Як відповісти в Інстаграмі на коментар?

Покладаючись на досвід, я скажу тобі, мій дорогий читачу, що не всі знають, що можна писати коментарі в ИНСТА і відповідати на них. Ось приклад:

Близько тижня тому ми сиділи з другом барі, розмовляли про всяку. І як зазвичай, настає безглузда пауза в розмові, коли можна перевірити повідомлення в соціальних мережах, погортати стрічку в пошуках чогось цікавого. Мій товариш гортав сторінку «чорний список», наскільки я зрозумів, це сторінка, куди закидають закладу і компанії, які не влаштували їх клієнтів. Той з величезними кулями тицяє в мене телефоном і каже, що зміг знайти цей заклад в цьому списку. Говорилися там гидоти, а я як завсідник тутешніх місць, знаю, що це все неправда або одиничний випадок. Ну я і сказав, що б він написав, що все тут добре і, можливо, стався нещасний випадок, не варто через одного разу судити так категорично. А той з ще більше здивованими очима питає: «а тут що, можна коментар писати ?!». Я подумав, може жартує, виявилося немає. Людина не знав, що в ИНСТА можна писати Ком. Думав, що тут просто гортають стрічку, а в якості фідбек служать лайки. Кумедний випадок в 2к18-му.

Так ось, саме для таких людей ця стаття.

Як відповісти на коментар?

Коли ви бачите пост, який якось вас шокував або викликав інтерес, ви мимоволі хочете висловити свою точку зору. І точка зору користувача може бути різною, починаючи від @ # $! до конструктивної пропозиції. Свої думки з цього приводу можна висловити в коментах. Під кожним постом є значок хмарки. Натиснувши на нього, можна подивитися коменти інших людей і залишити свій.

Для користувачів персональних комп’ютерів правила ті ж самі. Але щоб залишити свій коментар в інстаграмі можна не клікати по «хмаринці», під кожним постом з’являється рядок, яка називається: «додати коментар», натиснувши туди, ви можете приступати до набору тексту. Таким чином, з комп’ютера писати Ком трохи зручніше, ніж через смартфон.

Щоб відповісти людині, яка звернулася до вас, не потрібно кидати посилання на його аккаунт в Інстаграм, просто натисніть на коммент, потім тикніте на кнопку «відповісти» і напишіть текст.

Але врахуйте, в соціальних мережах потрібно бути ввічливими і показувати свою вихованість, можете ставити смайлики, щоб показати, що ви налаштовані мирно. Навіть якщо під фото написаний невтішний відгук, постарайтеся згладити кути, адже до фото у всіх різні вимоги. А ввічливий і люб’язний обмін словами тільки розслабить обстановку.

Як відповісти на коментар конкретної людини?

Крім того, що ви можете залишити свою думку під постом, ви можете написати в коментарях конкретній людині. Навіщо? Можливо, він не підтримує ваших поглядів або, навпаки, на одній хвилі з вами.

Під постом знайдіть рядок «подивитися всі коментарі». Перед вами відкриється весь список комментов: перегортайте, читайте і виберіть кому відповідати.

Користувачі, які заходять з персональних комп’ютерів, на жаль, позбавлені можливості обмінюватися коментарів з іншими людьми під постом. Але є вихід. Якщо ви хочете до когось звернутися, введіть «@ його нік», без пробілів. І пишіть текст. Повідомлення, що в коментарях відзначили його, прийде до нього прямо на телефон.

Як відповісти на коментарі відразу декільком людям?

Наприклад, бувають моменти, коли хочеться відповісти в коментарі відразу декільком людям. Писати кожному користувачеві один і той же — не царська справа, та й розцінити як спам можуть, а у цього наслідки є, як ви знаєте. До нас на допомогу знову приходять собачки! Для того щоб відправити відповідь кільком людям, потрібно перед своїм коментарем поставити «@» і написати ники коментаторів, яким ви хочете написати повідомлення.

Наочний приклад: @kathryn_dyer, @brandonreinhardt, @carrybasee, і не забувайте ставити смайлики, це важливо 🙂

Давайте накрутимо вам живих передплатників через Likemania?

важливе зауваження

Коли ви пишете свій коментар, сто разів подумайте, що саме писати. Тому як редагувати їх не можна. Так, не можна редагувати навіть свої коментарі в інстаграмі. У всьому є своя причина, ніщо не робиться просто так. В інших соціальних мережах ми виправимо свій коммент, і нам ніхто не заборонить. Ми можемо відредагувати його, як самі вважаємо за потрібне. Редагувати коментар в ИНСТА заборонили, тому що багато зловживали цим. Почали міняти написані відгуки, могли змінити текст до невпізнання. І мова йде не про виправлення помилок або помилок. У різних соціальних мережах бавилися приблизно так:

-Привіт! Ти з телефону сидиш?
— Так!
— Ну окей)

Далі в людині прокидається редактор-фантазер і замінює питання: «ти з телефону сидиш?» На «ти гей?». Таким чином, підставляючи співрозмовника.

І випадків таких купа, тому розробники ИНСТА прийняли вірне рішення, залишити коментар як є і не мати можливості змінити його. Тому забудьте про питання: «Як редагувати коментарі в ИНСТА?»

Щоб поправити свій коментар, доведеться видаляти свій старий і писати новий. А що робити, якщо у вас дуже довгий текст і писати заново вам його не хочеться? Відповідь ви знайдете в наступному реченні. Ми будемо займатися копіюванням. Нижче вказана покрокова Інструкція, як скопіювати текст в інстаграмі:

  • затискаємо екран на коментарі;
  • з’явиться віконце;
  • скопіюйте текст, натиснувши на кнопку «скопіювати текст»;
  • затисніть екран в поле для коментарів;
  • натисніть «вставити».

На різних моделях телефонів меню може відрізнятися. Наприклад, в Самсунг, віконце не виникає, тому копіюємо по-іншому:

  • затискаємо на тексті коментаря;
  • з’явиться Інструменти для виділення;
  • вибрати потрібну область тексту і натиснути «копіювати»
  • далі те ж саме.

Для користувачів ПК все набагато простіше. Досить провести по потрібного тексту мишкою з затиснутою лівою кнопкою і натиснути CTRL + C, а в поле для введення тексту натиснути на CTRL + V. Ось так нам вдалося вставити старий текст, виправити його і заново відправити, залишений раніше, коммент.

А як відновити віддалений коммент і чи можна його повернути? Мусимо зазначити, що якщо ви видалили коментар, і оновили сторінку, то відновити його не вийде.

Упс, як несподівано …

Як відповісти на коментар в історії?

Почнемо з того, що в історіях можна залишати коментарі. Свою думку про ваших сторіз, люди пишуть вам тільки в Директ, і нікому більше не вдається дізнатися про це. Якщо ваш товариш вирішив опублікувати історію, а ви вважаєте своїм обов’язком якось відреагувати на нього, то в правому нижньому кутку є кнопка «написати повідомлення». Тиснемо туди, вставляємо своє повідомлення і відправляємо.

висновок

Сьогодні ми дізналися про багато речей, про які, можливо, раніше не здогадувалися. Ми користуємося безкоштовною соціальною мережею, тому свої претензії пред’являти нікому. Та й не так багато їх, технології та ідеї завжди прагнуть до досконалості. Розробники намагаються додавати різні фішки для Інстаграм, щоб виділитися серед інших, і у них це непогано виходить, якщо вже інші популярні соцмережі запозичують ідеї у інстр.

У тебе залишилися питання? Постав їх в коментарях, а також дивись додаткове відео по темі!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector