2 способи розширити роботу програми статистика Інстаграм

Багато користувачів Instagram почали замислюватися про те, як можна швидко і якісно просунути свій профіль. Потрібно розуміти, звичайно ж, що початком є ​​ваша креативність, контент і багато іншого. Але для отримання реального успіху необхідно трохи більше, а саме — аналітика свого профілю. Тобто кожен повинен, в першу чергу, відслідковувати всі свої кроки і з’ясовувати, що є вигідним для аккаунта, а що і зовсім не приносить йому користі. І для такого аналізу потрібно бачити всю картину ваших дій, а саме мова йде про програму статистика Інстаграм.

Є багато популярних веб сервісів, але вони не завжди зручні у використанні, тому тут піде мова про альтернативні додатках для того, щоб з легкістю аналізувати дані. Завдяки таким сервісам ви зможете отримувати всю інформацію, яку ви в будь-який момент можете подивитися і відстежити зміни. Один клік — і ви знаєте, хто від вас відписався і багато іншого.

Таких сервісів чимало, але дійсно якісними можна назвати лише Статистика Інстаграм, Picaton і парочка інших.

Додаток «Статистика для Інстаграма» на смартфон

Є дійсно найкращим в своєму роді додатком. Воно здатне на багато чого, відповідно, вам може запропонувати багато корисного для аналітики свого Instagram. Вам необхідна вся інформація про акаунт і передплатників? Тоді цей софт для вас буде ідеальним.

Followers & Unfollowers Analytics für Instagram
Followers & Unfollowers Analytics für Instagram
завантажити
QR-Code
Followers Unfollowers Analytics für Instagram
Developer: Utilidos
Price: Free +

Не поступається ні в якому разі веб-сервісів. До того ж буде запропонований безкоштовний тестовий період.

  • З ним ви зможете дізнатися всю інформацію про користувачів, які підписалися або ж відписалися від вас. Це, до речі, дуже корисно, тому що ви будете знати, від кого ви також можете відписатися. Такий функції, до речі, не вистачає веб-сервісів. І так ви зрозумієте, чи дійсно ви ефективно працюєте. Також зможете простежувати динаміку і розуміти, що саме подобається користувачам, і продовжувати працювати над цим.
  • Далі з його допомогою ви зможете знати вікову категорію передплатників, що вас відвідують. А це вкрай важливо знати. Адже потрібно підбирати контент, виходячи від віку та вподобань певної вікової категорії. Так ви зможете проаналізувати і зрозуміти, як рухатися далі.

  • Відсоток ботів. За допомогою Статистики ви швидко отримаєте відсоток ботів, і автоматично можливість від них відписатися. І це просто дивно для будь-якого працюючого в даній мережі.
  • Ну і, звичайно ж, вся інформація про лайок, коментах, відвідини і переходах по посиланню.

Так, додаток, на жаль, платне, але є безкоштовні пробний період на 3 дні.

Picaton

Picaton тактже досить зручний. Більш того у нього гнучкі ціни, тобто платити потрібно буде 1 передплатник — 1 копійка. Також присутні три безкоштовних дня для тесту. Але він використовується рідше.

Отже, про його функціях:

  • В першу чергу, він займається аналітикою. Тут з’ясовуються дані за підписки, активність і багато іншого. І вони лише збираються, інтерпретація залишається на вас. Але до кожного аналізу є опис.

  • Всі дані збираються кожну годину, щоб відстежувати динаміку.
  • PicatonBot працює з коментарями з Instagram, потрібно це для того, щоб була можливість контролювати коментаря через телеграм. Це корисно, тому що немає необхідності заходити на профіль, щоб прочитати їх або відповісти. Також буде можливе видалення спаму.

Також, звичайно ж, ви можете тепер в оновленій версії Інстаграм дивитися статистику, але для цього необхідно перемкнути свій профіль на бізнес-аккаунт. Для цього потрібно просто прив’язати відкриту сторінку в Фейсбук з вашим аккаунтом — і вуаля! У вас робочий аккаунт.

Питання відповідь


# 1. Для чого потрібна статистика?

Ви зможете проаналізувати активність користувачів в мережі і дізнатися, що користувачам більше подобається, а потім скорегувати свій контент-план в залежності від уподобань користувачів.


# 2. Чому Picaton менш популярний?

Ні, їм користуються люди і не мало. Але у нього є недоліки, які багатьох не влаштовують. Такі, як часті збої, авторизуватися можна лише через Інстаграм і часті складності в функціях. Але пропозиція досить нове, тому у нього все ще попереду.


# 3. Чи можна завантажити Статистику Інстаграм на Андроїд?

Так, звичайно, це додаток доступний як IOS, так і Android.

Залишилися питання? Постав їх у коментарях! А також дивись відео про нову функцію в соцмережі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector