Програма для репоста в Інстаграмі на iOS, Android і ПК

Турботливі творці Instagram не передбачили в своєму офіційному додатку ніяких можливостей для перепис. Але ж так хочеться показати друзям свіже фото популярного блогера або разом з ким-небудь посміятися над новою жартом знайомого. Що ж, знайшлися умільці, що дали нам таку можливість. Напевно ви вже заглянули в гугл і побачили купу цікавого софту. Тоді мав виникнути питання: яка найкраща програма для репоста в інстаграмі і де її скачати? Перш ніж відповісти на нього, потрібно дізнатися тип вашого пристрою. В інтернеті є безліч програм, що працюють тільки на конкретній платформі.

Пропонуємо вам програми для айфонів, які допоможуть поділитися необхідними матеріалами з вашими передплатниками:

  • Repost for Instagram;

Repost for Instagram
Repost for Instagram
завантажити
QR-Code
Repost for Instagram
Developer: Red Cactus LLC
Price: Free +

  • InstaRepost;

InstaRepost for Instagram - Repost Photos & Videos
InstaRepost for Instagram - Repost Photos & Videos
завантажити
QR-Code
InstaRepost for Instagram — Repost Photos Videos
Developer:
Price: Free +

  • Repost It Pro for Instagram.

Repost for Instagram +
Repost for Instagram +
завантажити
QR-Code
Repost for Instagram +
Developer:
Price: Free +

У той же час для Андроїд створені додатки співзвучні з попередніми за назвою:

  • Regrann;

Repost for Instagram - Regrann
Repost for Instagram - Regrann
завантажити
QR-Code
Repost for Instagram — Regrann
Developer: JaredCo
Price: Free

  • Repost for Instagram;

Repost for Instagram
Repost for Instagram
завантажити
QR-Code
Repost for Instagram
Developer: Red Cactus
Price: Free +

  • Reposta;

Reposta - Repost for Instagram
Reposta - Repost for Instagram
завантажити
QR-Code
Reposta — Repost for Instagram
Developer: Repost App
Price: Free

  • EzRepost.

EzRepost + Repost for Insta
EzRepost + Repost for Insta
завантажити
QR-Code
EzRepost + Repost for Insta
Developer: Bill Creative
Price: Free +

Звернемо вашу увагу, що деякі назви додатків можуть бути однаковими для двох платформ. Їх різниця полягає в розробника, який зазвичай вказується в дужках після назви або нижче в описі.

Як це працює?

Тепер перед вами список відмінних додатків для репоста в інстаграмі. Виникає питання: що з ними робити? Для початку давайте зайдемо в Google Play або в App Store (в залежності від ОС вашого телефону). Ці сервіси дозволять нам знайти і завантажити потрібні програми. Встановлюємо будь-яку прогу, яка сподобалася нам. Тепер давайте зайдемо в будь-який з них. Яке ви віддаєте перевагу? Судячи з оцінок популярності більшість користувачів вибирає Regrann. Давайте на його прикладі розберемо роботу додатків такого типу, так як функціонал і принцип роботи у всіх дуже схожий.

Отже, вбиваємо в пошуку в Play Market назву програми «Regrann». Після появи списку додатки, натискаємо на іконку фотоапарата на першому результаті і переходимо на нову сторінку. На ній відразу кидається в очі яскрава кнопка «встановити».

Натискаємо на неї і виконуємо вказане дію, файл повинен завантажити і запуститися сам. Після завершення процесу з’явиться напис «Відкрити». Прямуємо запитом. Готово! Ми встановили додаток.

Весь процес займе у вас всього пару хвилин. Давайте тепер спробуємо разом показати друзям нову фотографію якої-небудь знаменитості або пейзажу? Чи згодні? Тоді почнемо!

Знайдіть потрібний знімок. Вгорі над ним знаходяться три точки. Тиснемо на зазначену кнопку.

У меню, вибираємо «Копіювати посилання».

Після переходимо до списку програм натискаємо на РЕГРАН. Далі відбувається робота з самої прогой. Вам будуть запропоновані знову кілька дій: зберегти, відправити друзям, створити відкладений пост або негайно опублікувати знімок в Інстаграм.

Вибираємо кнопку із зображенням необхідної опції. Можете насолодитися результатами!

Всі дії відбуваються дуже швидко. Вам знадобиться всього пара хвилин, щоб пройти шлях від пошуку додатка до скоєння репоста.

Чи помітили ви дуже важливу річ? Запитайте будь? Regrann, як і більшість програм, не запитує авторизацію в Інстаграм. Це не тільки істотно заощаджує Ваш час, але знижує ймовірність викрадення аккаунта в інстр.

Однак аналогічні програми на інші види платформ працюють ще швидше. Наприклад, «Інстарепост» після установки створює спеціальну кнопку «репост» під кожним переглядається фото або відео. І для того, щоб поділитися з друзями своєю знахідкою, вам знадобиться всього лише натиснути на неї. Файл переміститься прямо з текстом автора. Дуже зручно.

«Плюшки» для ПК

Як же бути користувачам комп’ютерів і ноутбуків, запитаєте ви. Як зробити репост в інстаграмі їм? Встановіть будь-який додаток для Андроїд, із зазначених вище списків, і користуйтеся так само, як і на популярних платформах. Однак є одне «але», на вашому пристрої повинен бути встановлений емулятор, що дозволяє додатки для смартфонів працювати на ПК.

Найякіснішим і затребуваним є BlueStacks. Він дозволить перетворити ваш ПК на Windows пристрій на Android. Необхідно лише перейти на офіційний сайт розробника Bluestacks і завантажити файл на комп’ютер.

Варто відзначити, що на даний момент є кілька версій програми, виберіть відповідну для вас і встановіть емулятор на вашому комп’ютері або ноутбуці. Для цього знадобиться всього кілька хвилин.

Потім натисніть на іконку програми на робочому столі і перейдіть в пошук. У відповідному рядку вбийте назву програми, яку хотіли б завантажити для репоста фото або відео в Інстаграм. Встановіть її і користуйтеся абсолютно так само, як якщо б у вас дійсно був Андроїд.

Як бачите, власники ПК витрачають трохи більше часу і сил для отримання бажаного результату. Однак якість підсумкового дії залишається настільки ж високим.

Питання наших читачів


# 1. Які програми для Android дозволяють зробити репост в Instagram?

Regrann, Repost for Instagram, Insta Repost for Instagram і Repost for Instagram.


# 2. Як зробити репост запису собі в стрічку без сторонніх додатків?

На жаль, така опція може бути недоступною розробниками Інстаграм. Однак ви можете зробити перепост запису собі в історію. Покрокову інструкцію, як зробити перепост, ви знайдете тут.


# 3. Що потрібно для того, щоб скористатися додатками з ноутбука?

Так само, як і в випадку з персональним комп’ютером, необхідно встановити емулятор BlueStacks.

Якщо у вас залишилися питання — задавайте їх у коментарях! А також дивіться відеоматеріал по темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector