3 прийому, як зробити репост в Інстаграмі на Андроїд легко

Дуже часто при перегляді будь-яких посад в інстаграмі дівчата бачать щось миле або ж корисне для себе, і виникає бажання не просто зберегти це собі, а й поділитися з друзями, а таких постів в інстаграмі зараз вкрай багато. Або ж багатьох просять репостнуть щось дуже важливе або термінове, щоб поширити цей запис. Це часто допомагає у випадках благодійності. Але додаток Instagram не така легка в використання, як може здатися спочатку. І багато хто не знає, як з ним працювати. Зокрема, для тих, у кого Андроїд, так як спочатку ця мережа була лише на айфон і лише через час Андроїд придбали таку можливість. Тому розберемо те, як зробити репост в інстаграмі на Андроїд.

Як можна зробити репост в інстаграмі?

Ніхто не знає, насправді, чому Instagram вирішив так познущатися над своїми користувачами і не ввести репост. Вони ввели таку функцію у Історій, але для звичайних постів вони такого так цього і не зробили. Адже багато відомих соціальні мережі мають таку функцію. Зважаючи на це, люди шукають всякі способи того, як можна робити репост в Інстаграм. Способів буде кілька для того, щоб вибрати собі більш зручний.

робимо скріншот

Це, напевно, один найпростіших способів. Можна, звичайно, використовувати сторонні сервіси, але якщо вам не принципово, то можна використовувати звичайний скріншот. Можна, звичайно, використовувати звичайне натискання клавіш (кнопка блокування і кнопка зміни гучності).

Але не варто забувати, що на старих версіях Android немає такої функції при натисканні клавіш. Але можна також завантажити додаток Скріншот через Гугл Плей.

Репост в Stories

Наступний метод буде для тих, хто хоче репостнуть певний запис в свою Історію. Нещодавно тільки користувачі дізналися, що з’явилася нова функція, завдяки якій можна ділитися чужий записом в своїй Історії. Потрібно просто вибрати необхідний вам пост і клікнути на відправити, і першим в списку буде можливість поділитися цим в своїй історії.

Також зараз навіть зробили можливість відключення дозволу репоста. Тобто якщо ви не хочете, щоб інші користувачі могли постити ваші матеріали, тоді ви спокійно можете відключити дозвіл на перепис в Параметрах аккаунта.

Додатки в Play Market

Ну і останній легкий спосіб — це використовувати стороннє додаток. Багато хто вдається саме до такого методу, так як такі сервіси роблять це без псування якості знімка, тому вони більш ефективні. Завантажити їх можна безкоштовно як на айфон, так на Андроідх. У Плей Маркеті ви можете знайти близько 30 таких додатків, з них особливо якісних трохи, найчастіше рекомендують максимум 1-2 сервісу.

Особливо поширеним вважається Repost for Instagram:

Repost for Instagram
Repost for Instagram
завантажити
QR-Code
Repost for Instagram
Developer: Red Cactus
Price: Free +

  • Потрібно завантажити цю програму, після чого повернутися на свою сторінку в Інстаграм і клікнути на мініатюру потрібного фото. В правому куті будуть три крапочки, які ви точно вже бачили раніше, далі виберіть «Копіювати посилання»:

  • Далі поверніться в Repost for Instagram для репоста необхідного матеріалу, вставляємо його посилання. Але зараз все стало трохи простіше, тільки на останніх версіях Андроїд, вручну нічого робити вже не потрібно, додаток саме проаналізує буфер і запропонує вставити код. Тут же також при бажанні можна відредагувати фон і текст автора.

  • Залишається лише натиснути на Репост, далі вибрати Instagram і все готово, і якщо хочете, можете додати опис. І можна викладати фотографію!

Репост відео відбувається майже так само. Різниця буде лише в тому, що скріншот ви зробити не зможете, самі розумієте. Але ось код вставки відео функціонує краще набагато, а це говорить про те, що буде працювати все швидше, вам на радість. А за інструкцією відбувається все так же, як і з фотографіями.

Як зробити репост записи з текстом?

Так як з скріншотом в процесі вирізання скрін можуть з’явитися неполадки в якості знімка або ж межі можуть бути не рівними. Якщо в не хочете зайвий раз мучитися, а вам потрібен репост з текстом, то все ж найкращим варіантом буде додаток Repost for Instagram. Це єдиний додаток на сьогоднішній день, яке дозволить перепостити разом з текстом.

Після раніше перерахованих кроків виберете те, де буде знаходитися ім’я автора, можна навіть вибрати колір напису.

Сподіваюся, це була корисна інформація!

Питання наших читачів


# 1. Якщо раптом потрібен обрізаний скріншот, а ніякого додатки для цього під боком немає?

Ви можете завантажити додаток Скріншот, в якому можна буде спокійно редагувати ваш скріншот, як вам завгодно.


# 2. Чи буде псуватися якість знімка після скриншота?

Так, на жаль, це єдиний мінус даного способу.


# 3. Чи можна буде редагувати фото, якщо зробив репост в Історію?

Так, редагувати так само буде можливо.

Залишилися питання? Задайте їх у коментарях! А також дивіться відео по темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector