Як відзначити в коментарях людини в Інстаграмі?

Соціальні мережі — така штука, де щомиті відбуваються мільйони сенсацій і цікавих подій. І людина не може фізично встигнути встежити за всіма. Тут до нас на допомогу приходить функція позначки користувача в коментарях або на фотках. Так, ми можемо швидко і без будь-яких посилань повідомити нашого друга, наприклад, що він виграв розіграш призів серед лайкнувшіх, але сам ще не знає про це. Загалом, дуже корисна і зручна штука. Зараз ми розповімо, як відзначити в коментарях людини в інстаграмі.

Інструкція, як це робиться

Наприклад, ви побачили, що ваша дуже гарна (умовно кажучи) знайома, відзначена на якийсь фотке, де вона погано вийшла. Причому плаття, в якому вона була, її повнить (але ми-то знаємо, що сукня не причому, так?). Ви заходите в коментарі під постом, а там всі сміються над нею, називаючи її не худий і НЕ КРАСИВОЙ! Термінова тривога! КОД 412! Невдала фотографія!

Дотримуйтесь інструкцій, які викладалися на факультеті Інсталогіі:

 • заходимо коментарі;
 • вводимо «@» і без пробілу пишемо нік подруги;

 • відправляємо коментар.

Вона миттю отримає Push-повідомлення на свій телефон і буде писати позовну заяву. Або можна вирішити справу полюбовно. Вирішувати вам.

До слова, інструкція універсальна і підійде для будь-якого користувача, неважливо, Андроїд, IOS або ПК.

Як подивитися фото, на яких мене відзначили?

Таке може трапитися з кожною людиною. В поле підозри виявляється будь-який ваш друг, товариш чи знайома, який вирішив додати спільну фотографію. Люди — народ егоїстичний, і вони думають тільки про те, щоб вийти вдалим на фотке, успіх інших учасників не має значення. Краса вимагає жертв. Але це ще не все. Вони готові відзначати людей, навіть якщо в кадрі вони вийшли огидні. Наука ще не знає для чого їм це, чому не можна вирізати або просто не згадати людину? Зате, знає, як подивитися пости з вашим згадкою.

Поставтеся до цього дуже серйозно, тому що від однієї фотки може залежати ваша репутація!

 • зайдіть в профіль
 • знайдіть наступний значок;

 • ретельно подивіться кожне фото.

Як відзначити людини на своїй фотографії в інстаграмі?

Якщо у вас є спільна фотографія і ви хочете вказати там своїх друзів, то спочатку переконайтеся, що вони не проти. Адже не дай бог, якщо на знімку, особа у них виявиться як у Хованського. Коли ви отримаєте повне схвалення, виконайте наступні дії:

 • натисніть на кнопку камери в ИНСТА;
 • свайпніте вгору, щоб відкрити галерею;
 • виберіть найкращий знімок;
 • у вікні, знайдіть кнопку «відзначити людини»;
 • натисніть на обличчя товариша і виберіть його в списку.

 • Готово.

P.S. відзначати кого-небудь на чужих постах можна, що в принципі логічно, так як пост не ваш, а редагувати і доповнювати чужий, ви не маєте права.

Як подивитися, на яких фото відзначили користувача?

Буває таке, що ви дуже переживаєте за свою подругу або за одного. Вам дуже важливо, щоб жодна невдала фотка не паплюжити його чисте ім’я. Так надходять тільки СПРАВЖНІ подруги! Перевіряють скрізь, де виділили подругу і повідомляють її про це.

Читайте про 5 способах накрутки лайків.
А також про додатки для накрутки на смартфон.

Щоб подивитися, на яких фотках вказали користувача, то:

 • зайдіть до неї в профіль;
 • натисніть на значок:
 • перед вами відкриються всі пости зі згадуванням подруги.

Що в підсумку?

Якщо ви вирішили додавати людини в свої фотографії, то не забудьте запитати дозволу у зазначеного індивіда, можливо, він буде проти. І пам’ятайте, вказуючи вашого друга / подругу на фотографіях — ви можете зіпсувати враження про неї і її сторіночку будуть менше лайкать! А це, на секундочку, вже серйозний привід подумати, чи потрібен такий підлий товариш? Ми розповіли вам як вказати людини на фотках і як вказати когось в коментах ИНСТА. Тепер ви знаєте все! Так що, акуратніше.

Якщо у тебе виникли труднощі — опиши свою проблему в коментарях і ми тобі допоможемо! А також не забудь подивитися відеоінструкцію по темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector