Інструкція, як зробити перепост в Інстаграмі

Зовсім недавно була анонсована функція See Post, і вже сьогодні інстаграміри намагаються розібратися, як вирішити перепост в Інстаграм. Функція дозволяє ділитися публікаціями, але поки що тільки в своїх історіях. При репоста збережеться ваше ім’я користувача, як автора публікації, і авторські права не будуть порушені.

Як дозволити репости іншим користувачам?

Щоб люди могли репоста ваші записи собі, цю можливість потрібно включити в налаштуваннях профілю. Для цього переходимо в параметри профілю (три вертикальних крапочки в правому верхньому куті) і Скрол до пункту «Дозволити перепис». Перетягуємо повзунок вправо (він повинен підсвітити синім). Для наочного прикладу, дивіться скрін нижче.

дозволяємо перепис в інстаграм іншим людям

Тепер ваші пости можуть подорожувати по акаунтів інших користувачів.

Як перепостити в інстаграмі чужу запис?

Коли ви запали на чужий пост і жадаєте показати його своїм передплатникам, скористайтеся кнопкою перепис. Дотримуйтесь нашої інструкції, і у вас з першого разу все вийде:

 1. Вибираємо публікацію, якою хочемо поділитися в своїй історії.
 2. Кількома на літачок Діректа.
  кнопка для перепис записи
 3. Перед нами відкривається список людей, яким ми можемо відправити вибране фото, а відразу після поля «Знайти» відображена функція «Додати публікацію в вашу історію».
  перепост чужий записи в свою історію
 4. Після цього перед вами відкриється звичний інтерфейс додавання і редагування історії, де замість вашого фото буде зображення поста, яким ви хотіли поділитися, з підписом автора.
  додавання і редагування перепис записи
 5. Далі, все як завжди. Ви можете додати в історію напис, маски, хештеги та інше, а потім відправити сторі одному або запостити собі в стрічку.

Чому я не можу зробити перепост?

Якщо ви точно слідували нашої інструкції, але розшарити фото вам так і не удалося, причини може бути дві:

 1. У вас встановлена ​​застаріла версія додатка. Для цього поновіть додаток через Play Market / App Store. Після чого рекомендуємо перезапустити смартфон.
 2. Користувач, чиєю публікацією хочете поділитися — заборонив або не набудував функцію перепис в Інстаграм. В такому випадку розшарити його запис не вдасться, поки автор контенту не дасть на своїй сторінці зелене світло іншим користувачам для поширення його контенту, перетягнувши повзунок в настройках, про який ми говорили вище.

Якщо ви впевнені, що все робите правильно, перевірили і усунули можливі неполадки, а зробити перепост так і не вдається, напишіть про це в коментарях, і редакція Інставед допоможе вирішити вашу проблему.

Які плюси нової функції?

Перша перевага. Тепер для розшарювання контенту в Інстаграм більше не потрібно встановлювати додаткові програми і чаклувати з скріншот. Така опція значно спростить життя активним користувачам Інстаграма.

переваги перепис для просування акаунтів

Наступна позитивна сторона — просування аккаунта. Так як при репоста зберігається ім’я користувача автора публікації, значить, все, хто побачить розшарений версію, без проблем зможуть відшукати вас на просторах соціальної мережі. А це обіцяє нових передплатників і інші ніштячкі у вигляді лайків і комментов. Ну, а отримати ще більше передплатників і лайків за короткий час, ви можете на Bosslike, Vktarget, Cashbox, Pamagram або DoInsta.

І остання перевага — впізнаваність бренду. Дана опція дозволить комерційним акаунтів стати більш впізнаваними, розширить їх клієнтську базу і збільшить прибуток.

висновок

Розробники Інстаграма прислухаються до своїх користувачів і не перестають дивувати корисними нововведеннями. Так, днями була анонсована розробка функції збереження свого відео з Інстаграм, а любителям «яблучних» гаджетів дали протестувати функцію «Портретний режим». Сподіваємося, що вони не перестануть радувати нас різними пляшками і зроблять життя інстаграміров ще цікавіше.

А чого в інстаграмі не вистачає тобі? Поділися своїми ідеями в коментарях, і, як знати, може Інстаграм запровадить саме твою задумку! А також дивись відео про те, скільки заробляють дівчата в інстр.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector