4 способи, як зробити репост в Інстаграмі з Айфона

Сучасні технології не стоять на місці, вони прогресують кожен день, дивуючи людей все більше і більше. Багато соціальні мережі досягли високого рівня, тобто вийшли за межі звичайного спілкування між людьми в Інтернеті. Тепер ми можемо ділитися досвідом і інтересами в соціальних мережах. І додаток Інстаграм досяг успіху в цьому всьому. Завдяки вдосконаленим функціям цього додатка, ми можемо створювати свої блоги з різних сфер або стежити і читати людей, які ведуть такі блоги. І буває, часто хочеться поділитися чимось корисним або ж важливим на своєму профілі, тобто репостнуть. Тому ми постараємося відповісти на питання, як зробити репост в інстаграмі з Айфона.

Досить багато людей ставили собі питання, чому такий популярний сервіс, як Інстаграм, не дає можливості стандартного репоста. Потрібно розуміти, що це не залежить від того, як працюють розробники.

Вони готові зробити все, щоб користувачам було комфортно у використанні даного сервісу, але ще важливіше для них важливіше зберегти авторські права, тому така опція до сих пір і не з’явилася.

До того ж це буде виглядати не естетично, якщо стрічка почне засмітяться «скопійованими» постами, якщо це, звичайно, не щось дуже важливе. Тому доводиться шукати способи, завдяки яким можна буде зручно, легко і просто це зробити.

Як зробити скріншот в інстаграмі на Айфон?

Одним з найлегших і зручних способів репоста вважається скріншот екрану. Зробити це буде вкрай легко:

 • Для початку виберіть зображення, яким вам потрібно поділитися.
 • Далі потрібно буде одночасно натиснути на кнопки Home і Power (кнопка для блокування). З’явиться клацання і світло на екрані, так ви зрозумієте, що знімок зроблений.

 • Далі поверніться в вашу галерею Знімок і відредагуйте ваш знімок, точніше ображати, щоб виглядало краще. Клацніть на лівий крайній Поворот, там ви зможете обрізати:

 • Увійдіть в Інстаграм і викладіть це зображення після редагування, якщо вам це необхідно. Але не забудьте зазначити автора, пам’ятайте про авторські права!

Перепост в Історії

Варто розглянути ще один спосіб. Зовсім недавно виробники ввели функцію перепост в Історії. Відбувається це в такий спосіб:

 • Відкрийте зображення, яке вам необхідно. Натисніть на «літачок» (Поділитися).
 • Перед вами з’явиться список людей, але найпершою рядком буде пропозиція відправити це в вашу Історію.

 • Там же ви при бажанні можете відредагувати, використовуючи хештеги, стікери та інше.

Ділимося матеріалом через сторонні додатки

Якщо ж раптом нічого з цього вам не підходить, але бажання, щоб якийсь матеріал виявився у вас в стрічці, все ще є, то не варто впадати у відчай. Останнім ефективним способом буде — сторонній сервіс, який цим займається. Їх, насправді, досить багато, але якісних мало. Ми поговоримо про самому популярних з них.

Repost for Instagram

Repost for Instagram має легкий інтерфейс, незважаючи на те, що він англомовний. Відомий він своєю простотою і ефективністю.

Repost for Instagram
Repost for Instagram
завантажити
QR-Code
Repost for Instagram
Developer: Red Cactus LLC
Price: Free +

Інструкція до використання їм:

 • Увійдіть в AppStore, перейдіть в пошуковик і введіть Repost;
 • Перед вами з’явиться список сервісів, які найчастіше використовують для цього;
 • Натисніть на один з найпопулярніших — Repost for Instagram і натисніть «Завантажити».
 • Увійдіть в Repost for Instagram через пароль і логін свого основного профілю;

 • Виберете зображення, яке було потрібно;
 • Клацніть на Repost, і воно опубліковано!

 • Тут же ви зумієте перейти в режим редагування за вашим бажанням. Ви зможете відрегулювати місце логотипу і імені автора поста. А якщо ж ви не хочете, щоб було видно автора, то тоді доведеться придбати платну версію. Хороший спосіб збереження авторських прав, між іншим. Це, звичайно, мало кого зупиняє, але зайвий раз платити теж ніхто не захоче, тому досить ефективно.

Quickly Repost for Instagram

Також є не менше популярний додаток — Quickly Repost for Instagram, раніше відоме, як «Insta Save». Завантажуючи його, ви зможете не тільки відправляти собі в акаунт матеріали, але і зберігати їх собі на телефон.

Quickly Repost for Instagram
Quickly Repost for Instagram
завантажити
QR-Code
Quickly Repost for Instagram
Developer:
Price: Free +

Для цього потрібно буде:

 • Увійти в Інстаграм і відкрити знімок.
 • Скопіювати її URL і повернутися в Quickly Repost.
 • Вам потрібно буде вибрати дію — репост або завантаження (на телефон).

 • Після чого ви можете опублікувати це. Зауважте, що там можна буде прибирати ім’я автора при бажанні. Але знову-таки не будьте нахабними, краще відзначте ім’я автора.

Питання наших читачів


# 1. Як зробити скрін на Айфон Х?

Так, вищеописаний метод на даній моделі не спрацює. Потрібно зробити так: затиснути клавішу збільшення гучності та кнопку виключення.

І знову-таки ви побачите спалах і клацання, за яким ви визначите, що зробили фото.


# 2. Не можу перепостити потрібне зображення в Історію, що не так?

Швидше за все, автор знімка відключив можливість перепис, тому ви цього зробити не можете. У своїх настройках ви також можете побачити відключити можливість робити перепост з вашої сторінки.

Не виходить провести маніпуляції або залишилися питання? Запитай ради у коментарях! А також дивись відео по темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector