Як видалити повідомлення в Інстаграмі і чи можуть їх потім повернути?

Ми звикли до того, що є соціальні мережі, призначені більше для листувань між людьми, а інші, як Інстаграм, для того, щоб ділитися фото і відео матеріалами. Але ось раптом Інстаграм ламає всю систему і додає Директ у всіх профілях користувачів. Тобто тепер і тут користувачі можуть листуватися, ділитися постами, ввести ділові переговори. Користувачам дуже сподобалася ця ідея, але не всі можуть повноцінно розібратися в Ю Я, тому ми розглянемо питання того, як видалити повідомлення в інстаграмі.

Чим корисні повідомлення?

Нова можливість спілкування між людьми на цій платформі дійсно знахідка. До того ж це дуже зручно для тих, хто веде бізнес через цей майданчик. Є таке поняття, як розсилки повідомлень. Зазвичай бізнесмени використовують їх для залучення уваги передплатників до новинок або акціям. Свого роду новий спосіб розкрутки бізнесу.

Розсилки повідомлень в Інстаграм входять практично в кожну рекламну кампанію підприємства, так як це найпростіший спосіб привернути увагу великої аудиторії. До того ж це не так дорого, у порівнянні з іншим видом реклами. Це дуже ефективно для тих інтернет-магазинів в Інстаграм.

Інструкція, як видалити повідомлення

Спочатку, коли смс тільки з’явилися в даному сервісі, видаляти їх було не можна, але в оновленій версії з’явилася така можливість. Ви спокійно можете позбавлятися від непотрібних для вас листувань.

  • Для початку увійдіть в Директ, натиснувши на значок, який знаходиться у верхньому правому кутку, виглядає, як паперовий літачок.

  • Зі списку діалогів виберіть той, від якого хочете позбутися. Потрібно провести пальцем в праву сторону. Вийде червона напис збоку «Видалити», на неї і потрібно натиснути, якщо у вас Айфон. На Андроїд це відобразиться трохи по-іншому (потрібно затиснути пальцем на потрібному діалозі — дивіться скрін).

Чи можна видаляти всі діалоги одночасно?

Як правило, в личку дуже багато діалогів як бажаних, так і не дуже. Але часом буває, що хочеться очистити всі повністю. Зазвичай це бажання прокидається в понеділок або після Нового Року, коли хочеться почати життя з чистого аркуша. Але ми-то з вами знаємо, що на цьому все звершення закінчаться. ��

На жаль, Інстаграм не надає опції по масової очищення чатів. Якщо ви хочете ліквідувати всі діалоги, то вам доведеться робити це в ручному режимі. Тобто сидіти і позбавлятися від кожного діалогу окремо.

Чи можна їх відновити?

І як зазвичай буває при раптової очищенню своїх листувань, з’являється бажання все повернути. Особливо часто таке буває, коли дівчата на емоціях стирають просто все, а потім шкодують.

Пам’ятайте, що відновлення неможливо! Якщо ж захочете знову листуватися з будь-яким людиною, то відновити вилучені смс не вийде, у вас буде новий чистий діалог, тому краще спочатку подумайте, чи дійсно ви потребуєте видаленні листування чи ні.

Ось багато хто про це не замислюються, а потім жалкують.

Тепер ви знаєте, як чистити личку, і що буде, якщо видалити діалог. Розробники з часом придумають, як зробити цей процес зручніше, залишається лише чекати.

Питання наших читачів


# 1. Якщо я зітру повідомлення, чи зникнуть вони у мого співрозмовника?

Ні, вони зникнуть тільки у вас, у співрозмовника все збережеться.


# 2. Чи можу позбутися від смс, яке відправив, але не хочу, щоб співрозмовник його прочитав?

Дуже поширений питання, так як багато відправляють випадково те, що не потрібно. І, на жаль, таке неможливо. Ви зможете скасувати відправлене повідомлення, але якщо ви не встигли, ваш співрозмовник все одно це небажане смс побачить. Скасувати ви можете, утримуючи смс, після чого з’явиться «Скасувати відправку».


# 3. Якщо я видалю сам Інстаграм, чи зникнуть листування?

Ні, все збережеться. Вам потрібно це робити вручну в своєму профілі і Ю Я.

Є до нас питання? Постав їх у коментарях! А також дивіться відео про те, як скасувати вже відправлений меседж.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector