Де і як в Інстаграм додати фото в історію?

Stories в соціальній мережі Instagram щось на зразок другої стрічки. Публікації протягом дня розміщуються горизонтально в хронологічному порядку над основною стрічкою. Чим пізніше виставлена ​​stories, тим лівіше її позиція. Основа цієї стрічки — фотографії і короткі відео (до 60 сек). Як додати Stories в Instagram, ми розповіли в попередній публікації, тепер розглянемо, як додати в історію фото.

Stories набирали популярність поступово, спершу з’являлася пару публікацій за день, а зараз ця функція підкорила мільйони користувачів. Доказ тому — введення нового формату часу Сторіс. Спочатку максимальна довжина Сторіс становила 15 секунд, тепер же відео збільшено до 60 секунд. Stories буде доступна користувачам тільки 24 години, після закінчення цього терміну запис автоматично видаляється.

Надаємо інструкція як в Інстаграм додати фото в Stories, зробити цікаву анімацію і обхитрити деякі Instagram-правила.

Покрокова інструкція та рекомендації

Перед завантаженням зображення спробуйте обробити його в стандартному редакторі Instagram. Накласти ефекти, додати стікери, вставити напис, відзначити геопозіцію або іншого користувача — це робить знімок цікавим і виділяє його на тлі звичайних зображень.

Перед тим як додати кілька фото в історію Інстаграм, розглянемо, як викласти сторіз з однієї картинкою:

  1. Запускаємо Інстаграм.
  2. Відкриваємо першу вкладку зліва там, де відображуються новітні публікації.
  3. Робимо свайп вправо або натискаємо на фотоапарат або скористайтеся кнопкою «Ваша історія».

Порада: Якщо на смартфоні з операційною системою iOS або Android історія завантажується в перший раз, Instagram зажадає дозвіл на доступ до мікрофона і камері. Відкрити доступ можна прямо в додатку при відкритті камери, або в налаштуваннях телефону. 

Є два варіанти виставити фото в історію. Перший — це режим реального часу, коли на екрані після відкриття одразу відображається камера. Клацніть по спусковий кнопці (білому маленькому колі, що знаходиться в нижній частині екрана) знімок буде моментально готовий.

Другий варіант — завантаження файлів, створених збереженого в пам’яті смартфона. Для цього свайпніте вниз (або тапніте зліва по іконці галереї), відкриється додаток з усіма фото гаджета, з галереї виберіть потрібний файл і залийте його в історію.

Щоб накласти фільтр, просто робіть свайпи вправо-вліво, поки не знайдете відповідний фільтр.

Як залити кілька фото або відео в Історію Instagram?

Потрібно по черзі викладати в історію по одному фото в потрібному вам порядку. Всі публікації, додані за добу, автоматично з’єднаються в одну історію. Для перегляду вашим передплатникам буде доступна єдина ланцюжок оповідань. Тому заполонити стрічку і зробити кілька сторіз окремих один від одного у вас не вийде.

Щоб створити інтерактивну, привертає увагу історію, зверніться до верхньої правої області екрану телефону. Там знаходяться інструменти для редагування фото: стікери, різноманітні шрифти і кисті, фільтри.

Коли фотографія або відео будуть відредаговані і готові до відправки — натисніть на кнопку «В історію».

Продовжити виставляти знімки і відео можна в будь-який момент, повернувшись до функції додавання нової публікації. Все знову опубліковані в форматі сторіз файли також будуть прикріплені до вже наявної історії. Перегляд загальної Stories здійснюється з головної вкладки Instagram. У верхній частині екрану розташовані палаючі вікна з усіма історіями користувачів, на яких ви підписані, ваша Сторіс буде першою в цьому списку.

Як опублікувати в Instagram Stories фото або відео старше 24 годин?

Є кілька робочих і щодо простих прийомів, як в Інстаграм можна додати фото в Історію зі старою датою:

  • створення скріншота;
  • зміна загальних даних файлу;
  • використання спеціалізованих програм.

Зробити скріншот. Цей метод раціональний виключно для фотографій, він дуже легкий і швидкий. Принцип його роботи полягає в тому, що скрін старого зображення розпізнається Інстаграмом, як свежеотснятий знімок. Практично на всіх телефонах скрін робиться шляхом затиску клавіш блокування і регулювання звуку.

Спосіб має пару мінусів: якість в порівнянні з оригіналом трохи гірше, вручну доведеться обрізати поля скрін. В іншому скрін — самий робочий метод «омолодження» фото.

Зміна метаданих файлів. Так як в історію Інстаграм можна викладати тільки фото, зроблені в останні 24 години, з’явилася можливість обійти це правило за допомогою спеціалізованих програм.

Для айфона використовується програма MetaTrixter. Безкоштовний додаток дозволяє змінити метадані та геопозіцію фото. Остання функція врятує в ситуації, коли не виходить звичайним шляхом відзначити в інстаграмі місце, де зроблено фото. При роботі з даним додатком пам’ятайте, що MetaTrixter робить копію фото, воно змінює дані вихідного зображення.

Ще одна корисна багатофункціональний додатки для iOS — ViewExif воно видається тільки платно, на момент публікації статті вартість програми складає 75р. Додаток має функції глибокої настройки виду камери і безпосередньо зйомки, за це користувачі його і полюбили.

Для телефону на ОС Android підійде безкоштовна програма Photo Exif Editor. Ця програма перевершує MetaTrixter. Крім змін Exif даних користувач може змінювати налаштування зйомки, моделі камери і іншу подібну інформацію.

Універсальні програми для фото і відео. No 24 hours limit for media зручне у використанні додаток з ціною 99 центів. Ця програма підтримується тільки на платформі iOS, в один клік вона здатна змінити дату відео і зробити його придатним для додавання в історію.

Для Андроїд розроблена програма Gallery Stories for Instagram. Принцип роботи програми — не зраджуючи старі файли, створити їх копію з новою датою.

Алгоритм роботи з додатком:

  1. Завантажуємо і встановлюємо додаток через Play Market.
  2. Відкриваємо і заходимо через додаток в галерею.
  3. Відзначаємо файли пересохраненія.
  4. Потім збережене у файлі на смартфоні заново, вони з легкістю буде завантажено в Сторіс.

висновок

Instagtam Stories — універсальний спосіб оживити свій профіль і нагадати своїм передплатникам про себе, якщо ви давно не викладали публікації. Для користувачів Інстаграма, які просувають в цій соціальній мережі свої послуги або товар, Сторіс стане відмінним місцем для анонсування та короткої презентації новинок. А якщо ваша аудиторія невелика, і ви мрієте її розширити, рекомендуємо скористатися сервісами по просуванню сторінки в Інстаграм.

Наприклад, сервісами: Bosslike, VKtarget, Cashbox, Pamagram, Socelin, тут ви можете купити бали, або заробити їх, виконуючи різні завдання. Instada і Soclike пропонують для розкрутки живі лайки і підписки, а значить ваш аккаунт не заблокують за ботів в підписках. А Likemania пропонує привабливі ціни і накрутку лайків, коментарів та передплатників від реальних людей.

Прочитання статті допоможе починаючому блогеру або звичайному користувачеві ознайомитися зі значною функцією Instagtam Stories і навчитися користуватися нею в своїх інтересах.

Чи виникають у тебе труднощі з використанням функції? Може ти шукаєш ради або рішення своєї проблеми? Став питання в коментарях, не соромся! А також дивись відеоінструкцію по темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector