Скільки секунд історії в Інстаграм і як їх продовжити?

Історії в інстаграмі — це інструмент, щоб розповісти своїм передплатникам незначні дрібниці з життя вашої компанії або для анонсування якогось заходу або знижок. Це короткі ролики або добірки фото у вигляді історії тривають в Інстаграм кілька секунд.

Stories часто залучають людей, які просто гортають стрічку, щоб убити час. Але за законами життя, де є щось корисне, там і будуть його недоліки. Як і будь-які інші функції, історії мають свої мінуси:

 • Опубліковані історії зберігаються всього 24 години. Після чого, вони автоматично видаляються з усіх серверів Інстаграма, і відновити їх не вийде.
 • Завантажувати відеофайли і фото в історії, які йдуть в певному розмірі.
 • Ви можете завантажувати історії, які йдуть довжиною в 15 секунд.

Останній пункт іноді заважає користувачам, адже вони хочуть розповісти своєю історією набагато більше, але все ж, є способи, щоб обійти ці обмеження.

Збільшуємо тривалість stories

Розробники додатків вже випустили свої програми, які допоможуть вам продовжити ваші історії на кілька десятків секунд. Деякі можуть продовжувати їх навіть до хвилини.

 • Continual — платна програма для iOS 10 або молодше. Інтерфейс простий і зрозумілий навіть новачкові. Записувати відео потрібно в самому додатку. Високі рейтинги даної програми, говорять про те, що вона дійсного того варто. Мабуть, єдиний мінус криється в завищеною ціною — $ 8 (або 470 рублів). Не кожен користувач готовий викладати гроші за таку програму, але бажаючі все ж, є.

 • Video Trim Cut — софт для Apple. Безкоштовна програма, але як завжди, найцікавіші функції доступні тільки після покупки. При запуску не забудьте підтвердити, що ви дозволяєте програмі доступ до мультимедійних файлів. Додаток саме розіб’є ваше довге відео на кілька дрібних шматочків, потрібно просто вибрати відповідне відео, після підтвердження, воно буде готове до завантаження.
 • VidTrim app — вихід для власників андроїдів. З цим додатком ви забудете про тривалість своєї історії. Скачайте додаток в Play Market, запустіть і дайте доступ до вашої галереї. Завантажте потрібний ролик. У вікні редагування, вам самим потрібно ставити мітки, де потрібно обрізати ролик. Процедура займає, від сили, хвилину і можна завантажувати ролик в інстр.

Продовжуємо термін зберігання історій

Сторіс зберігаються тільки добу, тому не всі встигають його подивитися. Так сказано в офіційному сайті Instagram. Після закінчення 24-х годин, ця історія буде видалена з стрічки. Але є спосіб, щоб зберегти і перепубліковать її.

Вирішується ця проблема всього за пару кліків. Зараз ми вам покажемо, що потрібно зробити:

 • Відкрийте свою сторінку в інстр.
 • Натисніть на кнопку настоянок (iOS — шестигранник, Android — три вертикальні крапки).

 • Знайдіть рядок «Налаштування історії».

 • Знайдіть рядок «зберегти в архів» або «архівувати».
 • Наведіть перемикати, щоб активувати опцію.

Після таких маніпуляцій все опубліковані історії будуть відправлятися в архів, звідки їх можна буде при необхідності дістати.

Для бізнес-акаунтів

Якщо ви маєте бізнес-аккаунт, ви можете подивитися статистику переглядів. Вам це знадобиться, щоб оцінювати корисність ваших історій в інстаграмі, кликабельность і привабливість. Якщо історії гарні, і в них опубліковано щось цікаве і варте уваги, то користувач неодмінно відвідає цей аккаунт. У розділі «Статистика» ви можете подивитися активність відвідувань, переходи на ваш профіль через stories і багато іншого.

Не упускайте можливість користуватися всіма нововведеннями соціальних мереж, щоб просувати аккаунт. Чим більше людей бачать сторіз, тим більше відвідувань отримує ваша сторінка. А чим більше відвідувачів у вас в ИНСТА, тим зручніше вам продавати або просувати свої послуги. Якщо вам все-таки лінь займатися просуванням вашої сторінки, надайте це професіоналам з сервісів: BossLike, SocLike, VKTarget або Zengram.

Примітка

Instagram stories має купу переваг і є відмінним помічником для просування аккаунта і залучення уваги передплатників. Публікуйте нові сторіз 2 рази в день, щоб ви стояли в топі історій і інтерес до вас не стихав. Всіляко підігрівати увагу аудиторії до себе, створюйте опитування, показуйте внутрішнє життя вашої компанії — все це підвищить лояльність ваших відвідувачів до вас.

У тебе все вийшло зробити за нашим прикладом? Якщо немає — опиши проблему в коментарях, будемо розбиратися �� А також дивись відео для просунутих користувачів, як знімати і монтувати круті Сторіс.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector