Як доповнити історію в Інстаграм новими файлами?

Instagram Stories — було створено розробниками, щоб користувачі ИНСТА, могли ділитися фотографіями / відео, які були зроблені протягом 24 годин. Робилося це у вигляді слайд-шоу. У розповіді ви можете додавати свої фотографії, відео, скріншоти, які будуть дивитися ваші передплатники. Читайте далі, як доповнювати історії в ИНСТА, продовжуючи дивувати своїх передплатників.

Якщо говорити простою мовою, то сторіз, це ті самі гуртки з аватарками ваших друзів, які з’явилися зверху стрічки новин. Кожен гурток розповість вам про те, що трапилося з цим користувачем за останню добу або що він відчуває. Завантажити він може туди що завгодно, починаючи від маленьких відеозвернень, закінчуючи простим уривком її улюбленої пісні під сумну картинку. Коли ви переглянете розповідь, він стане сірим (як Віжн після смерті в Війні Нескінченності), а якщо гурток кольоровий, значить, користувач залив щось новеньке і потрібно подивитися.

Якщо ви зважилися подивитися, чим там хоче поділитися ваш друг, це можна зробити двома способами.

  1. Просто натиснути на відповідну іконку.
  2. Перейти в профіль цього персонажа, після цього натиснути на його аватарку.

Сторі відкриється на весь екран і буде відтворюватися, автоматично переходячи на наступний розповідь.

InstaStories дуже схожий на Snapchat за своєю складовою і можливостям. Ті ж смайлики і емоджі в відео, текст і власні малюнки. Саме він надихнув розробників ИНСТА на створення історій.

Stories в бізнесі

Бізнесмени і люди, які розкручують акаунти, давно взяли собі на озброєння історії Інстаграма. Уявіть, намічається якийсь захід, і необхідно зібрати якомога більше народу. Опублікувати простий пост не найкраща ідея, він може загубитися в стрічці, його просто можуть навіть не помітити. Інша справа — розповіді. Якщо ви записали сторі, він негайно потрапляє на перше місце в списках, так як воно зроблено тільки що. Там ви можете опублікувати що завгодно. Анонс якоїсь події, спеціальна пропозиція, знижки або нове меню.

За статистикою, кожен п’ятий користувач, який переглядає сторіз, переходить на профіль, якому належить історія. Це робить з Stories потужне маркетингове зброю. Наприклад, щоб передплатники частіше переходили на вашу сторінку, можна зробити клік-бейт тексти в instastories.

Клік-бейт — гучну назву чогось, яке служить для залучення уваги. Найчастіше інформація на клік-бейт афішах дуже перебільшена.

Але що робити, якщо ви хочете опублікувати кілька історій одночасно? Або так сталося, що ви анонсували якесь спеціальне пропозицію для гостей, і несподівано, у вас виникла необхідність опублікувати іншу історію, де говориться, що скоро відбудеться закрита дегустація нових видів страв? Розробники Інстаграм це передбачили і зробили можливість доповнювати історії.

доповнюємо історії

Щоб доповнити свої сторіз, які вже є, виконайте ту ж операцію, що і при заливці story, і на цьому все. Програма сама все склеїть і поставить останній ролик після першого. Історії шикуються в лінію.

За ним можна переключатися, просто торкнувшись екрану.

Не встигаю читати історії

Якщо ви не встигаєте прочитати довгі тексти в чужих історіях або намилуватися чиєїсь фотографією — не біда. В інстр передбачена кнопка пауза, але вона невидима. Щоб зупинити ролик, досить просто торкнутися екрана та потримати палець на екрані. Все, можете хоч по буквах читати.

Примітка: Коли ви будете завантажувати або доповнювати відео в історії, дочекайтеся, щоб перше відео повністю прогрузити в мережу. І тільки потім починайте заливати друге відео. Інакше програма може неправильно склеїти їх і у вас вийде якась фігня.

За словами розробників, Інста Сторіс була створена для того, щоб користувачі ділилися тільки свіжими фотографіями і відео. Тому їх час був обмежений, всього 24 години. «Новий день — нова історія» — могло б стати слоганом. До деякого часу, навіть не можна було завантажувати в історії фотографії або відео, які були зроблені більш, ніж 24 години тому. Правда, це змінили, і тепер можна вантажити туди, що вашій широкої душі завгодно (але не забувайте про цензуру).

Якщо у тебе не працює функція Сторіс або виникли інші труднощі, ти можеш описати свою проблему в коментарях і ми тобі обов’язково допоможемо! А також не забудь подивитися відеоінструкцію по темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector