Як робити гарні пости в Інстаграм воістину краще за інших?

Інстаграм — одна із самих естетичних платформ в Інтернеті. Тому при створенні аккаунта в цьому додаток варто подумати над дизайном вашого профілю, незалежно від того, бізнесмен ви або звичайний користувач. Основа привабливого аккаунта — красиві пости в Інстаграм, про це і поговоримо.

Як створювати стильні пости?

Вибирати, що і як публікувати, досить непросте рішення. Потрібно підійти до цього питання серйозно! Є певні вимоги, за якими в принципі і визначається, наскільки у вас красиві і естетичні пости. Всі ми знаємо, що пости складаються з фото або відео, тексту і тегів. Ми розділимо і розглянемо всі ці вимоги.

фотографії

Фото — основа постів, тому важливо щоб вони були не просто якісними, а красивими і привертають увагу. Класне фото для поста повинно мати:

 • Стиль. Намагайтеся завжди використовувати один стиль. Створення посади в одному стилі, зробить ваш аккаунт впізнаваним. Уточнимо, однаковий стиль — не означає, що фото повинні бути одноманітними. Вони можуть бути однієї колірної гами або містити схожі елементи. Важливо, щоб пост виглядав гармонійно і цікаво.

 • Фільтри. Якщо вам кажуть, що потрібно використовувати фільтри, щоб все виглядало естетично і т.д., то це не означає, що потрібно використовувати їх все відразу. Підберіть фільтр, який підкреслить сильні сторони фото, а не забруднить все синім тоном. Особливо це стосується тих, хто займається дизайном нігтів, макіяжем і іншим, так як фільтри дуже сильно змінять відтінки об’єктів або знімки будуть виглядати неприродно.
 • Якість. Обов’язково публікуйте лише чіткі фотографії, зроблені на якісну камеру. Якщо ви просто будете завантажувати картинки з Інтернету, до того ж невеликого розміру, тоді все зображення буде розмито до жаху, а таке нікого не приваблює.
 • Освітлення. Навіть якщо ви не влаштовуєте професійну зйомку, все рано необхідно зверне увагу на освітлення. Знімайте краще при денному світлі, але уникайте прямих сонячних променів. Якщо дотримуватися цього, то ваші фото і відео матеріали будуть максимально природними для сприйняття.
 • Тексти. Пишіть текст під фото в Інстаграм, тільки якщо це дійсно доречно і красиво виглядає. Пам’ятайте, зараз артерії з задоволенням роблять прекрасні текстові картинки.

оформлення поста

Отже, перейдемо до самого тексту під фото. Важливо враховувати:

 • Кількість символів. Потрібно пам’ятати про те, що не можна писати дуже багато. У інстаграмі є обмеження, але деяких і це не зупиняє. Вони починають писати продовження в коментарях, тим самим зовсім дратують передплатників. Загалом, не пишіть багато в одному пості.
 • Делите по абзацах. Бажано структурувати текст заголовками і списками. Пункти списку можна оформити доступними смайлами. Так навіть великий текст буде більш читабельним і легким для сприйняття.
 • Використовуйте чернетку. Буває, що Інстаграм іноді з’їдає прогалини, це приносить користувачам дискомфорт при читанні, тому, щоб цього уникнути, використовуйте Нотатки або «Блокнот» для запису тексту, а потім просто скопіювали і вставите його під фото.

хештеги

Правильне використання хештегів важливо насправді. Отже, дотримуйтеся при розстановці хештегов, наступних правил:

 • Не можна перевищувати 30 штучний ліміт для одного поста.
 • Завжди використовуйте їх зі змістом для постів, не потрібно додавати все топові теги без розбору.
 • Придумайте особистий тег, який буде приводити саме до вас, і в поєднанні з ним використовуйте інші відповідні теги. З ростом популярності, ваш тег почне приводити до вас на сторінку нових потенційних клієнтів і принесе більше передплатників, ніж, якби ви використовували теги з топа.
 • Якщо ваш бізнес прив’язаний до певного місця — використовуйте геотеги.

Навчіться правильно оформляти, і ви значно виростите в очах своїх передплатників.

Як зробити ідеальний пост в інстаграмі?

Ідеї ​​для тих, хто хоче зробити пости, які привертають увагу:

 • Можете побажати доброго ранку своїм передплатникам, опублікувавши чашечку кави або приємного сніданку.
 • Якщо ви щось продаєте, то створіть «товар дня» або як блогери, припустимо, «блюдо дня» і т.д. Використовуйте свою уяву.
 • Хорошим рішенням буде поділитися думками про будь-якої книзі. І обов’язково потрібно описувати свої емоції і т.д.

 • Влаштуйте питання — відповідь.
 • Розкажіть про те, як ви плануєте свої дні, про те, як протікає ваше життя. Використовуючи щоденники, блокноти та інше.
 • Якщо ваш товар придбали і залишили хороший відгук з фотозвітом, то обов’язково публікуйте це. Таке користувачам подобається.

 • Розкажіть невеликі секрети своєї роботи.
 • Напишіть про те, то зараз відбувається в сфері вашої діяльності (новини і т.д.)
 • Поділіться тим, як ви зважилися на створення бізнесу і в цілому його історію.

Можете також репостнуть вподобане зображення іншої людини, особливо якщо у нього нейтральна стиль, який вам не зашкодить.

Є пости, які жодна людина зараз не сприйме приємним чином. Для наочності, наведемо приклад невдалих публікацій:

Якщо раніше до такого ніяк не відносилися, то тепер мало, хто захоче побачити у себе в стрічці таке. Це дійсно відлякують версії постинга. Уявіть: сидите ви їсте або п’єте вранці кави і бачите таке. М’яко кажучи, відчуття будуть не дуже. Навіть якщо ви рекламуєте салонні процедури — робіть це красиво.

Питання наших читачів


# 1. Якого розміру має бути фото в ідеалі?

Стандарт йде в 1080 x 1080 пікселів.


# 2. Які програми можна використовувати для якісної обробки фото?

Насправді, їх багато, але найпоширенішим серед молоді є, напевно, VSCOcam.


# 3. Як написати про свою діяльність, щоб не здавалося нудним?

Фотографуйте, припустимо робочий процес під час зйомок товару або, наприклад, коли цей товар до вас привозять так само можете це відобразити.

У тебе залишилися питання або тобі потрібна ідея? Пиши в коментарях і ми тобі дамо відповідь! А також дивись відео по темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector