Інструкція, як в Інстаграмі репостнуть фото на Android, iOS і ПК

На перший погляд може здатися, що з тим, як в інстаграмі поділитися фото не у кого не повинно виникнути труднощів. Але, тим не менше, питання періодично виникають, тому варто розібрати цю тему докладніше.

Навіщо потрібна функція репост?

У всіх соціальних мереж один принцип дії, і репост в ИНСТА нічим принципово не відрізняється. Там теж потрібно «расшарівать» свій контент. «Розшарити» сталася від англійського слова «share», яке позначає ділитися. Зазвичай у всіх соцмережах можна побачити в кінці поста кнопку «поділитися». Якщо користувач побачив якийсь пост з текстом або картинку, які йому сподобалися, він може перепостити їх на свою сторінку. Авторам, щоб їх постами ділилися, необхідно генерувати цікавий і якісний контент. Тоді передплатники охоче будуть його репоста.

Чотири основні причини розшарити що-небудь до себе на сторінку:

 1. Розповісти друзям про щось цікаве.
 2. Взяти участь в конкурсі, в якому необхідно робити репост будь-якому записі.
 3. Пропіарити когось на безоплатній основі (хоча власники популярних акаунтів можуть на цьому заробляти).
 4. Показати свою причетність до будь-чого (якоїсь групи людей або просто показати свої інтереси).

Якщо ви хочете вести цікавий аккаунт, тоді в перепис варто додати своїх думок. Це потрібно, щоб аудиторія правильно зрозуміла той сенс, який ви хотіли донести. Передплатники ж не заради чужих думок читають ваш сторінку.

Щоб підвищити активність у себе на сторінці важливо не забувати про зворотний зв’язок з передплатниками. Можна, наприклад, запитувати їхню думку або ставити інші запитання. Такі прості дії допоможуть розширити вашу аудиторію.

Як зробити repost в Instagram на iPhone?

Розберемося, як поділитися записом в ИНСТА на пристроях Apple, які працюють на операційній системі iOS.

 1. Для початку потрібно завантажити додаток «Repost for Instagram» в App Store.
 2. Потрібно відкрити його і авторизуватися — для цього увійдіть в свій аккаунт.
 3. Вибрати фотографію, якою хочете поділитися.
 4. Під цим фото можна знайти кнопку «Repost» синього кольору і натиснути неї.
 5. Додаєте підпис, ставите всі необхідні хештеги і знову натискаєте кнопку «Repost».
 6. Коли відкриється вікно з написом, що опис фотографії скопійовано, натискаєте «OK».

Після того, як все це зробили, заходите в офіційний додаток Інстаграм і вже звичним способом завантажуєте фото. Після в поле з описом натискаєте «вставити». Там з’явиться текст, звідки був зроблений репост. Далі можна додати свій запис.

Як зробити репост на Андроїд?

На Андроїд теж існують додатки для розшарювання контенту. Принцип дії у них фактично такий же, як репост в додатку на iOS. Також завантажуєте допоміжне додаток, встановлюєте, шукайте фото, якими хочете поділитися, і натискаєте кнопку «Repost». В цілому вони всі схожі і розрізняються в одному або декількох обставин.

Додаток «Repost for Instagram» для Android. Його безкоштовна версія шукає фотографії за хештегом або в акаунтах інших користувачів і переносить в ваш профіль. Але в безкоштовній версії на фото залишаються водяні знаки, щоб від них позбутися, потрібно купити платну версію.

У додатку «Insta Repost» є набагато більше функцій. Його теж можна скачати безкоштовно. Воно працює і з фото, і з відео. Також воно дозволяє не тільки поширювати контент в Instagram, але і в акаунти інших соціальних мереж. Ще в цьому додатку можна переглянути свою стрічку і ділитися фотографіями, які ви вже лайкали.

Ще одне безкоштовний додаток «Studio FTX». Воно включає стандартний набір функцій і кілька додаткових. Наприклад, за допомогою нього можна розшарити відразу кілька фотографій. Також воно дозволяє ставити лайки і читати коментарі.

Додаток «Regrann» по праву вважається найзручнішим серед користувачів. Основна його перевага полягає в тому, що воно працює на тлі.

Щоб скористатися ним, немає необхідності виходити з Інстаграм. Для розшарювання фото потрібно просто натиснути на нього, і додаток відкриє меню з можливими діями, наприклад, репостнуть, зберегти фото, поділитися в інших соціальних мережах.

Ще один плюс «Regrann» — це те, що на фотографіях не з’являється ніяких водяних знаків. Вся необхідна інформація знаходиться в описі, тим самим воно додає красиве фото, не порушуючи авторське право. Ця програма теж є для безкоштовного користування.

Як поділитися постом з комп’ютера?

Зараз в ИНСТА немає офіційної можливості що-небудь робити з комп’ютера. Для того щоб проводити будь-які дії необхідно використовувати емулятори, наприклад програму «Bluestacks». За допомогою неї потрібно зайти в свій аккаунт і поступити таким самим чином, що і на Андроїд. Спочатку завантажити в «Play Store» ті додатки, про які говорилося вище. Загалом, робити все ті ж дії, які ви б робили на Андроїд.

Расшарівать фото в Інстаграм без додаткових додатків

Поетапне керівництво:

 1. Заходьте в додаток.
 2. Відкриваєте потрібну фото.
 3. Робите скріншот з екрану, для цього:
 • На пристроях від Apple потрібно натиснути кнопки «додому» і «вимкнути».

 • На пристроях з операційною системою Андроїд версії 4.0 потрібно натиснути кнопку включення і одночасно з нею кнопку зменшує звук.
 • Для Андроїда версії 3.2 і пізніших потрібно довго утримувати кнопку, що відкриває недавні програми.
 • Для Samsung Galaxy потрібно натиснути синхронно дві кнопки «назад» і «додому».
 • Для Samsung Galaxy S II потрібно натиснути синхронно кнопку блокування і кнопку «додому».
 • Для HTC Desire S потрібно натиснути синхронно кнопку включення і «додому».
 • Для Sony Ericsson Xperia Arc S потрібно натиснути синхронно кнопку зменшення звуку і кнопку включення.
 1. Обрізаємо скріншот.
 2. Публікуємо готову фотографію з бібліотеки на телефоні.

Ще один спосіб, для якого не потрібні програми

Якщо коротко, то потрібно зберегти зображення на комп’ютер через вихідний код сторінки, а потім опублікувати в своєму пості.

Поетапне керівництво:

 1. Відкриваємо додаток.
 2. Знаходимо людини, у якого ми хочемо взяти фотографію, і відкриваємо потрібну запис.
 3. Правою кнопкою миші натискаємо і вибираємо «Оригінальний текст сторінки».
 4. Перед вами відкриється html код сторінки, боятися його не потрібно =). Викликаємо рядок пошуку поєднанням кнопок ctrl і F і в рядку пошуку вписуємо «jpg».
 5. Першим результатом буде посилання на цікавить вас фото
 6. Відкриваємо посилання і зберігаємо потрібне нам фото.
 7. Редагуємо її в разі потреби.
 8. Заходимо в аккаунт.
 9. Додаємо цю фотографію від свого імені.

Переваги останніх двох способів — це те, що для них не потрібні додаткові програми, на записі не буде ніяких водяних знаків і обробити їх можна так, як подобається особисто вам. Багато людей сходяться на думці, що ця крадіжка контенту.

Підведемо підсумки

Якщо у вас виникла необхідність розшарити контент в Інстаграм, то можна скористатися кількома способами. По-перше, можна скачати спеціальні додатки, які в цьому допоможуть. По-друге, можна зробити скріншот необхідного фото. І, по-третє, можна просто зберегти фотографію на комп’ютер через код елемента, а після додати до себе. Пам’ятайте, що потрібно залишати посилання на авторів, тому що вас можуть звинуватити в крадіжці, та й просто це знак хорошого тону. Все-таки людина витрачає свій час і ресурси, щоб створити його.

А чи знаєш ти ще інші програми для Інстаграм? Поділися своїми улюбленими додатками в коментарях і ми обов’язково зробимо огляд на них! Читай інші наші інструкції, а також дивись додаткове відео про репоста в Instagram на Android і iOS.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector