Як додати історію в Інстаграм: інструкція і Лайфхак

У 2016 році користувачам в Інстаграм вперше стала доступна функція Stories. З цього моменту вони можуть публікувати тимчасові пости, які автоматично видаляються через якийсь час. Сторіес (сторіз, Сторіс) перекладається на російську мову як історії, розповіді. Що це за функція, і як додати Історію в Інстаграм читайте далі.

Що таке історії в Інстаграм?

За допомогою сторіз користувачі показують аудиторії короткі відео або Фотодобірки, які зникають через 24 години. У цій функції є обмеження. Наприклад, додавати в історію в інстаграмі можна тільки ті фото і відео, які були зроблені в останню добу, а відео повинне не перевищувати 15 секунд. Самі Сторіс відображаються у вигляді кола з аватарки автора вгорі екрана, а не в самій стрічці.

Щоб подивитися історію, потрібно просто тапнуть на неї, і вона почне відтворення. Ще це можна зробити через профіль цього людини. Якщо навколишнього середовища від його аватаром є кольорова обведення, значить, він додав історію, яку ви ще не бачили. Коли вона буде переглянута, обведення буде сірого кольору.

Як додати історію в Інстаграм через додаток?

Інстаграм Сторіес — це відмінний спосіб поділитися зі своїми передплатниками новинами. Щоб викласти свіжу історію потрібно скористатися кнопкою під назвою «Ваша історія». Знайти її можна в верхній панелі або ж свайпнув вправо на екрані зі стрічкою, після цього дії відкриється інтерфейс Сторіс.

додавання історії в додатку на смартфоні

Як додати в історію фотографію?

Сервіс дозволяє додавати свої фотографії в сторіз. Покрокова інструкція, як це зробити:

 1. В першу чергу відкриваємо екран, створення сторіз, для цього свайпніте вправо або тапніте на кнопку створення історії. Внизу панелі знаходиться кілька кнопок для перемикання режимів зйомки: «Звичайний», «Боомеранг» (кнопка для зміни між фронтальною і передньої камерами) і «Вільні руки» (кнопка, що дозволяє не утримувати затвор під час зйомки відео). Ще там можна знайти кнопки, що активують спалах і режим нічної зйомки.
 2. Щоб сфотографувати що-небудь, натисніть кнопку затвора. Після того як фото зроблено натисніть на білу стрілку, яку можна знайти в правому нижньому кутку екрану, і виберете подальші дії, наприклад, завантажити Сторіс в Інстаграм або ж відправити її особисто кожному передплатнику. При натисканні на кнопку «В історію», фотографія з’явиться в ваших сторіес у верхній частині екрану. Якщо ж ви вирішили відправити її окремо передплатникам, то вона прийде кожному з них в особистому повідомленні в формі історії.

приклад додавання фотографії в сторі

Як додавати фото в Інстаграм Сторіес у Галереї?

Якщо вам необхідно додати в свою розповідь фотографію з телефонної галереї, потрібно знову відкрити панель створення Stories і провести по екрану вгору. Знизу відобразиться панель з фото і відео з галереї вашого пристрою. Але зауважте, що Інстаграм дозволяє публікувати тільки ті фото і відео, які були зроблені в останню добу. Щоб додати їх, натисніть на кнопку «В історію» або на ту, де зображена стрілка.

Лайфхак! Якщо вам дуже потрібно опублікувати фото або відео старше 24 годин, змініть в метаданих дату зйомки матеріалу і додаток пропустить контент в історію.

Як створити кілька Сторіс одночасно?

Знаючи основні принципи додавання історій, можна легко дізнатися відповідь. Інстаграм додав до свого функціонал цю функцію, щоб користувачі могли зі своїми передплатниками найцікавішими моментами, які відбуваються в їхньому житті. Це дозволяє не заспамлівать стрічку своєї аудиторії однотипними фото.

Все Stories є активними протягом однієї доби, починаючи з моменту їх завантаження. Після закінчення терміну вони автоматично видаляються сервісом. Це дозволяє знизити навантаження на сервери Інстаграма і не захаращувати стрічку.

Користувачі цієї соціальної мережі вважають, що кожна публікація оповідання є окремим самостійним розповіддю. Але насправді Сторіс можуть містити кілька публікацій. Відео та фото в них можуть йти один за одним, так як вам зручніше. Вести одночасно більше однієї історії не можна, але можна додавати нові матеріали в уже наявну Stories протягом доби. Так всі ваші подальші історії, які ви будете додавати протягом перших 24 годин, склеюватимуться в одну.

Переваги історій в стрічці Інстаграм

Основні особливості функції додавання історій в Інстаграм:

 • Зручність цієї можливості полягає в тому, що ваші передплатники можуть переглянути фото та відео з історії в зручному форматі. Вони будуть йти слайдами. Ваша аудиторія зможе при бажанні прокоментувати і лайкнути їх. Коли сервіс видалить цю сторіз, то видалить відповідно і лайки з коментарями.
 • Нові фото і відео можна знімати за допомогою стандартної камери смартфона або додавати у Галереї. Інстаграму чомусь не подобається, коли користувачі публікують матеріали старше однієї доби, тому доведеться або знімати нові фото і відео, або завантажувати зроблені останні 24 години. Незважаючи на це, ми розповімо далі, як обдурити Інстаграм.
 • Після того як пройдуть перші добу з моменту завантаження першого слайда, Інстаграм видаляє «міні-звіт». Але користувач може встигнути зберегти всі дані до їх зникнення. Після — їх можна буде додати в основну стрічку Інстаграм. Для цього на вашому екрані повинна бути спеціальна кнопка.
 • У свої сторіз ви можете додавати не тільки стандартні фільтри Інстаграма, а й спеціальні об’єкти, що доповнюють реальність — маски. Ще на етапі створення можна знайти таку кнопку, як смайлик із зірочками, яка дозволяє прикрашати свої Stories, щоб передплатникам було цікавіше.

лицьові фільтри і маски для фотографій в історії

Розробники Інстаграма серйозно ставляться до збереження безпеки користувачів, і постачають додаток корисними функціями. Наприклад, такими як налаштувати приватність. При стандартних налаштуваннях ваші сторіз бачать абсолютно всі користувачі. Але можна налаштувати так, щоб їх бачили тільки вибрані вами передплатники. Можна налаштувати так, що для деяких людей цей контент буде недоступний, інші ж будуть все бачити. Ще в настройках можна додавати окремих людей в чорний список. Попадання в нього означає абсолютне позбавлення доступу до сторінки.

Як опублікувати фотографію старше 24 годин в історію в інстаграмі?

Незважаючи на те що творцями замислювалося, що додавати історії старше доби неможливо, іноді необхідно додати актуальну стару фотографію для органічності своєї розповіді. Тому є сенс навчитися обманювати систему. Для цього потрібно відкрити камеру в екрані Інстаграм Сторіес. Після зробіть свайп вниз. Має відкритися екран з фотографіями, зробленими за останні 24 години в мініатюрі.

Самое логічне, що в першу чергу приходить в голову — це робимо скрін старого знімка. Або записуємо нове відео або нове фото. Щоб зробити скріншот на iOS, необхідно затиснути одночасно кнопку блокування і кнопку «Додому». Власникам Андроїд потрібно затиснути дві кнопки: блокування і зменшення звуку. Якщо нічого не вийшло, то має сенс знайти в інтернеті інструкцію для конкретної моделі смартфона. Після того як скрін зроблений, він додається в галерею в якості свіжої фотографії, і її можна додати в історію.

Є ще один варіант, для його виконання доведеться завантажувати додаткове додаток. Наприклад, таке як «Storied For Instagram». Воно платне, але якщо вам часто доводиться стикатися з такою проблемою, то в ньому є сенс.

Але Інставед ж любить і цінує своїх читачів, навіщо витрачати гроші на платне додаток, якщо можна знайти безкоштовний аналог, а зекономлені гроші витратити на … та хоч на накрутку лайків і передплатників (про це, до речі, можна почитати в нашому розділі Розкрутка). Таким безкоштовним аналогом для Android є додаток «Gallery Stories for Instagram», а для iOS — «Story Uploader».

додавання старих фотографій в історію за допомогою додатків

Гей, друже, тільки не розповідай нікому про те, що є безкоштовні додатки. Все навколо зазвичай радять тільки платні проги, клятих капіталістів! Тссс … Пам’ятай, все, що відбувається в Інставеде — залишається в Інставеде.

Також в свої відео в Інстаграм-Сторіс можна додавати різну музику, щоб вони виглядали живіше і цікавіше. І, звичайно, не забувайте про Лайфхак, яким ми поділилися на початку статті.

Як редагувати історії в інстаграмі?

Коли історія вже завантажена, її все ще можна оновлювати і редагувати.

Сервіс пропонує нам такі можливості:

 1. Можна зробити цикл порядок фотографій. Для цього потрібно вибрати пункт «Боомеранг» внизу екрану. А щоб не довелося постійно утримувати затвор під час зйомки відео можна вибрати функцію «Вільні руки».
 2. Коли записуєте відео, то можете знімати по черзі то фронтальної, то основною камерою.
 3. На фото можна накладати різні фільтри, для цього проводите вправо або вліво по екрану, щоб вибрати необхідний варіант.
 4. Можна додавати наклейки, в тому числі з посиланням на геолокацію.
 5. Додавайте текст. Можна міняти його розмір, нахил і інші властивості. Також можна залишати посилання на акаунти інших користувачів через значок @.
 6. За допомогою маркера і кисті можна намалювати що-небудь поверх фото. Їх розмір і колір теж можна варіювати.

Більше корисних Лайфхак

Для Інстаграм-сторіз ми зібрали трохи Лайфхак:

 1. Якщо хочете з’ясувати, хто відкривав ваші історії, то натисніть на неї і свайпніте від низу до верху. У вас на екрані з’явиться вікно, на якому будуть вказані імена та кількість переглядів. Статистика доступна виключно для автора, інші люди не зможуть дізнатися її.
 2. Можна зробити так, що ваша сторіз буде недоступна для деяких користувачів, яких ви виберете. Для цього скористайтеся настройками історії. Щоб відкрити їх потрібно натиснути на точки в правому нижньому кутку своєї Сторіс. Це також можна зробити в налаштуваннях профілю.
 3. На сторіес можна відповідати. Щоб зробити це, потрібно відкрити історію користувача і відправити повідомлення. Кнопка для цього знаходиться в лівому нижньому кутку.
 4. Якщо потрібно опублікувати історію в своїй стрічці, відкрийте її та натисніть на точки в правому нижньому кутку екрану. Після виберіть пункт «Поділитися в публікації». Ця історія повинна з’явитися на вашій сторінці.
 5. Також корисно буде анонімно переглядати історії в Інстаграм.

підводимо підсумки

В умілих руках історії перетворюються в вдале знаряддя для просування бізнесу. Якщо ви маєте розкручений аккаунт в Інстаграм, то історії допоможуть прорекласіровать новинку, оповістити про акцію або розпродаж або ж провести конкурс з розіграшем призів серед передплатників. Якщо ваша аудиторія не настільки масштабна, розширте її за допомогою перевірених сервісів, наприклад:

 • Сashbox.ru пропонує накрутку передплатників не тільки за гроші, а й за виконання завдань, таким чином, ви збираєте бали, які можете пізніше витратити на просування свого аккаунта.
 • Bosslike пропонує дуже дешеву накрутку і характеризується високим відсотком відписок, остерігайтеся бана.
 • Likemania і Pamagram мають тарифи подорожче, але відрізняються високою якістю залучених передплатників, серед них ви можете забезпечити приплив клієнтів, і ваш аккаунт буде захищений від блокування за накрутку ботами. А про природні способи розкрутки ви можете почитати тут.

А користуєшся ти Instagram Stories? Бути може ти знаєш ще якісь корисності? Поділися своїми ідеями і питаннями в коментарях! А також дивись відео про те, чому Історії так важливі в соцмережах.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector