Де і як в Інстаграмі в історії відзначити людини?

У 2016 році функція відзначити одного в Інстаграм стала доступна не тільки для фото, але і для Stories. Відзначити користувача в історії можна з різних причин, наприклад ви згадали про нього в ролику, або він зображений на фото. Залишилося розібратися, як це зробити. 

Як згадати користувача в Історії?

В Stories можна додавати посилання на профілі звичайних користувачів або організацій. Будь-юзер, який переглядає ваш «розповідь», може натиснути на ім’я визначеного одного і перейти на його сторінку. Щоб згадати людину потрібно:

 1. Включити додаток.
 2. Торкнутися значка фотоапарата в лівому верхньому куті телефону.
  як додати історію
 3. Завантажити фото, скріншот з галереї або зняти нове.
 4. У правому верхньому кутку натиснути на емблему у формі букв «Аа».
  де знаходиться кнопка
 5. Торкнутися на будь-яке місце екрану.
 6. Написати значок «@». Після нього без пробілу необхідно почати вводити нікнейм користувача в соціальній мережі. Можна вибрати друга із списку або написати нік повністю. Всього в історію дозволено додати десять никнеймов.
  згадуємо ім'я користувача в сторіз
 7. Тиснемо «Поділитися».

інстаграміри, яких ви згадали, отримають повідомлення про згадці їх у вашій публікації.

Особливості відміток в Сторіс

При згадці пам’ятайте про наступні нюанси:

 1. Відзначивши одного в Інстаграм-історії, йому приходить повідомлення і повідомлення про це. Через добу вони зникають. Якщо користувач позначив вас в своїй історії, вам також приходить повідомлення.
 2. В одній історії не можна відзначити більше десяти акаунтів.
 3. З «розповіді» передплатники можуть перейти на профіль виділеного персонажа. В такому випадку нікнейм зазначеного аккаунта буде підкреслений.
 4. Передплатник, якого згадують, не зможе видалити позначку — тільки поскаржитися.
 5. Щоб побачити, на яких фотографіях відзначений інстаграмір, потрібно зайти в його аккаунт і клікнути на третю піктограму. Після цього виведуться всі фото, на яких він згаданий.

як подивитися позначки

Чому не виходить відзначити сторінку людини?

Іноді не виходить виділити обраного людини. Швидше за все, ви неуважно вивчили інструкцію. Але якщо ви впевнені, що робили все правильно, а відмітка так і не з’явилася — вивчіть список найчастіших помилок:

 • Ви додали в Stories більше допустимої кількості акаунтів. Можна згадати максимум десять. Щоб вирішити цю проблему, треба прибрати зайві акаунти або почекати двадцять чотири години. Через добу посилання втечуть, і ви зможете знову відзначати друзів в Сторіс.
 • Відзначаючи одного, ви невірно вводите його нік. Після значка «@» не повинно бути ніяких знаків, жодної прогалини. Це найпоширеніша помилка.

висновок

Згадати потрібний аккаунт в «оповіданні» досить легко. Для цього не потрібно бути програмістом, просто дотримуйте інструкції. Додаток саме робить підказки, за якими легко домогтися потрібного результату. Щоб збільшити кількість переглядів Stories, скористайтеся комплексними сервісами розкрутки аккаунта в Instagram, такими як VKtarget, Cashbox, Pamagram, Soclike і Bosslike. Ці сервіси дозволяють не тільки збільшувати кількість переглядів, а й нарощують в акаунті масу передплатників і лайків.

А як часто ти публікуєш Сторіс, і як часто роблять це твої друзі? Може бути у тебе є будь-які труднощі і проблеми з історіями? Став питання або поділися думкою в коментарях! А також дивись відео інструкцію тему відміток людей в Stories.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector