Як зробити статистику в Інстаграм за допомогою Фейсбуку?

Кожному було цікаво, наскільки популярна його сторінка серед друзів, які записи найчастіше привертають увагу передплатників або як виглядають найкращі хештеги. Частина користувачів також намагаються заробити в інтернеті і створюють бізнес-акаунти. Для їх успішної роботи дуже важливі показники популярності тематик і відвідуваність. Всі цікаві для вас дані надасть статистика в Інстаграм. Отримати доступ до інформації можна за допомогою Фейсбуку. Ким би ви не були, з якою б метою не вирішили дізнатися точні дані, соціальна мережа надає таку можливість у вільному доступі. Також варто відзначити регулярне оновлення інформації, яке дозволить без праці відслідковувати всі зміни і просувати ваш аккаунт як звичайному користувачеві або як бізнесмену. Отже, як зробити статистику в Інстаграм за допомогою Фейсбуку?

Підключаємо бізнес-аккаунт

Для здійснення бажаних дій вам знадобиться перейти на бізнес-профіль. Тільки в ньому є можливість переглядати дані в повній мірі і абсолютно безкоштовно. Давайте разом зробимо пару простих операцій і дізнаємося, наскільки популярний ваш Інстаграм.

Отже, переходимо до свого профілю і натискаємо на три точки в правому верхньому куті. В відкрилися параметрах вибираємо «переключитися на профіль компанії».

Після чого відкриється вікно з інформацією про можливості бізнес-аккаунта. Переглядаємо і переходимо, безпосередньо, до справи.

Для подальших дій згадайте e-mail і пароль від Фейсбук. Вони знадобляться вам для прив’язки Інстаграм. Якщо у вас немає сторінки в цій соціальній мережі — сміливо реєструйтеся прямо в процесі отримання бажаної статистики. Всі дані вводимо в вільні поля в відповідь на відповідні запити.

Після підтвердження дій у вас буде бізнес-аккаунт. Тепер ви знаєте, як зробити статистику в Інстаграм за допомогою Фейсбуку. Сподобався результат?

Значення і використання показників статистики

Зараз ви можете переглядати статистику. Хочете розібратися в її параметрах? Давайте приступимо до пояснення. Отже, відкриємо нашу статистику. Перше, що з’явиться на екрані — порівняння поточного тижня і попередньої. Для того щоб отримати більш детальну інформацію необхідно всього лише перегорнути вправо. Занадто багато нових і незрозумілих показників?

Давайте розберемо кожен з них:

 • Покази — являють собою кількість переглядів постів за поточний тиждень, а показники порівнюються з попередньою.

Щоб підвищити параметр необхідно викладати більше матеріалу або розширити можливості реклами. Якщо розглянутий параметр застосовується до конкретного фото, то докладніше розписується звідки користувачі його побачили. Вони могли зробити це «з головною», «з профілю», «від хештегов», «з іншого». Відповідно, переглядаючи стрічку, зайшовши на аккаунт, перейшовши за ключовими словами або завдяки будь-яким іншим джерелам.

 • Охоплення — є результатом одноразового підрахунку користувачів, які бачили ваш пост.

 • Перегляди профілю — кількість входжень в профіль в Інстаграм.
 • Кліки по посиланню на сайт — число переходів по розміщеної посиланням.

 • Залученість — служить параметром активності. Вона показує частоту виставлення лайків і коментування.
 • Збереження — кількість кліків на кнопку «зберегти» для конкретного поста.
 • Відвідання — число переходів в акаунт. Параметр статистики окремого фото.
 • Підписки — облік людей, які підписалися на вас.
 • Цікаве — процентний показник сторонніх користувачів, які переглянули фото. Параметр для окремого поста.

Тепер ви дізналися показник за всіма можливими параметрів статистики. Однак варто пояснити, що охоплення завжди буде менше показів. Так допустимо, що людина кілька разів бачив один і той же пост. При підрахунку охватов буде врахований лише один обліковий запис. тоді як кількість показів збільшиться на число переглядів.

Для зручності переглядів даних в Інстаграм створені фільтри. Ви можете вивчати інформацію про постах, історіях по показам, охопивши, залученості і іншим пропонованим параметрам. Ця функція допоможе швидко оцінити необхідні показники. Що стосується процентного співвідношення, то залученість становить 10% від охоплення. Він, в свою чергу, близько 30-60% від кількості передплатників. Такі «нормальні» показники. А як справи йдуть у вас?

Проблемні зони і альтернативні варіанти

Природно, бувають збої і помилки в роботі соціальної мережі. Через це виникають проблеми з переглядом статистики. Часто допомагає звичайна перезавантаження аккаунта. Однак іноді самі користувачі сприймають тонкощі роботи системи як помилки. Які вони?

Зараз розкажу:

 • При підключенні бізнес-аккаунта ви не побачите дані за вже наявні публікації. Збір інформації відбувається після початку користування.
 • Статистика може перестати відображатися через закритого підключення до Facebook.
 • Користувачі дуже популярних акаунтів отримують дані з затримкою. Вона необхідна для точності.
 • Заблоковані системою лайки, коментарі та інші записи не відображаються в статистиці.

Трапляється і так, що ви не можете позбутися від помилки і походження її невідомо. Тоді не варто нарікати на потойбічні сили адмінів або інопланетні збої інтернету. Існують альтернативні способи перегляду статистики в Інстаграм.

Одним з найбільш затребуваних є сервіс Zengram. У ньому доступні всі дані, що і в бізнес-акаунті Інстаграм + доповнення.

Крім того, існують додаткові можливості по консультації у фахівців, накрутці, автоматичного просуванню і очищення сторінки від ботів в автоматичному режимі. Для використання вам необхідно лише зареєструватися і увійти в обліковий запис. Удачі вам при перегляді статистики в Інстаграм!

Питання наших читачів


# 1. Навіщо потрібна статистика в Інстаграм?

Оцінити популярність власної сторінки і окремих постів, дізнатися які найпопулярніші хештеги. Або для успішної роботи бізнес-користувачів.


# 2. Що необхідно для перегляду статистики?

Слід перейти в бізнес-аккаунт. Для цього знадобиться ввести дані Фейсбук і електронної пошти. Так ви прив’яже аккаунт і зможете отримувати достовірні дані.


# 3. Чи існують сервіси для перегляду статистики в Інстаграм?

Так. Наприклад, Zengram.

Залишилися питання по роботі статей? Постав їх у коментарях! А також дивись відео по темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector