Скільки коштує купити лайки в Інстаграмі?

Тенденція гнатися за сердечками широко поширилася в соціальних мережах. І хвилює людей в інтернеті і на телебачення. Бачите, як все далеко зайшло? Для підвищення свого рейтингу люди готові накрутити і купити лайки в інстаграмі. Чи раціонально їх прагнення отримати більше сердець?

Навіщо купувати лайки в Інстаграм?

Лайки в соцмережах показують, як користувачі оцінюють контент. Більше лайків збирає та фотографія, яка цікавіше передплатникам, а загальне схвалення допомагає посту вийти в топ. Відсутність лайків не означає, що контент поганий. Можливо, про нього просто не знають …

У чому вигода користь великої кількості лайків:

 1. Показує популярність користувача. Чим більше заповітних сердечок, тим авторитетніше виглядає аккаунт в очах передплатників.
 2. Їх збільшення благотворно впливає на приріст клієнтури. Людина, яка шукає товар або послугу з хештегом віддає перевагу товару, у якого більше оцінок користувачів, переглядів і коментарів.
 3. Заділ на майбутнє. Багато користувачів не в курсі, але часто фотографії місячної давності і старіші виявляються на перших місцях. Вони можуть провисеть там кілька діб, не даючи новим пробитися вище. Це відбувається через активність під цими постами. Перегляди, лайки, обговорення в коментарях — все це впливає на можливість виходу вашого поста на перші сторінки хештегов. А це нові передплатники і зростання популярності.

Як НЕ накручувати лайки?

Існує способи накрутки, до яких не варто вдаватися, але вони, тим не менш, популярні. Можна створити фейковий сторінки, і з їх допомогою оцінювати і проявляти активність на основному профілі. Або скористатися сервісами, які надають автонакрутку ботами, які будуть підписуватися на акаунти зі схожою аудиторією. Через деякий час сторінки ботів поступово одпишуть, а сторінка замовника може потрапити під бан через різкий спад фоловерів.

Інший варіант — взаємні підписки. Така накрутка лайків в Інстаграм вважається неетичною. Відвідувачі аккаунта побачать, що у вас набагато більше підписок, ніж фоловерів, і ви будете спіймані на штучних методах підвищення популярності. Рівень довіри до вас знизиться, і потенційний покупець пройде мимо. Те ж саме стосується розкрутки по хештегом.

Формування вартості лайків на різних сервісах

Перед тим як замовити послугу по накрутці, розглянемо, як формується ціна на платну покупку сердечок. Ціна за 1000 лайків в інстаграмі варіюється від 150 до 730 рублів. Думаю, ви здивовані такою великою різницею між найдорожчою і найдешевшою накруткою. У сервісів є свій алгоритм ціноутворення на покупку сердець. На розмір ціни вліет:

 • Які сторінки будуть ставити вам лайки. Акаунти із заповненими анкетами будуть коштувати дорожче. Це називається живі лайки, їх можна придбати на Likemania або Soclike. Така накрутка виглядає природно для користувачів і Інстаграма, а значить ваш аккаунт не заблокують.
 • На деяких сайтах, вигідно закуповуватися оптом. Наприклад, на сервісі Bosslike, чим більше покупка лайків, тим менше ціна за одиницю.
 • Націнка, яку ставить продавець. Накрутка лайків — це бізнес, тому підприємці додають до вартості частина, яка відправиться до них в кишеню;
 • Ще один важливий фактор — конкуренція. Тут все, як завжди, якщо конкуренція висока, то ціна буде нижчою.

Сподіваюся, тепер стало ясно, як формуються ціни на накрутку в інстаграмі, і чому вони так різняться. Не поспішайте з дешевий товар, іноді це призводить до плачевних наслідків. Шукайте компроміс, щоб і ціна була прийнятною і якість не підводило.

Де можна придбати якісну накрутку?

Популяризація сайтів, що торгують лайками, переглядами, коментарями, привела до складності вибору. Складно серед всієї маси виділити надійний портал. Пропонуємо перевірені сервіси з коротким описом:

 • VKtarget за 750 рублів пропонується 1000 лайків в Інстаграм. Тут нараховують бали за виконання різних завдань, їх можна перевести в готівку або використовувати для розкрутки аккаунта.
 • Bosslike за 1000 сердечок просить всього 150 рублів, але сервіс грішить високим відсотком відписок.

 • SocLike — ще один сервіс для розкрутки профілів в інстаграмі і інших соцмережах. 1000 відміток коштує 700 рублів. Ціна висока, але зате живі лайки / підписки, а відписок майже немає. Все, що куплено, залишиться з вами.
 • Socelin — сервіс, накручувати за допомогою офферних каналів. Тобто лайки і коментарі будуть залишати реальні люди. Дуже часто проводять акції, де можна закупитися лайками дешевше.
 • Cashbox — пропонує за 650 рублів 1000 лайків. Підписуються і ставлять лайки живі люди. Також сайт надає хороші знижки своїм користувачам.

 • Markapon пропонують покупку «мені подобається» без реєстрації. Накрутка на 10 фото по 100 лайків обходиться в 590 рублів.

Істотної різниці між сервісами немає. В основному вони пропонують різні види послуг: автоматична накрутка від ботів і накрутка з живих акаунтів. Перший варіант буде швидким, дешевим, але неефективним. У другому випадку сума вище і виконуються завдання довше, але результат крутіше. Вас лайкають справжні люди, які можуть зацікавитися вашою діяльністю і перетворитися з передплатника в клієнта.

Ліміти на накрутку

Коли ви вибрали сайт, з’явиться нове питання — скільки ж потрібно накрутити лайків? Це залежить від ваших цілей. Деякі сервіси дають хороші знижки, які купують оптом, інші знижують цінник на повторні покупки. Що можна порекомендувати вам, щоб вас не забанили?

 • Накрутка повинна бути поступовою. Купуйте лайки по частинах, щоб передплатники нічого не запідозрили, і статистика виглядала природно. Якщо вас запідозрять в накручування, ви можете втратити аккаунта.
 • Одночасно з лайками купуйте передплатників і коментарі.
 • І стежте, щоб позначки «подобається» співвідносилися з кількістю фоловерів. Зазвичай лайків близько 10-50% від числа передплатників.

Як отримати лайки на місяць?

Говорячи «придбати лайки на місяць» ми маємо на увазі, що лайки будуть проставлятися до нових фотографій автоматично. Таку послугу можна придбати на будь-якому сервісі, про який говорилося раніше в цій статті. На них продаються місячні підписки, за якими до ваших публікацій буде накручуватися певну кількість лайків, вбрання заздалегідь.

Крім наркуткі існує поняття масслайкінг. Тобто ви не накручуєте собі лайки, а масово лайкать інших людей. Вони, в свою чергу, бачать вас і виробляють відповідні дії: заходять, оцінюють контент, коментують. Масове додавання лайків зазвичай йде спільно з масовими підписками і коментарями від користувачів. Тема цікава, але її потрібно добре вивчити і не напартачив з її реалізацією.

Придбати місячну підписку нескладно. Ви купуєте пакет на 30 днів, підключаєте свій профіль і налаштовуєте все, як вам потрібно. В налаштуваннях можуть бути наступні пункти: ставити лайки іншим користувачам, підписуватися на інших користувачів і лайкать їх, підписуватися на інших користувачів, коментувати і лайкать їх. Всі дії можна налаштувати, наприклад, на пошук по локаціях, хештег або конкурентам.

Є перевірені сервіси, які допоможуть в просуванні в Інстаграм:

 • Zengram — пропонує тарифи на просування від 3 днів до 1 року. Ви отримуєте справжніх передплатників і живі лайки. Можна налаштувати геотаргетинг, і будуть залучатися користувачі тільки з вашого міста.

 • Pamagram — потужний сервіс для просування. У нього інтуїтивно зрозумілі налаштування. Ресурс пропонує масслайкінг, массфолловінг і коментування. Доступні місячні тарифи на розкрутку аккаунта.

висновок

Сподіваємося, що ви розібралися з покупкою лайків в Інстаграм і зрозуміли, що це не важко. Ціни можуть сильно варіюватися, але пам’ятайте, що дешево необов’язково погано, а дорого — не означає добре. Вибирайте перевірені сайти з хорошим співвідношенням ціни та якості.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector