5 способів, як накрутити лайки в Інстаграмі

Кількість лайків і передплатників — показник популярності сторінки. Це підвищує авторитет в очах ваших клієнтів, потенційних споживачів і просто людей, які заглядають до вас. Статистика вже довела на багатьох прикладах, що цільова аудиторія більш лояльно і шанобливо ставиться до акаунтів, які мають кілька десятків, а то і сотень тисяч передплатників. Важливий показник популярності — лайки, це пряма демонстрація вашої значущості, а також активності на вашій сторінці. Сьогодні поговоримо про те, як накрутити лайки в інстаграмі, як зібрати їх побільше, і як зробити зі своєї сторінки дуже популярний аккаунт.

№1. спеціалізовані сервіси

Перший спосіб буде найочевиднішим — скористатися сервісами, які спеціалізуються на цьому. Тобто, у них можна накрутити лайки, передплатників, коментарі. Є безліч компаній, що пропонують такі послуги, зараз ми розповімо про деякі з них.

 Likemania

Дуже простий інтерфейс, де все зрозуміло. Щоб замовити собі лайки, необхідно поставити галочку на іконці лайків, вставити посилання на фотографію, яку необхідно закидати лайками, ввести потрібну кількість сердечок і натиснути кнопку «ЗАМОВИТИ». Далі потрібно авторизуватися в системі. Ви можете зайти через будь-яку соціальну мережу. І, зрозуміло, головне, це оплата. Вибираєте спосіб оплати, поповнюєте будь-яким зручним способом, тепер процес запущений.

У Likemania, як у багатьох інших сервісів, є спосіб заробити. Називається «партнерка». Ви кидаєте реферальную посилання своїм друзям або знайомим. Вони, також користуються їх послугами, а ви за це отримуєте свої відсотки.

Ціна одного лайка — 2.5р.

В середньому, ваше замовлення виконається за 24 години.

Bosslike

Відмітною рисою BossLike є те, що ви можете зробити накрутку лайків безкоштовно. Але як так? Все просто. В даному сервісі є своя валюта — бали. Їх можна купити, а можна заробити. Отримують їх виконуючи завдання таких же людей, як і ви.

Як зайдете на сайт, вам потрібно авторизуватись через будь-яку соціальну мережу, далі все просто. Спочатку заробіть бали, вище стоїть скріншот прикладу завдань. Ви можете вибрати будь-яке завдання, після виконання яких, ви отримаєте свої заповітні бали. За отриману винагороду, створюєте вже своє завдання.

Час до закінчення вашого завдання залежить тільки від людей, які його виконують. В середньому — 5 годин.

Socelin

Такий же комерційний сервіс по просуванню сторінок в соціальних мережах. Сайт зроблений зрозуміло з приємним дизайном.

Ціни такі солодкі … але є і подорожче, але це вже за живу накрутку

Розцінки досить дешеві і варіативні. Socelin допомагає просунути сторінку або групу майже в будь-якій соціальній мережі.

VKtarget

Чергова компанія, яка займається просуванням акаунтів на платній основі. Інтерфейс такий же простий, як у інших. Але є знову ж своя відмінна риса.

У VKtarget ви можете виконувати завдання, отримуючи за це реальні гроші. Наскільки реально вивести всі зароблені гроші, ми не знаємо.

Ціна за один лайк — 0,99 рублів, при цьому всі лайки від реальних людей.

Soclike

Щоб збільшити лайки, можна скористатися пропозицією SocLike. Лайкають вас боти, а ціни, скажімо так, не найнижчі. 1 лайк — 1.4 рубля. Але до його плюсів відносять високу швидкість виконання завдань і низький відсоток відписок.

Zengram

Цікавий, але хитренький сервіс. Зрозуміло, все робиться на платній основі, але ціна розраховується не від одного лайка, а від кількості днів підписки. Але якщо ви купили підписку на 10 днів і просуваєте 2 аккаунта, то сервіс буде працювати рівно 5 днів. Розкрутка відбувається за рахунок автоматичних дій з вашого облікового запису в сторону інших користувачів, які відповідають вам взаємністю.

Pamagram

Крім стандартних і навіть типових функцій всіх сервісів, Pamagram може зробити принести лайки в Instagram за хештегом, по геолокації і за обліковими записами. Ціни високі, а лайки ставлять боти і живі люди. Низький рівень відписок.

Progressium

Ще один помічник з просування, який буде накручувати вам лайки за ваші гроші. Але проблема в тому, що лайки ставлять тільки боти — це значний мінус. Ціни середні, порівняно з іншими.

WinLike

Наступна і передостання команда, яка допоможе в просуванні сторінки — це WinLike. На сайті відверто говориться, що лайкають боти, інакше ціна б виросла в кілька разів. Виправдовують це тим, що лайки ніколи не списують, тобто вони залишаються з вами назавжди. А система роботи у них цікава. Припустимо, якщо ви купуєте підписку на 250 лайків на 30 фото, то ви можете додавати 30 фото протягом двох років, і протягом двох років вас будуть лайкать їх боти.

Cashbox

Знаменіятая біржа з ​​просування, тобто вони розвивають не лише сторінки і акаунти, але ще і додатки. Дуже цікаво, але нас цікавлять тільки лайки, і скільки вони збирають з нас за свої послуги. Ціни нас тут дуже радують. 0,65 рубля за 1 лайк — це дуже навіть непогано. Плюс до всього на CashBox є послуга «Супровід лайками», значить, ви кидаєте пост, його автоматично лайкають. Дуже зручний і приємний інтерфейс. Також, можна заробляти на цьому сайті, виконуючи різні завдання від замовників, що може принести вам більше лайків в Інстаграм.

№2. обмін лайками

Тут все дуже просто, заходьте на рандомний сторінки вашого міста чи регіону (бажано) і починаєте лайкать. Після того як господар аккаунта побачить ваші позначки, то, швидше за все, теж захоче збільшити лайки і зайде до вас і відповість вам взаємністю.

Тут теж є свої нюанси, не варто розраховувати на взаємні сердечка від акаунтів, які можуть похвалитися десятками, а то й сотнями тисяч передплатниками, тому що такі акаунти, зазвичай, просто люблять зібрати сердечка і милуватися цим. Так, що отримала ваші позначки сторінка, навіть не зверне уваги на вас і відповідної реакції не буде, швидше за все. Ідеально підійдуть профілі простих людей, із середнім показником передплатників.

№3. хештеги

Багато, навіть не придумають значення хештегом, а це дуже даремно. Хештег — це своєрідний фільтр, який показує тільки потрібні пости. Наприклад, якщо ви хочете подивитися фотографії кішок, то потрібно ввести в пошук # кішка, # кошеня і так далі. Результат вам видасть виключно ті пости, в яких вказувалася ця позначка. На цьому можна і зіграти. Можна поставити величезну кількість хештегов і люди, які будуть вводити тег, який є у вас, будуть отримувати вашу фотографію, і якщо вона дійсна хороша, то отримаєте свій заповітний лайк.

№4. боти

Боти в інстаграмі — спеціально створені акаунти, які призначені для створення масовки, лайканія або коментування. Їх зазвичай програмують і задають певне завдання. Якщо ви збираєте лайки за допомогою ботів, то, з одного боку, це вигідно, тому що боти не відслідковуються і їх лайки нікуди не дінуться (це є найбільшим їх перевагою), але з іншого боку, користі від них мало. Як сказано вище, вони створені тільки для масовки. А якщо захоплюєтеся збільшенням передплатників з їх допомогою, то рано чи пізно система помітить їх і просто видалить. Так що вирішувати вам.

№5. Мобільні сервіси по накрутці

Є спеціальні сервіси, які допомагають набрати велику кількість лайків. Працюють вони дуже просто, вам потрібно лише виконувати завдання. У спеціальному меню є список завдань і розцінки на них. Так ви заробляєте свої бали і за них вже самі задаєте завдання іншим людям і встановлюєте ціну. Які набрали найбільш велика кількість отриманих балів, зрозуміло, у сервісів є свої пільги. Ці програми дуже гарні для тих людей, які мають багато вільного часу і готові займатися своєю сторінкою. Завдання там не дуже складні, те ж саме, що і у вас. Лайкні то, підпишись сюди і тд.

Як приклад, додаток в Плей Маркеті «Передплатники в Інстаграм | лайки »

Як накрутити лайки безкоштовно?

Багато хто після прочитаного подумають: «А як набрати лайки в Інстаграм? Але безкоштовно! »Для них є, також, і безкоштовні системи для накруток. Наприклад, програма Vtope. Все що вам потрібно зробити — встановити додаток, ввести свій аккаунт і дати завдання. За цим принципом і працюють майже всі безкоштовні платформи. Суть їх така, що вам не потрібно виконувати завдання або платити за кожен лайк. У них все набагато простіше. Ви просто даєте свій профіль і доручаєте завдання. В цей час ваш профіль сам заробляє бали, тобто підписується на кого-то, лайкають когось і так далі. Вам нічого не потрібно робити, просто час від часу перевіряти результати роботи. А якщо у вас немає завдань, ви можете просто включити програму для заробітку балів. Від вашого профілю бот буде підписуватися на різні групи і сторінки, а вам за це будуть капати окуляри.

Або взяти, наприклад, iLike. Цікава програма, платити ні за що не треба. Є чат, де публікуються оголошення про вимогу лайків або підписок. Вибираєте одне з них, обговорюєте умови і набираємо взаємні позначки. Якщо ж хтось прибрав лайк або не виконав частину угоди, ви можете виписати штраф і залишити репорт. До речі, у тій і іншій програми можна вивантажити статистику дій.

висновок

Як підсумок, можемо сказати, що накрутити лайки в інстаграмі можна купою різних способів. А яким саме ви повинні вибрати самі. Якщо у вас хтось запитає: «як отримати багато лайків в ИНСТА?», То можете впевнено показувати цю статтю, тому що ми написали, всі способи це зробити.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector