Як зробити абзац в Інстаграмі для поділу тексту?

Останнім часом серед користувачів Інстаграма стало дуже популярно вести свій блог. Люди розповідають своїм передплатникам не тільки, що відбувається в їхньому житті, а й займаються рекламною діяльністю. Невід’ємною частиною ведення блога є періодична публікація постів на різні теми. У новачків, які тільки починають розкручувати свою сторіночку, дуже часто виникають проблеми з тим, як зробити абзац в інстаграмі. Але, насправді, все гранично просто, потрібно лише приділити цьому питанню трохи часу. 

У Instagram необхідно розділяти пост відступами, тому що:

  • Користувачам, які його читають, буде простіше засвоювати інформацію.
  • Якщо розділяти пост на кілька частин, то візуально він буде виглядати набагато приємніше, і ймовірність, що фото просто закриють, значно знижується.
  • Якщо людина втратила місце, де він читав, то йому буде простіше відшукати його, якщо пост розділений на кілька частин.

Особливості написання текстів в Інстаграм

Перш за все, потрібно сказати про те, що абзаци в Інстаграм не передбачені системою, так як соцмережа створювалася не для дліннопостов, а для публікації красивих фото. А що можна писати під фото? Тільки невеликі заміточка про те, що це за місце, або які емоції воно принесло.

Але користувачів ИНСТА понесло трохи не туди, і вони всіляко ухитряються, щоб зробити свої тексти по фото більш приємними для сприйняття. Існує купа способів замінити абзаци:

  • використовувати в якості поділу смайлики;

  • розмежувати текст порожніми рядками;

  • використовувати зірочки, риски, нижні підкреслення точки і т.д.

А нижче показано, як виглядає текст, де автор знехтував абзацами, а замінив їх порожніми рядками або залишив все, як було задумано розробниками. Погодьтеся, прийомчики, використані в прикладах вище, значно прикрасили текст. Але ми знаємо секрет, який виділить вас серед натовпу.

Секретний пробіл для створення красивих публікацій в Інстаграм

Щоб при публікації текст не злипнувся в одне суцільне полотно тексту, використовуйте спеціальний символ, який дозволить структурувати текст. Секретний проблем є невидимий символ, який необхідно скопіювати і поставити в порожню рядок, «⠀» — той елемент, що зазначений між лапок. Так, ми розуміємо, здається, що там нічого немає, але повірте нам на слово і копіюйте те, що знаходиться між лапок.

Отже, щоб ваш текст під постом в Інстаграм мав гарну структуру, необхідно:

  • скопіювати символ;
  • тапнуть в початок абзацу, де повинен з’явитися цей символ;
  • вставити з буфера обміну, скопійований символ.

Після виконання цих дій, ви отримаєте поста в такому вигляді:

Питання наших читачів


# 1. Навіщо потрібно розділяти текст?

Абзаци необхідні, щоб текст простіше читався і візуально виглядав зрозуміліше.


# 2. Як правильно розбивати публікації на кілька частин?

Згідно з правилами, слід писати не більше п’яти рядків в одному абзаці.


# 3. Як зробити, щоб пости залучали багато лайків?

Для цього слід писати цікаві тексти і публікувати гарні фото. Але якщо ви хочете швидкого результату, рекомендуємо скористатися сервісом Likemania.

У тебе залишилися питання після прочитання? Постав їх у коментарях! А також дивись відео по темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector