Чи буває накрутка лайків в Інстаграмі безкоштовно без реєстрації?

Накрутка лайків, коментарів, передплатників створює видимість активності в профілі. Псевдозаінтересованность інших користувачів збільшує число лайків від реальних передплатників. Це пов’язано з психологією людини: користувач бачить, що комусь сподобалася запис і на підсвідомому рівні схвалюють пост. Ну, а своє схвалення висловлюють у вигляді сердечок під фото або відео.

Накрутка лайків в інстаграмі безкоштовно без реєстрації можлива. Це зручно як для початківців користувачів, так і для тих, хто пробує розвивати свій бізнес саме в цій соціальній мережі. Однак для досягнення швидкого результату ми все ж рекомендуємо використовувати платні тарифи. Вони не тільки прискорюють процес, але і захищають ваш аккаунт від ботів і блокування адміністрацією.

Способи підвищення активності онлайн-сервісами

При виборі сервісу важливо звернути увагу на кількість користувачів і відгуки. На неперевірених сервісах накрутка відбувається з акаунтів ботів, а такі адміністрація намагається регулярно видаляти. Відповідно, через деякий час лайки несподівано зникнуть, і передплатникам стане зрозуміло, що їх накрутили. Ботів бажано уникати.

Повністю безкоштовні сайти

Існують сайти, накрутка на яких повністю безкоштовна завдяки обміну лайками з іншими користувачами. Щоб заробити бали на даному сайті, необхідно самостійно поставити лайки деякій кількості людей.

Часто подібні сайти працюють за принципом того, що чужим необхідно поставити на 10-20% більше лайків, щоб отримати ту саму кількість лайків для власного. Щоб набирати їх швидко, краще вибирати відомі сайти. Бажано ті, що займаються просуванням не тільки в інстаграмі, але і в інших соціальних мережах.

VKTarget

На сайті можна просувати чужі профілі або зайнятися розкручуванням тільки свого аккаунта. Реєстрація необов’язкова, досить лише прив’язати один або кілька акаунтів соціальних мереж.

Недоліком розкрутки вважається те, що це виключно російськомовний сервіс, залучити в Інстаграм аудиторію з інших країн досить складно. Проте, на сайті можна користуватися власне заробленими на сервісі засобами, щоб просунути аккаунт без додаткових вкладень.

FastFreeLikes

Крім уже описаної системи, як накрутити лайки в інстаграмі безкоштовно без реєстрації, на сайті існує система бонусів. За реєстрацію пропонується 100 балів, які можна витратити на розкрутку.

Перевагою сервісу є те, що вартість завдання безпосередньо впливає на швидкість появи лайків або підписок. Чим вище буде ціна (можна вказувати самостійно при створенні замовлення), тим швидше підвищується кількість лайків на власному профілі.

Addmefast

Даний сервіс призначений для користування англомовними передплатниками, що привертає за собою відповідну аудиторію. Перевагою даного сервісу є велика база завдань, а тому заробити на власну розкрутку можна досить швидко.

У базі соціальних мереж можна знайти абсолютно все без винятку, а тому можна вибирати ті, що краще підходять з метою просування.

Накрутка без програм

Для накрутки не завжди потрібно використовувати спеціальні сервіси або програми, зробити це можна і чесними методами. Однак в цьому випадку варто бути готовим до того, що займе це дещо більше часу, і миттєвого ефекту досягти не вийде.

Крок 1. Контент

Контент повинен бути якісним і привертати увагу. Бажано, щоб він мав якусь родзинку. Останнім часом набирають популярність Інстаграм-акаунти, в яких люди комбінують фотографії та блог.

Крок 2. Інтерес

Будь інтерес від інших користувачів варто заохочувати: відповідати на коментарі, лайкать фотографії в профілях і вступати в дискусії під постами на сторінці. Це приверне увагу не тільки людини, який спочатку лайкнув фотографію, але і його передплатників. Це називається «вірусної» рекламою, адже ви використовуєте чужу площадку для розкрутки власної сторінки.

Крок 3. Застосування хештегов

Якщо використовувати правильні хештеги, можна привернути додаткову увагу до власного профілю. Важливо використовувати тільки ті теги, які мають пряме відношення до зображення.

Існують також вірусні хештеги, наприклад, #likeforlike і #followforfollow, які залучають таких же користувачів Інстаграма, яким потрібні лайки і підписки.

Крок 4. Прив’язка інших акаунтів

Якщо в інших соціальних мережах у вас вже є напрацьована аудиторія, активність в інстаграмі можна також підняти за допомогою її. Варто лише залишити посилання на аккаунт, і тут же підуть нові передплатники і лайки.

Досвід у цієї молодої людини — перетяните аудиторію з ВК

Крок 5. Лайк тайми

Це програми обміну лайками з іншими користувачами, які часто організовують популярні блогери. Плюс методу в тому, що розкручені акаунти також беруть участь, і так можна істотно збільшити аудиторію. Знаходити їх можна теж за відповідним хештегом — #liketime.

Такі методи займуть трохи більше часу, проте залучать живих передплатників, дійсно зацікавлених у вашому контенті.

Друг, ну ось ти і дочитав до кінця наш матеріал. Тобі все зрозуміло або у тебе залишилися ще питання? Постав їх в коментарях і Інставед знайде відповідь. А також дивись відео про те, навіщо потрібно лайкать своїх передплатників.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector