Що за сайт Валет.ру

Розшукуючи в мережі фото потрібних нам людей, ми можемо виявити, що багато хто з знайдених нами фотографій ведуть на невідомий сайт valet.ru. Перейшовши на сайт, ми можемо виявити на ньому перелік вітчизняних знаменитостей, що супроводжується даними з їх сторінок в популярній мережі «Вконтакте». Перелік селебріті, банальна реклама від Гугл, випадкові анкети вибраних навмання користувачів ВК — ось і весь функціонал сайту. Проте сайт Валет.ру дуже популярний, живе і процвітає вже безліч років, приносячи своїм творцям непоганий дохід. У чому ж секрет його популярності? Нижче розберемо, що це за сайт Валет.ру, і що становить основу його функціоналу.

Валет.ру

Що це за ресурс Валет.ру?

Перейшли на Валет.ру користувачів зустрічає два умовних підрозділу сайту:

 • Топ користувачів. Містить перелік знаменитостей, наявних свої публічні сторінки в ВК. При кліці на потрібну знаменитість сайт в реальному часі підвантажує дані c її сторінки в ВК, і виводить їх користувачеві. Повний перелік розділу «топ користувачів» доступний за допомогою кліка на відповідну кнопку зверху справа початкового екрану;

  користувачі Валет.ру

  «Топ користувачів» на Валет.ру

 • Випадкові користувачі. Містить перелік випадкових користувачів ВК, публічні дані яких також були завантажені з Вконтакте.

Функція пошуку на сайті відсутній. Все, що є — це перелік публічних анкет селебріті і звичайних користувачів, взятих з ВК.

Михайло Галустян

Сторінка Михайла Галустяна

Здавалося б, дуже простий ресурс, всі наявні у нього дані взяті в ВК, ніякої користі він не несе, і немає ніякого сенсу оплачувати його функціонал і хостинг. Але все не так просто, як здається.

Також може бути актуально: Як подивитися закритий профіль в ВК в 2018.

За рахунок чого живе сайт Valet.ru?

Після того, як ми розібрали, що за сайт Валет.ру, з’ясуємо тепер, яка задумка лежить в основі існування цього ресурсу.

Алгоритм його роботи полягає в наступному:

 • Користувач, виконуючи пошук фото в мережі за допомогою пошукових систем, знаходить такі фото на сайті valet.ru (останній благополучно запозичує фото з ВК). У деяких випадках такі фото можуть мати приватний характер, і бути закритими налаштуваннями приватності в самому ВК;
 • Бажаючи видалити дані фото, користувач переходить на Валет.ру, і з подивом виявляє, що за видалення сторінки користувача (з фото) з Валет.ру стягується плата. Її сума складає 4999 рублів для знаменитостей, і 199 рублів для звичайних користувачів ВК;

  сайт гроші

  За видалення призначених для користувача даних сайт вимагає гроші

 • Хтось платити відмовляється, а хтось і платить. За рахунок таких користувачів сайт благополучно живе вже багато років.

Читайте також: Як сидіти оффлайн Вконтакте з комп’ютера.

Ваші фото на сайті Валет.ру — що робити?

Відразу попередимо, що скаржитися в ВК і на Валет.ру безглуздо. Служба підтримки ВК розповість вам, що вона не відповідає за публічні дані з вашої сторінки. Шахраї ж з Валет.ру дадуть відповідь, що їх ресурс не зберігає і не збирає особисті дані, і відображає тільки відкриті дані з VK. При цьому за видалення призначених для користувача анкет з Валет.ру вони мають право стягувати плату, так як їм треба оплачувати програміста, оператора, відпочинок на Мальдівах і інші витрати.

Найбільш простим профілактичним засобом буде НЕ викладати в соціальні мережі ваші дані (фото), а особливо ті, які не призначені для публічного перегляду. Інакше ви ризикуєте в один прекрасний момент побачити ваше конфіденційне фото на Валет.ру і інших сайтах-аналогах. У разі ж появи такого фото на Valet.ru рекомендуємо видалити фото-першооснову з VK. Це допоможе частково зменшити ймовірність його появи на ресурсах типу Валет.ру в найближчому майбутньому.

висновок

Вище ми розібрали, що це за сайт такий Валет.ру, і що лежить в основі його функціоналу. Полумошенніческій характер сайту і досить оригінальна задумка дозволяють Валет.ру існувати вже безліч років, вилучаючи гроші з простодушних користувачів. Рекомендуємо користувачам не викладати свої приватні дані в мережу. Чи не завантажувати на свої сторінки особисті фото та іншу конфіденційну інформацію. Тоді і побачити свої дані на ресурсах типу Валет.ру буде вкрай складно.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector