Чи можна вибрати найкращий час для постів в Інстаграм?

Для бізнесмена або блогера пост — це дохід або засіб доходу, як хочете. Тому для них вкрай важливо знати, як саме робити красиві пости, як привернути увагу будь-якій аудиторії. Також важливо і те, в яке публікуються свої матеріали. Від часу публікації залежить кількість лайків і переглядів, та й в цілому ефект від залучення аудиторії. Ппоетому поговоримо про те, як вибрати найкращий час для постів в Інстаграм.

Багато хто не зовсім розумію, для чого потрібно стільки мороки з цим часом. Але насправді, це дуже важливо, якщо постити все рандомно, тоді ваш пост буде губитися серед інших. До того ж якщо ви виберете певний час, то тоді ваші передплатники звикнуть до розкладу і почнуть самі до вас заходити, якщо в стрічці вони вас втратили.

У який час краще викладати?

Якщо говорити про оптимальність, то в звичайні дні краще постити годин в 8-9 — час, коли всі прокидаються і їдуть у справах / снідають; в обід, приблизно з 12 до 2, і ввечері, коли всі повернулися додому після роботи і іншого (годин з 19 до 21). А якщо ж говорити про вихідні, тоді приблизно з 12 люди почнуть зависати в соціальних мережах і так приблизно до 10 години вечора.

Також деякі фахівці в цій області проводили дослідження і прийшли до висновку, що ідеальним часом буде 17:00. Звичайно, дивно вибирати конкретно цей час, але потрібно дотримуватися проміжку від 17:00 до 21:00. Вони стверджують, що саме в цей проміжок користувачі люблять щось викладати і, відповідно, дивитися пости інших. До того ж це проміжок часу, коли люди відпочивають після роботи / універу і т.д. Всі ми після важкого дня залипати в інстаграмі. І дійсно, відстежити самі і ви помітите, що зазвичай цей проміжок, ви гортає стрічку своєї соціалки.

Отже, невеликі поради, коли і як краще постити:

 • Рекомендується розміщувати пости по днях в певний час. Чи не в один і той же час, а для кожного дня своє. Більше записів краще розміщувати в будні. Краще не робити пауз і не пропускати дні.

 • Не бійтеся ризикувати і експериментувати. Навіть якщо вам кажуть, що не можна публікувати раніше вечора або пізніше. Розмістили ви, припустимо о першій годині дня. Звичайно, зрозуміло, що все в цей час зайняті зазвичай і залученість буде низькою. Але не варто відразу думати про невдачу, перевірте, може бути, що саме цей час для публікації вашого напряму буде оптимальним.
 • Тематика важлива! Від тематики вашого контенту так само може залежати найкращий час для постінгу. Припустимо, ви продаєте дитяче харчування або щось в цьому роді, то для вас постинг в раніше ранку не стоятиме на заваді, так як матусі встають дуже рано для зняття стресу сидять в Інтернеті. Якщо ви мандрівник, то всі вихідні можете собі дозволити публікувати щось цікаве. Ну а якщо ви рекламуєте якийсь серйозний продукт, то тоді четвер — невдалий вибір.

Раз вже ми заговорили про розподіл часу по днях тижня, то давайте розглянемо їх все:

 1. Понеділок. Це один з найважчих днів у тижні, люди відновлюються після відпочинку, вони все завантажені, що говорить про те, що в цей день небажано постити щось серйозне і ємне. Розміщення в цей день запису мають низьке охоплення. Краще зупинитися на барвистих зображеннях, мотиваційних текстах або радах.
 2. Вівторок. Ось тут уже можна писати про серйозні речі, бізнесі, писати про важливі події та про інше. У вівторок найкраще люди будуть сприймати таку інформацію. Тому можете викладати все, що хочете.
 3. Середовище. У цей день потрібно щось незвичайне, так як це середина тижня, тому ідеальним буде обговорення планів або питань, пов’язаних з вашою компанією. Можна здивувати передплатників незвичайної тематикою, зняти пряму трансляцію або відео.

Також цей день добре підійде для різних акцій і проектів, пов’язаних з різною тематикою. Так вони будуть знати вашу точку зору на певні речі.

 1. Четвер. Цей день можна приділити клієнтам, тобто можна викласти відгуки або фото клієнтів з вашою продукцією. У Instagram багато хто використовує цей день саме так через високу ефективність.
 2. П’ятниця. Якщо у вас контент заснований на комічних персонажах і т.д., то субота — ідеальний день для вас. Саме в цей день передплатники чекають щось веселе і розслаблюючу.

сервіси аналітики

Також існують сервіси, які займаються аналітикою і які зуміють допомогти вам з визначенням часу. Наприклад, такий сервіс, як KUKU, для його використання необхідно:

 • створити обліковий запис в цьому сервісі і вибрати соціальну мережу;
 • відкрити розділ з вашої статистикою для облікового запису;
 • потім ви можете все впорядкувати, і так легше розуміти різницю ефективності постинга в часі.

А взагалі краще самому теж пробувати тестувати, викладаючи що-небудь, а потім визначати, чи є залученість, чи читають люди в певний час. Буває, часом у людей з’являються вільні хвилинки, може, з часом вони зроблять їх вільними хвилинами для того, щоб прочитати ваш пост.

Питання наших читачів


# 1. Якщо говорити конкретно про дні, то який час буде оптимальним для п’ятниці?

Годині о 19-20: 00.


# 2. Який день є найефективнішим для розміщення поста?

На думку дослідників, цей день — середа. Вона хороша за більшістю критеріїв, яких вони дотримувалися під час дослідження.


# 3. Що постити у вихідні?

Тут, звичайно, немає певних критеріїв, але в основному у вихідні постять той же, що і в п’ятницю, тобто щось розважальне.

Залишилися питання — постав їх у коментарях! А також дивись відео по темі!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector