Безкоштовна накрутка лайків в Інстаграм сервісами та додатками

Лайки в інстаграмі — безперечно, показник вашої популярності, показник активності на сторінці і схвалення публіки. Велика кількість сердечок дає зрозуміти вашому відвідувачеві, що сторінка не пальцем роблена, а оформлена з професійним підходом, і контент там придатний. Якщо ж ваші пости набирають смішне кількість сердечок, то вже зрозуміло, що інтернет-просуванням займається любитель, і пости додаються для галочки, а не для того, щоб принести користь відвідувачеві. У зв’язку з цим пошуковики рясніють рекламами всіляких сервісів по накрутці сердець, а господарі акаунтів все більше і більше замовляють цю послугу. Але є і ті, у кого на грудях оселилося скупе земноводне (ну або просто душить жабка) або просто немає можливості платити за лайки. Таким користувачам і присвячується наша стаття.

Чи реально накрутити лайки безкоштовно?

Багато халявщики і люди, які тимчасово не мають можливості скористатися платними сервісами, задають таке питання. Відповімо: так, це реально, і на даний момент в мережі дуже багато таких сервісів. В основному, робота їх полягає на взаємовиручку — у вас немає грошей або бажання витрачати їх, але є ті, кому цей варіант до душі. Так ви допомагаєте один одному в просуванні ваших сторінок.

Наприклад, заходите в програму (про них поговоримо пізніше), вибираєте завдання (наприклад, поставити 100 лайків на будь-які фотографії на зазначених сторінках), виконуєте його, отримуєте бали і за них ви даєте завдання іншим. Так би мовити, біржа взаємодопомоги. Якось так.

Зараз ми поговоримо про онлайн-сервісах і спеціальних мобільних програмах для накрутки.

Онлайн-сервіси для безкоштовної накрутки лайків

Так, таких сервісів в інтернеті вистачає, але чи багато хто знає, в чому полягає їх особливість і принцип роботи? В основному це буває так: ви заходите на їх сайт, вводите логін і пароль від вашого облікового запису, вказуєте потрібну кількість сердечок і чекаєте.

Ви, начебто, нічого не втрачаєте і не платите, але ви дали доступ третім особам до вашого профілю, а значить робити вони можуть з ним що завгодно. Зокрема якщо вам потрібні лайки, будьте люб’язні, ставити їх іншим. Онлайн-сервіс сам ставить сердечка замість вас, а натомість — ви отримуєте свої. Яскравим прикладом такого, є сервіс VTOPE.

Мобільні додатки для безкоштовної накрутки

Якщо у вас купа вільного часу і фанатична залежність від лайків, то можете вдатися до допомоги мобільних додатків. Інстаграм безкоштовно дозволяє ставити лайки і цим користуються всі. Ми хочемо більше і більше, ми хочемо багато лайків. А найголовніше — ми хочемо безкоштовних лайків.

Що для цього потрібно?

 • Заходимо в Google Play для Андроїд і AppStore для iOS.
 • Шукаємо додаток: «Хочу лайки», «Передплатники в Інстаграм і лайки» або щось подібне, пошук вам видасть потрібні вам результати і схожі.

додатки для безкоштовної накрутки лайків в плей маркеті

 • Качаємо їх і встановлюємо.

Принцип роботи ми вже описували вище. Ви ставите лайки — і ставлять лайки вам. Виконуєте завдання, отримуєте бали, даєте завдання іншим. Все дуже просто і зрозуміло. До слова, якщо ви боїтеся, що вас будуть лайкать боти, то в таких сервісах завдання виконують живі люди.

Інші способи накрутки лайків або як накрутити лайки без програм

Накруткою це назвати важко, але ми назвемо, адже є ще способи отримати халявні сердечка в інстр. Деякі з них складні, деякі прості, але, в основному потрібно розраховувати на удачу і на розсудливість користувачів ИНСТА.

 1. Робити придатний контент. Напевно, найважче з усього списку. Деякі люди, просто на генетичному рівні, позбавлені таланту публікувати цікаві пости на своїй сторінці. А всього-то потрібно зробити якісне фото, написати хороший опис до фотографії і чекати від передплатника лайка.
 2. Взаімолайкі. Зустрічали таких людей в коментарях, які пишуть «Взаємні лайки! 100% виконання! »? Так ось, це побічний ефект взаємних лайків. Зазвичай, це робиться так: ви гортає стрічку, просто рандомно ставите сердечка і чекаєте реакції користувача. Якщо пощастило — він зайде до вас і отлайкает вас, як здача.
 3. А тепер серйозно — хештеги. Багато нехтують хештегом, а даремно. Це дуже потужна зброя. Якщо поставити правильні теги під постом, то він проб’ється в топи в списках пошуку за тегами. Наприклад, якщо ви зробили якісне фото своєї ноги і поставили теги # шікарнаянога, # нога, # самаялучшаяноганаземле, # фут, то люди, які ввели в пошуку такі хештеги (чи є взагалі такі?), Побачать ваші фотографії. І захоплені вашим твором сучасного мистецтва, будуть лайкать ваш пост. Таким чином, він проб’ється в топи і буде висіти на першій сходинці. Висновок — ставте правильні теги.

поради для хештегів в інстаграм

Кількість сердечок в інстаграмі обмежена

Ні, у вас не закінчаться лайки. Просто є певні ліміти, які краще не перевищувати, якщо не хочете заблокувати аккаунт.

На даний момент (2018 рік), ліміти такі:

 • в годину не більше 200 лайків;
 • на добу не більше 1000 лайків;
 • ставити лайки не частіше, ніж раз в 3-6 секунд.

Роблячи накрутку, будьте обережні і не перевищуйте ліміти.

Як уникнути бана за накрутку лайків?

Накручування лайків — чревате наслідками, і вони можуть бути не найприємнішими. Безкоштовно — зазвичай, мається на увазі «погано», «неякісно», «йди працюй». Як правило, безкоштовні сервіси, які обіцяють вам море лайків, працюють через спамерських пошукових роботів. Тобто вас лайкають неіснуючі люди, просто порожні акаунти, які, швидше за все, найближчим часом відійдуть модераторами. Накрутка ботами стоїть на одному щаблі з баном аккаунта, а останній злобно посміхається першому.

Тому, закликаємо вас використовувати тільки якісні сервіси, які працюють з реальними людьми. Так, потрібно трохи розщедритися, але це краще, ніж зовсім втратити профілю. Ось кілька хороших сервісів, які допоможуть зробити накрутку:

 • Pamagram — ціни досить високі, і приховувати це не варто. Але якщо подивитися під іншим кутом зору, то все досить непогано. За 600 гривень ви отримаєте місячний доступ до функцій сайту.

сервіс pamagram для просування аккаунта в instagram

 • Likemania — тут можна вибирати, хочете ви живих Лайкер або ботів. Різниця в 1.5 рубля. 10 живих лайків стоять 2.5 рубля. Плюс всілякі знижки.
 • Soclike — 100 лайків — 140 рублів. Цим все сказано. 1 лайк за 1.4 рубля — дорогувато.
 • VKtarget — тут ви можете виконувати різні завдання і отримувати за це реальні бабки (якщо що, мова не про жінок похилого віку). 1 лайк варто 0.99 рублів.
 • Socelin — приємний сервіс, дуже гнучкі ціни. Лайкають, як правило, реальні люди. Зараз проходить акція — 3 рубля за 100 лайків. Здавалося б, це просто знахідка, але чує серце, що ви отримаєте спамерських пошукових роботів.

Сервіси виконують якісно свою роботу, без ризику бана для вашого профілю.

резюме

Накрутка лайків в інстаграмі безкоштовно — це реально. Накрутка, звичайно, добре, але якщо ви все-таки зважилися накрутити собі море сердечок, то краще зверніться до професіоналів. Вони знають свою роботу, дотримуються всі ліміти і по максимуму захищають вас від бана.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector