Показуємо покроково, як розблокувати користувача в Інстаграмі

Як відомо, Інстаграм відкриває багато можливостей, тому він і став такою популярною соціальною мережею. Бувають такі ситуації, коли новачки в цій соціальній мережі випадково блокують своїх передплатників, тому актуальним є питання, як розблокувати користувача в інстаграмі. Головне не панікуйте і дотримуйтесь зазначених інструкцій.

Блокування користувачів в Інстаграм

На жаль, в соціальній мережі Інстаграм немає можливості контролювати всіх своїх учасників і іноді виникають ситуації, коли одні люди приносять дискомфорт своїми коментарями іншим. В такому випадку, найкращим варіантом вирішення подібної проблеми стане блокування. Додати людини в чорний список можна як з телефону, так і з комп’ютера.

Ви повинні знати, що при блокуванні в соціальній мережі:

 • Людина, який був доданий в чорний список, вже не зможе дивитися ваші історії і коментувати фотографії, які ви будете публікувати.
 • При бажанні, ви можете в будь-яку хвилину розблокувати аккаунт з чорного списку.
 • Людина не буде знати про те, що ви його заблокували або розблокували, поки він сам не побачить, що ви обмежили для нього доступ.

Як показує практика, найчастіше блокують людей, які сильно завинили перед іншими. Яскравим тому прикладом, є те, коли дівчина блокує хлопця, який її зрадив. Або коли один з передплатників сіє негатив в коментарях і створює негативне враження про господаря паблік.

Як розблокувати користувача?

Якщо ви випадково закрили доступ кому-то або просто змінили своє рішення, то в будь-який момент можете відкрити цій людині доступ до профілю. Є два способи розблокувати користувача.

Для першого способу потрібно виконати наступні маніпуляції:

 1. Зайдіть в профіль заблокованого користувача.
 2. Потім клікніть на три точки, які знаходяться вгорі з правого боку.
 3. Потім виберіть опцію «Розблокувати».
 4. Перед вами з’явиться вікно, в якому необхідно підтвердити зняття блокування.
 5. Після цих маніпуляцій, користувач буде розблоковано. А ви, якщо хочете бачити його у себе новинній стрічці, повинні заново на нього підписатися.

Другий спосіб більш простий. Для його виконання знову йдемо на сторінку заблокованого користувача та тиснемо кнопку «Розблокувати».

Підтвердіть своє рішення у вікні і на цьому все. Тепер користувач може переглядати вашу сторінку. Що-що, ви не можете переглянути його аккаунт? Ну що ж, мабуть він на вас образився і додав вас в НС. Як це розуміти? Читайте нижче.

Як зрозуміти, що вас заблокували?

Існує кілька ознак, за якими можна зрозуміти, що вам закрили доступ:

 1. Коли ви заходите на сторінку користувача, то нічого не буде доступний широкому, крім кількості публікацій, передплатників і підписок. Як показано на скрині нижче.
 2. Ви не можете знайти людину за ніком в пошуку, хоча на 100% впевнені, що пишіть все правильно.
 3. І останнє, ви можете писати повідомлення людині, який поставив обмеження, але доставлено воно не буде.

Не плутайте закриті акаунти з чорним списком. Закритий аккаунт означає, що користувач обмежив доступ всім стороннім користувачам і вирішив ділитися особистими публікаціями, лише з певною кількістю людей. У випадку з блокуванням мова йде про конкретного користувача. І навіть якщо кнопка «Підписатися» буде активною, клікаючи на неї — нічого не зміниться.

Коли ви блокуєте передплатника, то він не може:

 • дивитися публікації;
 • бачити підписки, а також існуючих передплатників;
 • відправляти повідомлення.

Людина з забанені профілю зможе лише прочитати стандартне опис ваше профілю і нічого більше.

Наостанок розповімо про одне жорсткому Лайфхак. Якщо один з учасників Інстаграма доставляє вам багато неприємностей, то ви цілком можете блокувати його не особисто, а поскаржитися в адміністрацію сервісу. Тоді, ця людина відчує, що значить блокування на найвищому рівні. Але проявіть милосердя і використовуйте цей спосіб в крайніх випадках.

Часті питання читачів


# 1. Якщо закрити доступ людині, чи можна потім бачити його фотографії?

Ні, для цього знадобиться назад дозволити йому вхід на вашу сторінку.


# 2. Чи можна кілька разів блокувати передплатників?

Так, тут адміністрація не вводила ніяких обмежень.


# 3. Не виходить заблокувати передплатника. Як ще можна закрити доступ на сторінку в Інстаграм?

Можна звернутися в адміністрацію сервісу, щоб вона в свою чергу заблокувала учасника Інстаграм.

Залишилися питання? Постав їх у коментарях! А також дивись додаткове відео по темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector