і встановити).
Деякі ресурси, крім того, що надають можливість самостійно видалити вокал з треку, також пропонують відвідувачам скористатися каталогом готових мінусовок на всі випадки життя. Назви готових композицій розташовані в алфавітному порядку, що значно полегшує пошук потрібної композиції.

висновок

У статті ми розглянули, як видалити голос виконавця з пісні в режимі онлайн якісно. Робимо висновок, що для більш-менш ідеальної мінусовки нам необхідний трек високої якості з бітрейтом 320 кбіт / с. В іншому випадку вокал хоч і приглушується, але залишається чутним на задньому тлі. Такі мінусовки, де справжні виконавці подекуди підспівують гостям, чудово підійдуть для караоке, а також домашніх або дружніх заходів. Створені композиції можна весело обіграти і підставити потрібні слова, організувавши чудове свято.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector