Накрутка лайків в Інстаграмі без завдань: від А до Я

Будь-який учасник соцмереж, що розвиває свій профіль, має на меті завести більше передплатників і отримати на свої публікації максимум лайків. Кожен досягає мета зручним для нього способом. Хтось щодня завантажує нові фото або історії, щоб частіше з’являтися в стрічці, а хтось користується послугою накрутки.

Часта завантаження публікацій може викликати зворотний ефект. Мелькаючи кожну годину в стрічці з одноманітним контентом, ви набридає читачам, і вони від вас відписуються. А використовуючи сервіси накрутки, ви готуєте грунт для природного приросту лайків і передплатників.

Як працює накрутка лайків?

В основному сервіси просування користуються системою взаємного піару. Коли один учасник задає завдання на отримання лайків, інші учасники, виконуючи завдання, отримують гроші і далі витрачають їх на просування свого аккаунта.

Є й інші сайти, на яких для накрутки лайків необов’язково виконувати завдання. Потрібно просто зробити замовлення, оплатити його і дочекатися, коли лайки з’являться на публікаціях. Сердечка з’являться протягом одного дня.

Накрутка лайків в інстаграмі без завдань можлива, для цього необов’язково виконувати завдання, запропоновані сервісом. Досить оплатити послугу за ціною сервісу.

Онлайн-сервіси накрутки

Likemania — збільшує лайки, коментарі і передплатників. Можна накрутити перегляди відео та історій. На пробному етапі можна почати з мінімального значення 10-100 лайків.

Ціна на лайки: 15 рублів коштують в Інстаграм 100 шт. шляхом використання офферних акаунтів, 12 рублів коштують роботи 100 шт. Послугу можна підключити зі смартфона або іншого мобільного пристрою. Поповнити баланс можна через Ощадбанк, Webmoney, Qiwi і інші платіжні системи.

Markapon — збільшення лайків, передплатників в Інстаграм, Вконтакте, Фейсбук, Твіттер. На сайті ви знайдете спосіб підписатися на лайки, одержувані автоматично. Замовлення можна зробити в онлайн-режимі не реєструючись.

Winlike — майданчик, без обов’язкової реєстрації. Доступна накрутка живих лайків і дешевша — ботами. Для оформлення онлайн-замовлення заповніть форму із зазначенням необхідної цифри, все гранично просто і зрозуміло.

Біржі по накрутці лайків

Vktarget — найбільша біржа, яка пред’являє до виконавців підвищені вимоги. Накрутка проводиться у всіх соціальних мережах. У Інстаграм ціна буде вище, це виправдано якістю завдань, які виконують інші користувачі за винагороду.

Cashbox — аналогічна біржа, але має свої відмінності. Додатково до накруткам в соцмережах, можна створити будь-які завдання. Наприклад, написання відповідного коментаря, створення комплексу, підписки, залишення лайка. Вартість ви оцінюєте самі, як на будь-якій біржі, є реальний спосіб заробити або робити рекламу. Ви виконуєте завдання — біржа здійснює оплату. Необхідна реєстрація.

Forumok — біржа c більш широкими можливостями. В її списку знаходяться соціальні мережі, виключені в інших біржах, такі як Мій світ від Мейл.ру. Додатково можна задавати будь-які завдання, від коментарів до позначення на форумах і в соцмережі. Відмінний спосіб розмістити інформацію швидко. Зрозуміло, є можливість роботи і з соціальними мережами, накрутки лайків Інстаграм, передплатників і коментарів.

Комплексна розкрутка Інстаграма

Для комплексного просування аккаунта з максимальним рівнем автоматизації, не порушуючи при цьому, обмежень, виставлених Інстаграмом:

  • Pamagram для просування профілю використовує комплексний підхід. Накручуються передплатники з вашого міста, тому просування виглядає природно і органічно.

  • Instamaxi — з наявністю таргетингу, а також можливістю автоматичної відписки. Перші 5 днів комплексного просування безкоштовні, далі тарифи починаються від 149 рублів за7 днів.
  • Зазначений вище Markapon — крім накрутки, тут можна зробити замовлення на здійснення розкрутки за розширеною програмою. Автоматичний сервіс доступний за 120 рублів / 1000 передплатників.
  • Doinsta — пріоритетом є максимальна автоматизація. Учасників приваблює зручність у використанні — досить одного разу додати велику кількість конкурентів, щоб в подальшому отримати стабільне збільшення числа передплатників.

Накрутка лайків безкоштовно, без виконання завдань

Існує третій спосіб безкоштовної накрутки без виконання завдань. У хід йде партнерська програма. Спосіб полягає в залученні нових учасників в систему через вашу реферальне посилання, яка дає вам можливість отримувати відсотки від замовлень, які ними оплачуються. Така система присутня в більшості сервісів накрутки, з її допомогою можна отримувати до 20 %% усього обсягу фінансової діяльності ваших рефералів. Отримані гроші можна витратити на збільшення популярності ваших публікацій.

Партнерську програму вигідно використовувати, тільки якщо у вас є цільовий трафік, або ви можете його придбати і відправити на сервіс по посиланню для партнера. Щоб накопичити результати від використання трафіку в партнерській програмі, буде потрібно час. Якщо трафік невеликий, якщо він частково цільової, то партнерська програма буде не дуже ефективною. Іншими словами, це досить довгий спосіб просування.

висновок

Успішне просування послуги, курсу навчання або коуч-тренінгу за допомогою використання сторінки в інстаграмі може статися тільки тоді, коли вашими передплатниками є реальні люди. На самому початку шляху, для швидкого старту, сервіс накрутки лайків в Instagram без завдань створить відмінну передумову для запуску бізнесу. Значиму роль грає якість контенту, який ви розміщуєте.

Показником успіху є виникнення інтересу у більшості користувачів, які можуть стати вашими покупцями. Підвищений інтерес до вашого аккаунту підніме позиції в ТОП. Згодом користувачі самі будуть проявляти інтерес, і збільшувати число ваших передплатників, ставити лайки, коментувати публікації. Все це відбудеться швидше, якщо ви зробите первісну накрутку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector