Як прибрати статистику в Інстаграм зі свого аккаунта?

Зовсім недавно, десь 2 роки тому, одне з найпопулярніших додатків внесло оновлення масштабного рівня — бізнес-аккаунт. Створений він був для тих людей, які збиралися розвивати свій бізнес в інстаграмі і для тих, хто його вже має, але просто вирішив просувати свою справу через цю мережу. Бізнес аккаунт дозволяє простежувати за своїми діями, і який вони дають результат, це і називається статистикою. Поява такого поновлення призвело всіх в захват, так як люди більше не змушені шукати сторонні сервіси для простеження даних і інформації. Однак є користувачі, яким це стає не потрібно, тому тут ми розберемо, як прибрати статистику в Інстаграм.

Для чого необхідно аналізувати дані?

Аналіз вашої роботи в першу чергу важливий для бізнесменів і новачків. Немає жодного успішного бізнесмена, який не проводив би аналіз власної роботи. Така детальна перевірка дозволить вам відслідковувати, як змінюється ваш аккаунт і що потрібно робити так, щоб робота ставала якісніше і прибутковіше.

Основне завдання статистики в Інстаграм — це підрахунок показників темпу зростання, середня кількість лайків і переглядів. Тобто ви бачите повний аналіз всього, що відбувається на вашій сторінці. Також ви можете порівнювати кілька сторінок конкурентів. Загалом, вона допомагає вам у просуванні вашого бізнесу, якщо вам необхідна стеження ваших переглядів, лайків та іншого.

Якщо ж ви маєте потребу в ефективній роботі, то вам не варто відключати даний інструмент. Але якщо раптом ви вирішили, що в ній не потребуєте, то можете сміливо відключити статистику.

Як прибрати статистику в Інстаграм?

Розглянемо алгоритм, як відключити аналітику. Як ви вже зрозуміли, існують особисті і робочі профілі. Щоб відключити аналітику профілю, переведіть свій аккаунт на «Особистий».

Можна це зробити в такий спосіб:

  1. Зайдіть на свою сторінку.
  2. Переходьте в розділ свого профілю.
  3. Клікайте на 3 точки для входу в настройки.
  4. Перейдіть вниз до пункту «переключитися на особистий аккаунт».
  5. Тапа і підтверджуємо свої наміри.

Раптом якщо у вас з якихось причин зробити цього не вийшло, можна, в крайньому випадку, спробувати ще один метод. Потрібно від’єднати сторінку Фейсбук з Інстаграм. Коли ви перемикали на бізнес-аккаунт, то ви повинні були прив’язати ці облікові записи. Так як тепер обидва цих сервісу контролюються однією штаб-квартирою, вони тісно пов’язані. Тобто статистика Інстаграма є аналогом аналітики Фейсбук. До того ж тепер немає проблем із синхронізацією, так як це можна тепер робити через сторінку Фейсбук.

Для від’єднання:

  1. Прихильника чи критика наразі Фейсбук.
  2. Клацніть на налаштування.
  3. З’явиться меню, в лівій його частині знайдіть додатки і клацніть по ньому.
  4. Вийде список додатків, в які ви входили через цей сервіс. Просто знайдіть необхідний і клікайте.
  5. З’явиться обліковий запис з параметрами Інстаграма. Там же ви знайдете «Видалити», просто клацніть по хрестику.

Після цього статистичні дані про вашому профілі в Інстаграм перестануть збиратися і відображатися в профілі.

Питання наших читачів:


# 1. Чи можна підключати аналітику лише заради інтересу і потім відключити?

Як і писалося раніше, аналіз необхідний лише для бізнесу. Навряд чи вам захочеться міняти параметри заради цікавості. Для цього існують сторонні сервіси.


# 2. Чи можна прив’язати до сторінки знову?

Так, звичайно, ви можете змінити все знову в будь-який момент.

Якщо виникли проблеми — запитай ради в коментарях! А також дивись відео по темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector