Як анонімно подивитися історію в Інстаграмі? —

Розробники популярного сервісу Інстаграм регулярно оновлюють свій додаток, додаючи нові функції і можливості популярної мережі. Однією з улюблених стала функція зняття короткометражних історій. Опція дозволяє ділитися з передплатниками цікавими моментами з повсякденного життя без «забруднення» стрічки. Подібні ролики мають деякі переваги, але найголовніше — самоудаленіе через добу після їх розміщення.

Функціонал Stories практично не має мінусів. Винятком може бути тільки відсутність анонімності при перегляді і невелика тривалість історій. Незважаючи на те, що список переглянули доступний тільки для автора, деякі користувачі не хочуть бути помічені при перегляді чужих профілів. Щоб уникнути цього, користувачі мережі вдаються до анонімних способам перегляду особистих сторінок.

список хто дивився історії в інстаграм

Способи, як анонімно подивитися історію в інстаграмі

Працюючих варіантів перегляду Stories анонімно не так вже й багато, але всі вони можуть бути використані при необхідності. Не забувайте, що досвідчені користувачі, що бажають приховати своє особисте і соціальне життя від сторонніх очей, можуть встановити налаштування приватності. У такому випадку деякі із способів не спрацюють.

Створення нового профілю

Новий профіль — найпростіший спосіб дивитися історії інших користувачів, не розкриваючи власну особистість. При цьому немає необхідності заповнювати профіль будь-якою інформацією. Крім того, офіційний додаток Інстаграм має функцію авторизації відразу з двох або більше акаунтів, що робить метод ще зручніше.

Головний мінус такого методу — можливість настройки конфіденційності. Користувачі, які знають, як приховати історії в Інстаграм, можуть поміняти настройки і обмежити коло осіб, здатних переглядати його профіль. Тому такий варіант не завжди дієвий.

Установка розширення для Google Chrome

«Chrome IG Story» — безкоштовне розширення браузера, завдяки якому автор історії не зможе дізнатися, хто з користувачів їх переглянув. Такий спосіб актуальний тільки для веб-версії додатка, на смартфонах розширення працювати не буде.

розширення в хромі для анонімного перегляду історій

Етапи установки:

 1. Завантажити та встановити розширення «Chrome IG Story».
  Chrome IG Story Plus
  Chrome IG Story Plus
  завантажити
  QR-Code
  Chrome IG Story Plus
  Developer: 700brands
  Price: Free
 2. Авторизуватися в Instagram з комп’ютера або ноутбука.
 3. Натиснути на значок очі поруч зі списком Сторіес. При натисканні з’явиться напис «Anonymous Viewing Enabled».
 4. Переглянути цікаві профілі.

Такий спосіб має ряд обмежень:

 • відсутність автоматичного перегортання Stories (для їх зміни потрібно використовувати стрілочки на клавіатурі);
 • неможливість послідовного перегляду Stories (для перегляду фото і відеозаписів різних користувачів необхідно закрити профіль одного і відкрити сторінку іншого).

Щоб встановити програму на смартфон

«StoryView for Instagram» — безкоштовний додаток для смартфонів, що працює на ОС Android і дозволяє переглядати особисті сторінки анонімно. Завантажити її можна з Play Market. Важливо, що програма не є офіційним, що означає, його використання може бути небезпечним для особистих даних. Проте, воно дозволяє бути невидимкою для автора викладених записів.

Подібне додаток існує також для ОС IOS версії 8.0 і вище. Його інтерфейс ідентичний офіційному Instagram. Для інших операційних систем схожих додатків не розроблено.

Використання спеціалізованого сайту

Подивитися Instagram Stories можна через спеціальний сайт — Gramotool. Цей сервіс дозволяє приховувати користувачів, що переглянули профіль автора, завантажувати фото і відео, переглядати аватари користувача в великому розмірі, накручувати лайки і передплатників.

сайт для анонімного перегляду історій в instagram

Скористатися послугами сайту можна як з комп’ютера, так і з телефону. Цей сайт дозволяє:

 • відкрити фото і відео з оригінальним дозволом;
 • скачати на смартфони або комп’ютери;
 • переглянути історії будь-якої людини інкогніто.

висновок

Видно, що способи, як анонімно подивитися історію в інстаграмі, не такі складні, як може здатися спочатку. Однак вони досить популярні. Часто анонімний перегляд Instagram Stories — всього лише примха нинішнього покоління. Незважаючи на це, бажання людей залишитися непомітними означатиме розвиток і розробку програм, що дозволяють залишатися в мережі інкогніто.

Закінчивши роботу над контентом, ви, напевно, розраховуєте на появу нових передплатників. Але це довгий процес і негарантований процес. Якщо ви не хочете чекати, для вас розробили сервіси по просуванню акаунтів, де ви можете накрутити передплатників, коментарі та лайки.

Ми рекомендуємо перевірені сервіси Likemania, Soclike, Bosslike, Pamagram і VKtarget. Кожен із сервісів відрізняються функціоналом і своїми сильними і слабкими сторонами, вибери ідеальний для себе і прокачай свій профіль.

А чому ти хочеш дивитися анонімно чужі історії в Інстаграм? Може ти хочеш таємно стежити за життям свого колишнього / колишньої? =) Залиш своє повідомлення, а також ідеї в коментарях! А також дивись відео про те, як дивитися анонімно чужі історії з Android-пристрої.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector