Накрутка лайків на фото в Інстаграм — 3 методу і поради

Навіщо потрібні лайки? Вони допомагають створити видимість популярності. Лайки — доказ, що фото багатьом сподобалося. Якщо ваша мета потрапити в сотню або навіть десятку популярних блогерів, дотримуйтеся наступного плану дій. Сьогодні ми постараємося гарненько обговорити, чи потрібна взагалі накрутка лайків на фото в Інстаграм і коли її потрібно робити.

Відразу після публікації поста включайте «крутилку» лайків. Таке ж правило стосується відео в Youtube. Саме важливі перші десять хвилин існування поста на сторінці. Від того, наскільки швидко і багато поставлять лайків в цей момент, залежить потрапляння поста в ТОП. Це набагато ефективніше, ніж використовувати високочастотні хештеги або проставляти лайки, сподіваючись на взаємність.

Способи збільшити лайки

Аккаунт буде просуватися швидше, якщо він подобається великій аудиторії. Лайки, коментарі, репости і інші дії користувачів у вашому профілі прискорюють потрапляння сторінки в ТОП кращих. Є кілька методів підвищити активність на сторінці, а профіль зробити більш популярним.

Метод №1. Купівля

Є сотні бірж, які торгують лайками. Люди купують їх за гроші або виконують нескладні завдання (репости, вступ до групи, підписки). За виконання завдань людина отримує бали, які можна обміняти на сердечка, фоловерів і вивести у вигляді грошей на свій гаманець. Єдиний мінус цього способу просування — необхідно вільний час або фінансові вкладення.

покупка лайків на біржах

Метод №2. хештеги

Хештег — це особливий путівник для системи пошуку в інтернеті, що виводить необхідну інформацію користувачам. Знайти певну фотографію можна двома простими способами:

 • здійснивши перехід за ключовим словом, яке може перебувати під іншим постом;
 • забивши це слово в поле для пошуку.

Зазвичай користувачі вказують не один хештег, а цілу групу міток, які підходять за змістом до посту. Одне словосполучення може прописуватися різними способами: застосовуючи знак пробілу між словами (він замінюється знаком «_»), разом прописуючи декілька слів в хештегом, використовуючи різні мови. Правильні хештеги підвищують популярність профілю.

Метод №3. Реклама

Якісна реклама здатна підвищити популярність сторінки. Для просування Інстаграм-профілю використовують два методи реклами:

 1. За допомогою сторінок відомих блогерів.
 2. Таргетована реклама.

Перший спосіб дієвий і ефективний, але дорогий. Якщо рекламу виставить у себе в блозі людина з сотнями або мільйонами передплатників, то багато її побачать і зацікавляться пропозицією.

вартість реклами у зірок інстаграмаА буває ще дорожче!

Таргетированной рекламою просуваються інтернет-магазини, звичайні фрілансери, а також користувачі, що пропонують різні послуги.

За статистикою в інстаграмі люди майже в три рази частіше звертають увагу на рекламу і переходять по посиланню на неї, ніж в інших соціальних мережах. Поки рекламі тут довіряють, необхідно цим користуватися.

Біржі безкоштовної накрутки

Абсолютно безоплатної накрутки лайків не існує. Вам доведеться витратити або гроші, або час. Безкоштовної накруткою вважається збільшення лайків за рахунок виконаних завдань. Представляємо нижче список перевірених сервісів по накрутці лайків за виконання завдань:

 • Bosslike славиться швидкої накруткою. Ваше замовлення сердечка додаються практично відразу, тому сайт дуже зручний. Зручний інтерфейс, прості завдання. До мінусів відноситься високий відсоток відписок.
  сервіс для накрутки лайків bosslike
 • VKTarget один з найшвидших способів накрутити лайки для фотографій. Сайт дозволяє заробляти бали для накрутки, переводити ці бали в гроші і виводити на свої гаманці.
 • Fastfreelikes. Необхідна авторизація через соціальні мережі. Після цього можна починати заробляти бали, а потім витрачати їх на розкрутку.
  сервіс по накрутці лайків в instagram fastfreelikes
 • Like4U. Особливий сервіс, адже тут людина купить «живі» лайки. Сердечка можна отримати від реальних людей, які стали користувачами сайту. В іншому принцип роботи сервісу не відрізняється від попередніх.
 • OLike. Ще один сервіс пропонує, накрутку лайків за завдання. Заробивши бали, можна самому оформити завдання, вказавши посилання на певну фотографію.
 • 1Gram спеціалізується на розкручуванні тільки Інстаграма. Після реєстрації пропонують кілька бонусних балів на рахунок.

сайт по накрутці лайків і передплатників в інстаграм

 • Likesrock вимагає реєстрації. Лайки можна отримувати за бажанням на будь-який свій пост з фотографією або відео.
 • Ilizium пропонує 100 безкоштовних монет при реєстрації. Плюс сервісу в тому, що він не запитує паролі від соціальних мереж і не вимагає ставити статус для ідентифікації.

Як накрутити живі лайки?

Природно, коли кількість сердечок збільшується за допомогою «живих» людей, переваг набагато більше. Ви отримуєте активну аудиторію, що не відпише від вас в автоматичному режимі. Найпопулярніші сервіси для накрутки живих лайків і передплатників:

 • SocLike. Пропонує «живий» товар за гроші. Відрізняється високою швидкістю накрутки і її ефективністю.
 • Likemania популярна через простоту накрутки, а також невеликому відсотку спамерських пошукових роботів. За більш дорогим тарифами доступна накрутка живих лайків.

платна накрутка живих лайків в instagram на фотографії через сервіс likemania

 • Socelin використовує офферние канали, а значить лайки належать реальній людині.
 • Cashbox. Тут можна отримувати бали за виконання завдань. Потім їх можна витратити на розкручування свого блогу. Переваги: ​​справжні підписки, живі лайки, різні знижки.

Як накрутити природним шляхом?

У інстаграмі користувачі готові безкоштовно натиснути на сердечко в тому випадку, якщо їм сподобалося фото або відео. Але як домогтися, щоб фотографія викликала інтерес і була привабливою? В цьому немає нічого складного, дотримуйтеся наступних рекомендацій і у вас все вийде.

 1. Якісний контент. Дозвіл у фото повинно бути високим, кольору — чіткими, контрастними і з правильним світлом. Чим більше професіоналізму в знімках, тим більше уваги вони привернуть.
 2. Яскраві зображення. Вони здатні залучити більше уваги і викликати симпатію. Тому знімки необхідно робити в яскравих місцях. Використовуйте фільтри, які роблять кольору ще соковитіше і більш насиченим.
  яскраві фотографії в instagram для отримання лайків
 3. Позитивні емоції. Сонячність і позитив на фото отримає набагато більше схвалення, ніж смуток і апатія.
 4. Схожа тональність. Поруч стоять фотографії повинні бути схожі за тональністю. Тобто не можна виставити світлу фотографію, а за нею — занадто темну і похмуру. Наявність гармонії в кольорі і тональності створює приємну загальну картинку для сприйняття.
 5. Наявність хештегов. Обов’язково використовуйте їх для просування аккаунта. Необхідно відібрати відповідні по темі хештеги (обов’язково кілька) і прописувати їх кожен раз при публікації нового зображення.

висновок

Як видно, зробити свій аккаунт популярним досить легко. Але для цього необхідно не лінуватися, докладати максимум своїх зусиль для створення привабливого і цікавою сторінки. Щоб її помітили і оцінили, можна використовувати різні способи накрутки. У цьому також немає нічого складного, адже інтернет кишить біржами, готовими надати дану послугу всім бажаючим.

А що ти думаєш з приводу таких методів отримання Лойс? Може ти знаєш ще додаткові способи? Поділися своїми знаннями в коментарях! А також дивись відео про набір лайків.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector