Поради, як вести прямий ефір в Інстаграмі

Можливість вести прямий ефір раніше вже існувала на деяких інших сайтах, тому не варто вважати Інстаграм першопрохідцем в цій справі. Але, на відміну від Facebook, чия популярність в Росії в останні роки сильно знизилася, або Periscope, так і не отримав слави в нашій країні, Інстаграм став досить успішним в цьому. Тому питання, як вести прямий ефір в Інстаграм, турбує багатьох інстаграмщіков.

На успіх цієї функції вплинула відсутність конкурентів і популярність ИНСТА. Її аудиторія до 2018 року виросла до 800 млн. З огляду на такі сприятливі фактори, функція вести прямі трансляції в інстаграмі знайшла райдужний відгук у публіки.

Що вміють прямі ефіри в Інстаграм?

Перш ніж проводити трансляцію в інстаграмі слід розібратися з його технічними функціоналу і розглянути основні відмінності від інших програм з подібним інтерфейсом.

Тривалість прямих ефірів не перевищує 60 хвилин. Не ясно, навіщо обмежувати час трансляції, але факт залишається фактом: поговорити з передплатниками довше в інстаграмі не вийде, вона просто зупиниться. Коштує це враховувати, перш ніж знімати прямий ефір.

Сервіс оповіщає всіх передплатників про початок будь-чиєї трансляції. Зазвичай користувачі дізнаються про неї за допомогою повідомлень або пошти, так аудиторія найлегше залучається до ефіру.

Крім повідомлень люди приходять на трансляцію, якщо бачать знак поруч з аватарки, який позначає, що користувач почав вести пряму трансляцію. Щоб потрапити на перегляд ефіру досить натиснути на цей значок і можна спілкуватися в реальному часі.

де знайти прямий ефір в Інстаграм

Передплатники можуть залишати коментарі прямо під час трансляції, тим самим вступаючи в діалог з ведучим, який зазвичай просто відповідає на них вголос. Це дозволяє внести інтерактивності в ефір. Глядачі стають учасниками спілкування, пропонуючи теми для обговорення, відповідаючи на питання і висловлюючи свої думки.

Ще одна суттєва особливість прямих трансляцій в Інстаграм полягає в тому, що вони не зберігаються. Після завершення ефіру він пропаде зі стіни. Така можливість дозволяє не засмічувати новинну стрічку, і тим самим надає можливість зблизитися зі своїми передплатниками.

Кому потрібні ці трансляції?

Часто багато речей неможливо в повній мірі висвітлити за допомогою однієї фотографії або невеликого відео. У таких випадках знадобиться така функція «прямий ефір». Провести live-трансляцію може бути корисно для фірм, які хочуть прорекламувати товари або анонсувати нову продукцію. Знявши живий і цікавий ефір, власники різних закладів притягнуть клієнтів, а прості люди, звернуть на себе увагу.

Теми трансляцій можуть бути абсолютно різними, наприклад, з їх допомогою можна:

 • показувати обстановку закладу або заходи;
 • продемонструвати, як створюється будь-яка продукція;
 • провести випробування апаратури;
 • влаштувати розіграш призів для глядачів;
 • демонструвати свої вміння або розповідати свої думки аудиторії.

Як почати транслювати в Інстаграм: покрокова інструкція

Алгоритм створення трансляції аналогічний додаванню історії, тому якщо ви регулярно користуєтеся Інстаграмом, то проблем з цим не повинно виникнути. Якщо ж ви в цьому новачок, то нижче знайдете докладну інструкцію, як створити прямий ефір.

Почати трансляцію можна декількома способами. Щоб скористатися першим способом, проведіть пальцем по екрану в праву сторону, тоді відкриється камера, яка використовується для запису Stories. Також туди можна потрапити, натиснувши на основному екрані «додавання історії».

Потім просто потрібно знайти пункт «Прямий ефір», ці пункти знаходяться в нижній частині екрана, і натиснути на відповідну кнопку.

Як почати транслювати в Інстаграм

Усе. Після цього трансляція почалася. Це досить просто, кожен зможе розібратися, достатньо зробити всього лише кілька простих маніпуляцій.

Правила успішної трансляції

Перед тим як почати транслювати в Інстаграм, потрібно запам’ятати деякі речі, які допоможуть оптимізувати роботу з цим сервісом:

 1. Незважаючи на те, що одна трансляція обмежена 60 хвилинами, дослідження показали, що цього не те щоб мало, а навіть занадто багато. Більшість людей не будуть стежити за прямим ефіром довше півгодини. Розраховуйте приблизно на цей час.
 2. Коли ви запустите трансляцію, сервіс автоматично сповістить все ваших передплатників. Крім того під аватарки теж буде показуватися напис, що сповіщає про ведення прямого ефіру.
 3. Внизу екрана будуть показані повідомлення, які можуть залишати все глядачі ефіру. Вони будуть з’являтися, а потім зникати, змінюючись свіжішими.
 4. Також можна лайкать сподобався ефір. Не те щоб лайки на трансляціях були дуже важливі, але велика кількість позитивних оцінок може вивести трансляцію в рекомендовані.
 5. Якщо вам не хочеться бачити чат, то його можна приховати одним натисканням на екран. Наступне натискання він повернеться назад. Якщо ви це зробите, то бачити його не будіть тільки ви, у інших він буде відображатися, і кожен зможе писати туди.
 6. Ще автор прямого ефіру в Інстаграм може закріпити своє повідомлення в загальному чаті. Для цього необхідно натиснути на нього і із запропонованих пунктів вибрати «Прикріпити». Це допоможе, наприклад, відповісти на часто задається питання або розповісти про тему трансляції.
 7. Щоб урізноманітнити і зробити цікавіше свій ефір можна використовувати обидві камери смартфона, а не тільки фронтальну. Поперемінне перемикання дозволить продемонструвати навколишнє оточення, а потім знову повернутися до трансляції себе.

Після прочитання статті, питань про те, як зняти прямий ефір в Інстаграм не повинно залишитися. Але ось навіщо це робити, все ще може залишитися незрозумілим. Я вважаю, що ця функція потрібна лише тим, у кого є певне коло осіб, від якого хочеться отримати зворотній зв’язок, поділитися своєю думкою або обговорити якісь питання. Для дружньої бесіди краще підійде месенджери на кшталт Viber, WhatsApp і Telegram. Щоб розповісти що-небудь передплатникам, зазвичай зручніше додати в свою стрічку відео або використовувати формат історій.

Щоб глядачі залишалися дивитися вашу трансляцію необхідно їх зацікавити. Виберіть цікаву тему, проводите конкурси, розповідайте різні історії, взагалі намагайтеся зробити свої дії більш інтерактивними, щоб був зворотний зв’язок з аудиторією.

Як боротися зі спамом під час прямого ефіру?

ВІнстаграм можна позбутися від спаму або нецензурних слів під час прямих ефірів. Щоб це зробити потрібно натиснути на «Параметри», потім на «Коментарі» і вибрати можливість приховувати виразу, які ви вважаєте недоречними.

боротьба зі спамом під час прямого ефіру

Ще можна налаштувати свій список зі стоп-словами, які ви не хочете бачити в коментарях. Це означає, що всі повідомлення з цими словами будуть видалені сервісом з вашого ефіру і з аккаунта в цілому.

ручний фільтр за ключовими словами

Ще одним періодично спливаючих питанням можна вважати питання про те, як створити трансляцію для обмеженого кола осіб в додатку на Андроїд. Це не найочевидніша функція, але, тим не менш, варто про неї знати. Перед тим як почати транслювати, можна вибрати ту групу користувачів, які можуть перебувати на ефірі. Тобто можна говорити не тільки на широку аудиторію своїх передплатників, а й просто поспілкуватися у вузькому колі друзів.

Як зайти на трансляцію зі смартфона?

Зайти на чужу трансляцію взагалі не складе нікого праці, потрібно зробити всього лише кілька простих дій. Якщо у вас включені оповіщення, то додаток саме автоматично повідомить вас про те, що той, на кого ви підписані, вийшов у прямий ефір. Щоб потрапити на цей ефір потрібно натиснути на аватарку на сторінці автора трансляції.

Також сервіс дає можливість переглядати інші популярні прямі ефіри. Щоб це зробити, потрібно просто на сторінці з пошуком підібрати ту трансляцію, яка найбільше зацікавила вас. Вони знаходяться на верху сторінки.

прямі ефіри друзів в стрічці

Щоб уникнути штучного виведення трансляцій в топ, творці не розкривають свої алгоритми. Але у популярних ефірів є одна, яка об’єднує їх риса — на них обов’язково знаходяться більше 500 глядачів.

Що робити якщо трансляція в Інстаграм не працює?

У деяких користувачів виникають проблеми з тим, щоб почати трансляцію. Є кілька причин, які можуть перешкоджати веденню ефірів:

 1. Можливо, потрібно оновити додаток Інстаграм. Незважаючи на те, що основний функціонал знаходиться на самому сервісі, застаріла версія програми може обмежувати можливості Інстаграма.
 2. Ще однією з причин можуть бути поетапне впровадження оновлень. Тобто нові функції доступні не всім користувачам відразу, а спочатку однієї їх частини, потім ще однієї і так далі. Це пов’язано з тим, що, якщо щось піде не так, то можна було б якомога швидше усунути проблему.

Інстаграм, на відміну від багатьох інших сайтів, призначений для швидкого спілкування, тому трансляції не можна зберегти. З цієї ж причини на сервісі доступна функція обмеженого перегляду відео та фотографій, тобто можна вказати кількість переглядів, які можна зробити до, того як матеріал піти.

Звичайно, Інстаграм не з альтруїстичних спонукань додало можливість вести трансляції. Надалі сервіс планує ввести монетизацію контенту, продаючи рекламу, яку будуть бачити глядачі. Швидше за все, дохід отримуватимуть і самі Інста-блогери, як автори контенту.

Можливості, які відкривають прямі ефіри, практично безмежні. Ви можете спілкуватися з друзями, проводити заходи, отримувати зворотний зв’язок від споживачів вашого продукту, доносити якісь свої думки. І все це доступно одним натисненням.

висновок

Ведення прямих трансляцій дає величезні переваги. Вони дозволяють не просто донести інформацію до свого глядача, а й дізнатися його думку. Це особливо корисно для тих, хто пов’язаний з продажем послуг, тому що саме так можна дізнатися, над чим потрібно працювати, яких помилок потрібно виправити, а також почути критику від своїх клієнтів і вдосконалити свою роботу. Запам’ятайте головне, під час прямих ефірів потрібно не забувати про своїх глядачах, інакше втрачається сама ідея. Навіщо людям дивитися на вас в прямому ефірі, якщо ви ніяк не реагуєте на свою аудиторію?

Можливість вести прямий ефір в Інстаграм дозволяє людині донести свої думки та ідеї до аудиторії. Велика кількість користувачів, готових донести до людей свої вміння, свій досвід, свої уявлення про світ, дозволяє глядачеві вибрати ефір, виходячи з того, якими темами він цікавиться. Ця платформа дає величезні можливості, потрібно тільки зуміти ними скористатися. Якщо ви хочете, щоб ваші ефіри і пости переглядали і лайкали якомога більше людей, скористайтеся перевіреними сервісами розкрутки, наприклад, Bosslike, Pamagram, Likemania, VKtarget, Soclike або Zengram.

А ти знав, що чужі трансляції можна зберегти собі на телефон? На нашому порталі якраз є матеріал на цю тему. Чи любиш ти дивитися чужі трансляції в Інстаграм? Поділися своєю думкою в коментарях! А також дивись відео про те, як створити свій прямий ефір.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector