Чому не варто ставити взаємні лайки в Інстаграмі?

Сьогодні люди на багато що готові, щоб отримати свої заповітні лайки в інстаграмі. Здавалося б, це всього лише сердечко в соціальних мережах, яке, в принципі, нічого не означає і на аккаунт, тим більше на справжню людину, вплинути ніяк не може. Як би не так. Розкажіть це тим людям, які при сварці демонстративно забирають свої лайки і йдуть в захід. Ми не знаємо, може ця злощасна розробка соціальних мереж покликана розсваритися між собою все людство, і незабаром президенти двох країн будуть ображатися один на одного, тому що хтось не відповів на лайк?

Цього ми напевно не знаємо, так що гадати не будемо. Хочемо ми цього чи ні, лайк, має значно більший важливістю, ніж ми собі уявляємо. Сьогодні поговоримо про тих людей, які накручують взаємні лайки в інстаграмі, в гонитві за чимось, що нам невідомо.

Що дають взаємні лайки в інстаграмі?

Колись давно, дивлячись мем, де подруги ображаються один на одного, тому що одна з них не поставила інший лайк, ви могли просто посміятися і назвати їх, умовно дурними (ну дуууже умовно). Сьогодні ж, це вже реальність. Скажімо по секрету, про це ще Майя писали. Але для чого потрібні ці сердечка? За словами тибетських ченців, лайки — це засіб самоствердитися, показати людям, що вони дійсно щось значать для інших людей. Для власників бізнес-акаунтів, сердечко під постом про їх продукції означає те, що людям воно подобається, і вони його куплять. Схема ця працює приблизно так:

Ви завантажуєте своє творіння в Інстаграм, на загальний огляд. Далі, розуміючи, що ваше «чудо» виявилося потрібним лише вам, а решта люди мають IQ більше 50, ви звертаєтеся до своїх друзів або передплатникам. Мовляв, давай, я тебе отлайкаю повністю, а у відповідь ти мене. Не будемо говорити, на що це схоже, але результат з’являється.

Після підтвердження угоди, ви отримуєте свої заповітні сердечка. Будучи гордими досконалої угодою, ви шукайте ще таких же людей, для яких лайк — це сенс життя. Попередимо відразу, дана ідея приречена на провал, тому що люди не такі вже й наївні, якими можуть здатися на перший погляд. Виходячи з цього, ми можемо зробити висновок, що люди, які вдаються до допомоги меншин, тобто взаімлайкальщіков, не хочуть витрачати зайві копійки на те, що вони так жадають роздобути.

Як отримати взаємні лайки в Інстаграм безкоштовно?

Якщо взаімолайканіе стало для вас нормою, не переживайте. Це вже легалізовано в Європі і соромитися вам нема чого. Це абсолютно нормальний, хоч і трохи нетрадиційний спосіб заробити лайки безкоштовно.

Для цього, виконайте наступні маніпуляції:

  • Завантажте в ваш профіль хоч якесь фото, якістю вище середнього;
  • Додайте до нього опис, яке підходить під тематику фотографії;

  • Другий пункт був необхідний, якщо ви не фахівець з SEO-маркетингу або не визнаєте еволюцію;
  • Гуляйте за різними профілями і розставляйте по 1-2 лайка на фотографіях;
  • Чекайте відгуку у вигляді взаємних сердечок.

Якщо все пройшло добре, то деякі люди будуть відповідати вам взаємністю. Спробуйте поставити ще пару лайків. Якщо ж він знову відповідає, то ви знайшли свою людину. Можете час від часу один одного полайківать.

Наступний варіант підійде для тих, хто не приховує своїх бажань і готовий навіть на таке. Гуляйте по стрічці новин та під кожним постом залишайте коментар про взаімолайках. В даному виді пошуку безкоштовних лайків, ми не бачимо нічого поганого! Толерантність — наше все!

А бувають і такі, хто використовує, так звані, піар-ігри. Але це вже зовсім ні в які ворота! Якщо ви вирішили піарити свій аккаунт через такі ігри, у мене для вас погані новини. Цей метод відноситься до брудних і здатний підмочити репутацію вашого облікового запису.

Обмеження на лайки в інстаграмі

Навіть в такій тонкій справі соціальні мережі ставлять для нас обмеження. Ні, це не тому що ви займаєтеся взаімолайканіем. Ми за свободу вибору. Робиться це для того, щоб в інстаграмі не було ботів і автоматизованих призначених для користувача систем, які розкручують акаунти без участі людини.

Ось добові ліміти на сердечка:

  • Не ставте більше 1000 лайків на добу (це для дуже лайкообільних людей);
  • Не перевищуйте ліміт в 200 лайків в годину;
  • Ставте лайки з проміжком в 3-5 секунд; (Лайк повинен бути якісним, а не просто швидким).

Перевищення цих лімітів загрожує підвищеною увагою на вашу адресу. А як ми зрозуміли, виходячи з ваших бажань і переваг, вам це не потрібно. Найгірше, що може статися — ваш профіль заблокують.

Ефективність взаємних лайків

Ми зрозуміли, що ви готові на найбожевільніші вчинки заради передплатників і лайків. Але як сумлінні громадяни, наш обов’язок вказати вам більш вірну дорогу. Наскільки ефективні взаємні лайки і чи варто цим займатися? Лише 15% готові відповісти взаємністю на вашу пропозицію. Тобто, щоб отримати свої умовні 15-20 лайків, вам потрібно витратити близько години свого часу. Це, як мінімум, невигідно. Не витрачайте свій час даремно. Зараз, ми познайомимо вас з конторами, які знають, як заробити в інстаграмі. Так, зароблені гроші, вони, звичайно, не жертвують в благодійність, але корисного від таких компаній, куди більше, ніж від взаімолайков. Якщо говорити на вашій мові, це такі спеціалізовані магазини для ваших специфічних потреб.

Pamagram — ціни в даному сервісі, досить високі. Приховувати це не варто. Але якщо подивитися під іншим кутом зору, то все досить непогано. За 600 гривень ви отримаєте місячний доступ до функцій сайту.

Likemania — тут можна вибирати, хочете ви живих Лайкер або ж спамерських пошукових роботів. Різниця в 1.5 рубля. 10 живих лайків стоять 2.5 рубля. Плюс всілякі знижки.

Soclike — 100 лайків — 140 рублів. Цим все сказано. 1 лайк — 1.4 рубля.

VKtarget — тут ви можете виконувати різні завдання і отримувати за це реальні бабки. 1 лайк варто 0.99 рублів.

BossLike — лайкають вас реальні люди (не беремо відповідальності за їх погляди на життя). Суть така, що ви виконуєте завдання інших людей, за виконане завдання ви отримуєте бали, на які ви можете найняти людей, які будуть вам лайкать. Тобто, вас лайкать, прошу вибачення. Терміни виконання — 5 годин.

Doinsta — тут ви платите не за лайк, а за підписку. Коштує вона 1000 рублів на місяць, за те ви отримуєте хороші бонуси. Ви можете дати завдання, щоб вас лайкали люди з певною області або місцевості. На кожного лайкнувшего є індивідуальний проксі.

підводимо риску

Підвівши підсумки, хотілося б сказати, що, якщо ви хочете багато лайків і передплатників і вдалися до взаємних лайок в ИНСТА, то у нас погані новини. Це малоефективний і трудомісткий процес. Чому б не дати цим зайнятися справжнім професіоналам своєї справи? Є сотні сервісів по розкрутці, які допоможуть вам у вашому запитанні за сущі копійки. Заплатіть 500 рублів тим, хто займеться вашою проблемою і все. Займайтеся своїми справами. Все дуже просто. І не треба шукати однодумців, не треба турбуватися про взаємність і так далі. Якщо ви не професіонал — довіртеся професіоналам і насолоджуйтеся.

А чи готовий ти витрачати свій час на нескінченне проставлення сердечок? Може ти знаєш, як робити це ефективніше? Поділися своїми думками і думкою в коментарях! А також дивись відео про те, чому навіть хороші фото і тексти погано впливають на передплатників в інстр.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector