Як просунути Інстаграм: правила, про які ви повинні знати

Ви вирішили завести аккаунт в Інстаграм і зробити його мега популярним? Тоді, швидше за все, виникне питання: скільки часу займе здійснення вашого бажання і робота з профілем? Існує численні методи просування в Інстаграм, завдяки яким ви зможете домогтися більшого успіху, витративши якнайменше зусиль. Безумовно, деякі люди працюють по 12 годин на день. Ви можете скоротити цей інтервал до 8 або 9. Хочете дізнатися, як просунути Інстаграм і працювати якомога менше? Тоді поїхали!

Зовнішній вигляд — ваша візитна картка

Від того, як буде оформлений аккаунт залежить багато чого. Важливо не тільки правильно вибрати тематику сторінки, щоб привернути увагу аудиторії, а й навчитися красиво підносити матеріал. Всі пости необхідно витримувати в єдиному стилі. Це означає, що знімки або відео, що викладаються вами, повинні бути не тільки високої якості, але і витримані в єдиному стилі. Для різноманітності поекспериментуйте з різними стікерами, фільтрами і т.д. Можете скористатися також чудовою ідеєю популярних профілів і вибудувати ваші пости в шаховому порядку.

Однак пам’ятайте, що весь ваш контент повинен бути з’єднаний воєдино як за змістом, так і за якістю.

Коли є, що показати на фото

Так, наприклад, якщо ви молода дівчина і хотіли б вести свій особистий блог, то найпривабливішим варіантом будуть ваші гарні фото. Людям буде цікава ваша життя, тільки якщо вона наповнена яскравими і незвичайними моментами. Однак перш ніж почати свою діяльність, рекомендуємо вам кілька годин провести перед дзеркалом: знайдіть відповідні позу, підберіть найкращі вираження емоцій і перевірте гардероб. Подібна підготовка допоможе вам зробити привабливим ваш Інстаграм.

Залучаємо відвідувачів текстом

Текстова складова особливо важлива для завоювання аудиторії в будь-якій соціальній мережі. Однак не всі можуть писати так, щоб це привертало увагу аудиторії. Давайте розберемося, як ефективно ділитися інформацією.

Перш за все, варто розуміти, хто ваша цільова аудиторія. Власне, на ній будується вся діяльність по просуванню акаунтів. Далі в залежності від цього формується завдання, яке необхідно реалізувати при написанні і підбирається підходяща тема. Наприклад, для підлітків-дівчаток буде цікавіше дізнатися секрети створення зоряного манікюру, ніж про те, як вирощувати жоржини в домашніх умовах або як приготувати мега смачну пасту.

Звертаючись безпосередньо до самого тексту, також звернемо увагу на стиль. Пишіть простою і зрозумілою мовою. Найбільш популярним прийомом є «розмова з одним». Можете підтримати його в своїх посланнях. Це зробить вашу інформацію легкої для прочитання і сприйняття. Або проявіть оригінальність і знайдіть свій стиль, який також сподобався б вашим передплатникам.

Ви багато читаєте? Чи помічали за собою втому від довгих введень? Або пропускаєте їх? Для того, щоб ваші передплатники не відчували таких же болісних відчуттів, приділіть особливу увагу початку. Відразу «в лоб» висуваєте основну думку, яку хотіли б донести. І «чіпляйте» початком вашого майбутнього читача. Текст повинен «ловити» передплатників першими пропозиціями буквально «як рибальський гачок».

Тепер звернемося до змісту. Варто слідувати «золотому» правилу текстів в Інстаграм: одна тема — один текст. Найкраще, коли читач зосереджений на чомусь одному. Так вам вдасться глибше розкрити вашу думку, а передплатникам — краще засвоїти більший обсяг інформації. Також стежте за тим, щоб написане вами не перевищувало 2000 знаків, включаючи пробіли. Якщо вам не вистачає такого обсягу, зробіть кілька публікацій, залишивши в кінці першого поста посилання на них. Завдяки розподілу вам вдасться довше зберігати увагу читачів і залучити нових «шанувальників» в соціальній мережі.

Плани — наше все

Якими б прекрасними не були б ваші ідеї. Як би добре не оформили свій Інстаграм. Необхідно завжди проводити планування контенту. Чи враховуєте інтереси вашої цільової аудиторії. Намагайтеся завжди зберігати основну ідею вашого облікового запису. Адже саме вона привернула більшість ваших передплатників, поважайте їх вибір.

Якщо не сильно заглиблюватися і залишити в стороні складне smm-просування, то з чого почати діяльність? Будь-контент-план для початківців містить наступні етапи:

  • вибір типу аккаунта;
  • формування структури контенту;
  • приділення особливої ​​уваги акцентів;
  • складання порядку викладаються постів, написання хештегов, вибір їх теми і оформлення.

Згодом, перші два кроки з наших порад будуть вам не потрібні. Тому на планування буде йти менше годин, а ефективність зросте втричі.

Допомога для створення популярності

Крім якісного контенту, його розподілу і регулярного поновлення, вам знадобиться також якимось чином роздобути перших передплатників. Коли про тебе ніхто не знає — складно залучити аудиторію, але є можливість накрутити передплатників і збільшити активність на сторінці. Як це зробити? Не хвилюйтеся, вам знадобиться зовсім небагато зусиль.

Чи готові дізнатися найкращий спосіб збільшення своєї популярності? Кращим помічником на сьогоднішній день служить сервіс Likemania, що володіє зручним софтом.

З ним ви отримаєте живих передплатників і лайки від них. Можна бути спокійними: ніякі фейковие сторінки і боти не зможуть додатися до вас. Сервіс сприяє тільки реальному просуванню і розкрутці.

Як користуватися системою? Дуже легко. Необхідно зайти на сайт likemania.com. Його інтерфейс зручний і зрозумілий для кожного, і набір необхідних інструментів порадує вас так само, як і софт. Всі можливості і робочі кнопки знаходяться «під рукою». Якщо ви тільки зараз зайшли на сайт, то напевно побачили унікальну пропозицію по отриманню 10 лайків на 5 останніх постів в інстаграмі абсолютно безкоштовно. Вам достатньо буде лише підписатися на сервіс.

Отже, давайте реєструватимемося або ввійдемо в акаунт через сторінку в соціальних мережах і подивимося, що пропонує нам Likemania. Чи готові? Тоді зверніть увагу на розділи: перший необхідний для здійснення замовлення, а другий містить в собі панель для управління.

Щоб користуватися сервісом, необхідно вибрати назву соціальної мережі Instagram, вид накрутки, кількість бажаних послуг. Потім необхідно оплатити ваше замовлення і насолоджуватися результатом.

Сервіси комплексного просування

Ще більш ефективним способом просування вашого аккаунта продовжують залишатися сторонні сервіси. Найдоступнішими і адекватним в співвідношенні ціни і якості є:

  • Zengram;
  • Pamagram.

На прикладі Pamagram розглянемо принцип дії подібних «допомогатор».

Отже, всі вони сприяють залученню якомога більшої кількості реальних акаунтів. Тоді як при звичайному способі підвищення популярності до вас додаються і фейковий сторінки. Із запропонованого списку можливостей ви вибираєте тільки ваші, при бажанні можете вибрати усі послуги відразу, але і вартість буде вище.

Оплата послуг розглянутого сервісу здійснюється в розрахунку на кожен аккаунт окремо.


Зверніть увагу! Чим більше термін користування, тим дешевше обійдеться вам послуга.

Розкажіть про свої методи просування і удачі в розкручуванні вашого облікового запису.

Питання наших читачів


# 1. Скільки часу потрібно витрачати на розкрутку в день, щоб отримати швидкий результат.

Все залежить від ваших можливостей: за скільки ви напишіть текст, як довго будете робити фото та редагувати його, скільки часу ви готові витрачати на щоденний массфолловінг і т.д.

Якщо ви віддаєте перевагу методи природної розкрутки, то для хороших результатів потрібно відводити близько 9 години в день. Використання сервісів комплексної розкрутки (Zengram, DoInsta) здатне скоротити цей час до пари годин в день.


# 2. Як зробити свій аккаунт стильним, щоб він виділявся на тлі інших?

Оформляйте профіль в єдиному стилі. Орієнтуйтеся на цільову аудиторію. Використовуйте ідеї незвичайного розміщення контенту. Наприклад, ідея розміщення фото в шаховому порядку або складання з декількох маленьких фото одного великого зображення на всю вашу стрічку.


# 3. Які програми найкраще використовувати для розкрутки Інстаграм?

Для швидкого просування ми рекомендуємо сервіси Likemania, Socelin, Zengram, Bosslike.

Якщо залишилися питання або потрібні поради — пишіть в коментарях! А також дивіться відео по сьогоднішньої теми.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector