Як налаштувати відкладений постинг в Інстаграм?

Додаток Інстаграм робить все для того, щоб люди, націлені на просування свого бізнесу, вели свою діяльність з комфортом. Однак, існує функція, яка не передбачена стандартним функціоналом, але так необхідна власникам робочих акаунтів. Користувачі вже давно потребували функції планування і в січні 2018 року одержали таку можливість. Відкладений постинг в Інстаграм працює тільки для бізнес-акаунтів.

На жаль, нова можливість додана не у вигляді опції і не буде доступна Черазі саму соціальну мережу. Інстаграм після поновлення свого API додав функцію планування і, відповідно, функцію автоматичної публікації постів. Автоматичний пост можна буде розмістити через сторонні сервіси, про які ми поговоримо нижче. А поки що повернемося до того, що подарує нам ця можливість.

Що таке відкладений постинг в Instagram?

Функція автопостінга потрібна для того, щоб планувати пости і час їх публікації. З її допомогою можна не рубати з плеча і публікувати, що вийшло, а спочатку подивитися, обміркувати, проаналізувати, щоб можна було б поміняти або зовсім переробити. Адже ми завжди використовуємо чернетки в життя при створенні чогось креативного, тут те ж саме. Створення свого графіка публікацій є дуже важливою і головне потрібної опцією.

Тепер ви можете сісти і за один плідний вечір розпланувати публікації на все тиждень для декількох акаунтів. А заощаджений час можна витратити на особистий розвиток або свого профілю. Планування — необхідний фактор для ведення успішного аккаунта.

Сервіси для планування постів

Ми вже говорили вище, що через саму соціальну мережу це зробити не вийде. Час познайомитися з сервісами відкладеного постінгу в Інстаграм:

Parasite

Один з найпопулярніших сервісів, які працюють з відкладеними публікаціями за власним графіком. У Parasite немає певного ліміту на завантаження зображень. Сервіс надає вам статистику всіх ваших профілів, з його допомогою ви можете стежити за своєю стрічкою або своїми публікаціями, проставляти лайки, коментувати, видаляти пости, навіть відповідати на особисті повідомлення і переглядати все листування.

Він став популярний через свою простоту в інтерфейсі. Комфорт використання — це і є його перевага. Основна функція сервісу, як ви вже зрозуміли, відкладені пости. Parasite не виступає в ролі нагадувалки, а самостійно публікує ваші матеріали в заданий час. Ви просто повинні запланувати пост в час публікації, а все інше сервіс зробить за вас. 7 днів сервіс доступний для безкоштовного тестування.

Seolit

Сервіс працює в режимі онлайн і виконує функції автопостінга. Ви можете налаштувати постинг в усі соціальні мережі, які пропонує Seolit.

Перерахуємо коротко ключові можливості сервісу:

  • кросспостінг (публікація постів в кілька соціальних мереж);
  • створення водяних знаків на зображеннях;
  • автоматичне видалення постів;
  • контакт з багатьма соціальними мережами;
  • аналітика і статистика.

Later.com (Latergramme)

Цей сервіс запропонує вам два варіанти роботи: ви можете мати безкоштовний або платний аккаунт. Безкоштовна версія має обмежений функціонал, а в іншому відмінностей немає.

Безкоштовна версія дозволяє протягом місяця публікувати всього 30 постів і тільки фотографії. На платній основі вам доступно для розміщення фото і відео 250 постів. Величезний плюс сервісу в тому, що його розробники подбали про своїх клієнтів і створили додатки на мобільні пристрої.

ViralTag

Сервіс виконує всі ті ж необхідні функції, але з деякими особливостями. Мабуть розробники захотіли виділити своє дітище серед інших додатків, програм і сервісів для відкладання часу публікації.

Його особливість в тому, що крім автоматичної публікації контенту, він сам визначить, в який час краще розмістити пост, щоб максимально охопити аудиторію. Погодьтеся, цікавий підхід.

SMMplanner

Ну і вишенька на нашому торті — SMMplanner. Протягом декількох років радує користувачів безперебійною роботою. Щомісяця сервіс надає 50 безкоштовних постів, якщо вам потрібно більше — доведеться поповнити рахунок.

Отже, для планування потрібно:

  • Іти на сторінку постів. Перед вами з’являться вкладки з опублікованими, запланованими і помилковими постами:

  • Праворуч ви побачите календар, де буде вказано, що саме ви задумали і на який час. Тут ви можете їх відфільтрувати за бажанням.

  • Після того, як ви натиснули на «Запланувати пост», перед вами відкриється вікно, в якому вам потрібно буде вибрати все необхідне для постінгу. Ви можете вибрати час, який ви в будь-який час можете змінити, налаштувати час для автоматичного видалення, опублікувати пост у вигляді сторіз і навіть відключити для цього поста коментарі.

І на цьому все, ваш пост з’явитися на сторінці в заданий час. Розпланувавши таким чином пости на тиждень або місяць, ви скоротите до нуля ризик забути щось опублікувати, і звільніть купу часу.

Як зробити запланований пост популярним?

Всі ми розуміємо, що одним плануванням купу лайків на пості чи не зібрати. Тому редакція Instaved підібрала для вас відмінний сервіс, який за лічений час підвищить популярність вашого профілю. Ви можете сказати: «Що? ДДА знаю купу таких сервісів! », А чи знаєте ви де можна накрутити 100 лайків за все за 13 рублів? А ми знаємо!

Представляємо вашій увазі сервіс Likemania. Тут можна накручувати не тільки лайки на фотографії, але і перегляди, передплатників, коментарі і т.д. Накрутка можлива практично на всі соціальні мережі, що працюють в Росії і країнах СНД.

Питання наших читачів


# 1. А з’явиться вадами слуху для особистих акаунтів?

Розробники пообіцяли, що з 2019 року планують вирішити планування постів для простих акаунтів.


# 2. Після автопостінга Інстаграм скинув мій пароль, що робити?

Перед реєстрації на сервісах відкладеної публікації переконайтеся, що ваш акаунт в Інстаграм прив’язаний до електронної пошти. Це дозволить прискорити процес відновлення доступу. Але якщо ви не потурбувалися про це, то відновити пароль за номером телефону, який вказали при реєстрації.


# 3. Задумав пост в SMMplanner, а він не опублікував. Що не так?

Сервіс міг це зробити не без причини, на сторінці вкладок з постами буде вкладка «Помилки», в яких ви і зможете дізнатися, з якої причини пост програмою не був опублікований. Якщо ви вважаєте, що все зробили правильно, зверніться з цим питанням в техпідтримку. Вони швидко допомагають усунути проблеми і помилки при автопостінге.

Залишилися питання? Постав їх у коментарях! А також дивись відео по темі!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector