Як просувати Інстаграм самостійно своїми силами?

У вас вже є свій особистий блог або бізнес в Instagram? Чудово. Тепер необхідно його просувати. Зробити це дуже легко і самому. Будуть потрібні лише ваші вміння та здібності, а не велика команда. Чи готові дізнатися, як просувати Інстаграм самостійно?

Підготовка аккаунта до просування

Для початку давайте перевіримо, наскільки якісно і правильно наповнений контентом ваш профіль, а також яке у нього оформлення. Якщо чогось не вистачає або ви бачите недоліки, сміливо дотримуйтесь наших порад.

Нік

Отже, першим справу зверніть увагу на логін. Саме його користувачі, які відвідують ваш аккаунт, бачать найчастіше.

Необхідно вибрати назву легке і просте для запам’ятовування. Можливо, навіть використовувати гру слів — вона тільки приверне увагу. Однак важливо не використовувати занадто довгі ники зі складними символами. Так ви полегшите пошук свого аккаунта навіть найбільш ледачим користувачам. А щоб з’являтися в пошуку частіше, включіть в назву один з популярних тегів запитів. Головне, не перестарайтеся.

Аватар

Придумали щось круте? Тоді давайте додамо ще креативу. На цей раз в аватар. Так, навіть така, здавалося б, незначна для вас річ, грає важливу роль в популяризації профілю. Він по-своєму рекламує ваш аккаунт.

Якщо ви представляєте фірму в Інстаграм, важливо створити читається логотип. Щоб, незважаючи на розміри зображення, все виглядало зрозуміло і доступно. Ви думаєте, що це так просто? Спробуйте створити свій неповторний знак. А якщо не виходить, то поставте зображення самого прекрасного товара — воно не тільки допоможе вам заощадити час, а й покаже ваш бізнес з позитивного боку.

Якщо ж ви уявляєте себе — краще поставити своє фото або хоча б намальовану картинку вас. Дивіться також, щоб знімок красиво вписувався в коло. Іншими словами, «відрізані» пальці, голова або ноги — це не тільки звучить жахливо, але і виглядає непривабливо.

Заповнюємо «Про себе»

Далі перейдемо до опису сторінки в Інстаграм. Це поле дозволяє вам розповісти про свою діяльність, як особистості, або скласти правильне враження про ваш бізнес в соціальній мережі. Тут можна вказати унікальна торгова пропозиція, якщо така є. І обов’язково залишайте контакти для зв’язку. А також пишіть адреси, якщо аккаунт створений для розкрутки бренду. Так людям буде простіше орієнтуватися, і вони зможуть або підписатися на всі ваші сторінки в соціальних мережах, або зрозуміти, як дістатися до потрібного офісу.

Як бонус ми хочемо дати вам кілька порад, як зробити привабливим ваше опис. Ви можете сприймати це начебто керівництва для початківців.

Отже, поїхали:

  • Поле опису не індексується, що робить непотрібним написання в ньому хештегов. Іншими словами, по ним користувачі не зможуть знайти вас або запам’ятати.
  • А ось смайли, навпаки, варто використовувати частіше. Вони дозволяють зробити більш барвистою запис і виділити ключові моменти. Також вони привертають увагу аудиторії, що, власне, і необхідно.
  • По можливості, розбийте текст на рядки, кожна з яких буде містити в собі певну думку. Так ви дозволите користувачам швидко знайти потрібну інформацію і не втратити її, а також зможете виділити посилання або адреси, якщо такі є.
  • Також подивіться за вирівнюванням тексту. Спробуйте зробити його посередині за допомогою прозорих символів. Або ж вирівняйте рядки, якщо таке можливо.

Вірні помічники для розкрутки аккаунта

Звичайно, кожному з нас приємніше бачити перед собою акаунти з купою передплатників, коментарів і лайків. Власники таких сторінок раді популярності і заробітку. А у передплатників прокидається впевненість в популярності бренду або особистості, а також в пропонованому контенті.

Однак якщо ви всього пару годин тому закінчили з оформленням профілю і встигли викласти всього кілька фото, то нерозумно сподіватися, що народ повалить натовпами до чогось нового і невідомого. А, безумовно, хочеться хоча б трохи розкрутитися. Рекламування також марно робити: на майже порожню сторінку ніхто не зверне увагу. Однак було б так здорово скоріше стати популярним … Для цього скористайтеся відмінними сайтами Bosslike і Likemania.

У 2018 року вони увійшли в топ найперспективніших проектів по просуванню в соціальних мережах. Безумовно, і вам вони теж сподобаються. Якщо ви вперше відвідаєте один із сайтів, то будете приємно зраділи. Плюсом Bosslike є можливість накрутити лайки, виконуючи завдання. Перевагою Likemania є висока швидкість накрутки і найнижчі в Рунеті ціни.

У них зручний і простий у використанні інтерфейс, а за пару кліків ви зможете вибрати, що саме хочете накрутити і оплатити послугу. До речі, ціновий діапазон також порадує вас.

Розробка контенту: попрацюйте трохи руками

Так, саме так і треба боротися за популярність. Необхідно детально продумувати ваш контент. Яким змістом наповнити фотографії або відео, що зняти в історії. Продумуйте все до дрібниць. А також приготуйте робоче місце: виберіть майданчик для зйомок, одяг, камеру і світло.

Продуманість кожного поста необхідна в будь-якій діяльності: і при веденні особистого блога, і при представництві бренду, і при веденні бізнесу в Інстаграм.

Професіонали в області розкрутки та просування керуються, як правило, контент-планами. Не варто так сильно лякатися. Ви можете знайти форми в інтернеті або зробити свою. Виглядає вона, як таблиця з декількома колонками і рядками, в які вписується інформація про кожного майбутньому пості.

Хороший контент-план виглядає як покрокова інструкція для заповнення вашого облікового запису в Інстаграм. Він дозволяє також упорядкувати публікацію матеріалу і зробити сторінку більш цікавою і привабливою для користувачів.

Однак важлива також і зворотний зв’язок. Люди люблять спілкування і відповідну реакцію на їх дії. Так чому б не дати їм те, що так подобається?

Тим більше займе це всього пару хвилин. Виділіть час, щоб включитися в бурхливе обговорення вашого поста, поставити пару сотень лайків на фото в одязі з вашого магазину, підпишіться на ваших шанувальників самі. Усілякі дії з вашого боку позитивно впливають на залучення нових передплатників і є своєрідною рекламою вашого профілю. Крім того, відповідна реакція на коментарі користувачів створює сприятливе враження про ваш обліковий запис /

Також пам’ятайте і про хештег. Саме вони дозволяють швидко знайти фото або відео в Інстаграм, а також позначити тематику поста. Пишіть їх якомога більше, але не переборщіть. Все повинно виглядати лаконічно і привабливо.

Чи не час здаватися!

Якщо ваші сторінки в Інстаграм незважаючи на зусилля і старання не хочуть розкручуватися, значить, ви робите щось неправильно або ваша ідея виражена не привабливим чином.

З даної ситуації є вихід. Необхідно лише подивитися на популярні сторінки зарубіжних блогерів або інтернет-магазинів в Instagram.

Проаналізуйте їх і зрозумійте, що робить їх такими привабливими і цікавими для користувачів, а потім застосуйте з досвід на своєму акаунті. Це дуже просте рішення. Однак важливо відзначити, що варто переймати тільки ідею, а не контент. Застосовуйте чужі ідеї до вашого профілю, вчіться у зарубіжних колег і розвивайтеся.

Розкрутка аккаунта без щоденного втручання

Для збільшення аудиторії, появи або відновлення активності користувачів використовуйте сервіси комплексного просування:

  • Zengram;
  • DoInsta;
  • Pamagram.

З їх допомогою ви можете працювати у всіх напрямках одразу. Отримувати лайки, бачити безліч коментарів і збільшувати число передплатників одночасно. Крім того, всі дії виконують реальні користувачі. Завдяки сервісам шанси підписки до вас ботів близькі до нуля. Спробуйте використовувати хоча б один із запропонованих варіантів. І ви побачите, як ваша популярність миттєво зросте!

Дійсно, легко? Звичайно. Ви можете впоратися з усім самостійно. Приклавши трохи зусиль і витративши трішки часу, ви обов’язково досягнете чудових результатів. Успіхів!

Питання наших читачів


# 1. Чи варто розкручувати сторінку в інстаграмі самостійно?

Звичайно ж да. Так ви не тільки заощадите час на пошук якісної команди, а й гроші.


# 2. Де можна швидко і недорого накручувати лайки, і так, щоб не забанили?

Bosslike і Likemania — одні з кращих сайтів з розкручування і просування.


# 3. Чи існують сервіси-помічники для підвищення популярності в усіх напрямках?

У наш час їх створено досить багато. Однак кращими з них є Zengram, DoInsta і Pamagram. Нагадуємо вам, не варто в гонитві за економією користуватися маловідомими і неперевіреними сервісами. Ви ризикуєте втратити свій аккаунт, і всі докладені зусилля зійдуть нанівець.

Якщо у вас залишилися питання — задайте їх у коментарях! А також дивіться відео по темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector