Як в Інстаграмі зробити скріншот і видно це людині?

Сьогодні найпопулярнішою соціальною мережею серед молоді є Інстаграм. Подібна популярність викликана широким спектром можливостей, які надає своїм учасникам цей ресурс. Однак і в цій бочці меду, є ложка дьогтю. Творці соціальної мережі слідують принципам збереження авторських прав на фото і відео контент. Однак користувачі мережі і не такі гори згортали і придумали, як швиденько, ділитися сподобалися фотографіями. Хитрі користувачі придумали, а ми освоїмо, як в інстаграмі зробити скріншот і опублікувати його в гідному вигляді у себе на сторінці.

Скріншот на айФоні

Під час роботи в Інстаграм іноді користувачам необхідно терміново копіювати знімок зображення на своєму екрані. Як об’єкт такої зйомки може бути:

  • фотографія знайомих;
  • рецепт вподобаної страви;
  • картинка красивого сукні;
  • цікава сторінка в Інстаграм.
  • короткий пост і т.д.

Щоб зробити скріншот на iPhone, необхідно послідовно виконати наступні маніпуляції:

  1. Людина повинна одночасно натиснути дві кнопки «Додому» і «Харчування».
  2. При правильному виконанні ви почуєте харатерно звук фотографування, а екран на мить стане повністю білим.
  3. Зроблений знімок ви зможете знайти в додатку «Фото».

У нових версіях iOS для скроневої в окремому додатку «Фото», розробниками було створено альбом зі спеціальною назвою. Завдяки такій розробці люди мають можливість дивитися створені ними знімки з екрану окремо від повсякденних фото.

Скріншот на Андроїд

На більшості сучасних смартфонів, особливо на тих моделях, які функціонують на базі Android старше 4 версії, щоб зробити копію фотографії, не обов’язково використовувати додатковий софт. В даному випадку необхідно одночасно натиснути і протягом декількох секунд утримувати кнопку регулювання гучності, а також клавішу виключення.

Після цих маніпуляцій в шторці повідомлень ви будете сповіщені, що зробили скріншот. Далі, щоб його переглянути знадобиться зайти в галерею.

Чи прийде повідомлення користувачу, якщо з його сторінки зроблять скрін?

У мережі вже давно гуляє фейковий новина про те, що якщо в інстаграмі зробити скрін сторінки іншого користувача або його історії, то він отримає повідомлення.

Можливо, когось це і зупиняло до сьогоднішнього дня, але зараз ми розвіємо цей міф.

Отже, якщо ви відкрили чиюсь історію, відео або фото-пост і зробили знімок екрана, користувачеві ніякого оповіщення вступить. Це 100% інформація, яка перевірена редакцією Інставед. Здивовані? По-моєму, тепер саме час заскрініть фото дівчини колишнього хлопця і відправити його своїй найкращій подрузі, з метою … Ну ви знаєте, з якою метою. ��

Як заборонити робити скрін зі своєю сторінці

У масштабах всієї аудиторії Інстаграма це зробити неможливо. Але, якщо ви не хочете, щоб певні люди робили фотографії з вашої сторінки, то така справа провернути реально. Потрібно лише додати акаунти в чорний список і все, що відбувається у вас на сторінці — буде їм недоступно.

Питання наших читачів


# 1. Куди зберігаються скріни?

Зроблені скріншоти ви знайдете в галереї телефону.


# 2. Як зі скроневої прибрати зайві написи, якщо я хочу залишити тільки фото?

Для цього найкраще скористатися додатками для редагування фотографій.


# 3. Чи є обмеження для кількості зроблених скріншотів?

Все залежить від розміру пам’яті вашого телефону. Коли місце на ній закінчиться, робити скріншоти, як втім і фото, стане неможливо.

Залишилися питання — задайте їх у коментарях! А також дивіться відео, як це зробити на iPhone X.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector