Додатки для накрутки лайків в Інстаграмі: яке вибрати?

Мрія кожного підприємця — хороший рівень продажів з мінімальним рекламним бюджетом. Тепер завдяки соціальним мережам можна продавати прям через Інстаграм, що ще 5 років тому здавалося неймовірним. Число сердечок під рекламним постом свідчить про його популярності. Чим активніше передплатники ставлять лайки, тим частіше реклама відображається в новинній стрічці. Виникає закономірне питання: як просувати оголошення на перших етапах, щоб його помітило як можна більше людей? Для цього були розроблені додатки, завдяки яким можна накручувати лайки і отримувати передплатників скільки завгодно (не забуваємо про ліміти в Інстаграм).

Робота популярних додатків

Накрутка лайків в Інстаграм працює за наступним алгоритмом:

  • програма викачується на смартфон;
  • проходить реєстрація за допомогою авторизації в Інстаграм-акаунті;
  • далі користувач бачить список людей, яким потрібна поставити лайки або підписатися на оновлення.

Натомість на дії користувача на внутрішній баланс додатки будуть нараховуватися монети. Їх можна обміняти на свої аналогічні цілі. Іншими словами, відбувається «послуга за послугу».

Що ж вибрати?

Такі додатки для накрутки встановлюється на смартфон з будь-якою операційною системою. Для цього слід перейти в Google Play (для Андроїд) або AppStore (для iOS), в рядку пошуку ввести «накрутка лайків в Інстаграм». Починаючи з третього результату видачі відображається потрібний мобільний софт. В описі можна ознайомитися з їх функціями і відгуками. В очі кидаються такі програми, як «Gramazeka», «Лайки на кожен день» та інші. Ми рекомендуємо зупинитися і завантажити Передплатники в Інстаграм | лайки, оскільки воно підтримує російськомовну версію, та й в цілому воно краще.

При першому запуску користувачеві пропонується авторизуватися або ж зареєструватися. Тут варто зазначити, що ніде пароль від свого Інстаграма вписувати не потрібно. Так що, по ідеї, з безпекою тут має бути все океюшкі.

Авторизувавшись, ви відразу потрапляєте на сторінку заробітку балів. Програма по суті працює по точно таким же принципом, як і всі інші — ви ставите лайки, підписуєтеся на інших людей і за це отримуєте віртуальні монети, які можете витратити вже на свою розкрутку. Отже, чим більше отлайкалі і підписалися, тим більше монет.

Програма ледачим дає можливість не витрачати час на заробіток монеток і пропонує відразу купити їх за реальні гроші.

В принципі, ціни не кусаються, але в деяких онлайн-сервісах (про них поговоримо пізніше) вони помітно нижче.

Ніхто з нашої редакції особисто не тестував, але там ще є певний пропозицію для просунутих людей, щось типу пакета «All inclusive». Розробники стверджують, що ви відчуєте себе справжнім царем, якщо купите Vip-пакети. Чи не тестували, нічого тут сказати не можемо, але з боку виглядає ну дуууже заманливо.

Якщо ви ще той лінивець (але хто ми такі, щоб вас засуджувати) і не плануєте підлогу вечора тикати чужим людям лайки на фотографії в спробах заробити монеток, ви можете внести на рахунок свої кровні бабосікі, купити собі ВІП-пакет і відчути себе королем положення , попутно обсипаючи голову конфеті.

Якщо ви знатно потрудилися, потикав всім на лайки і підписки і ваші пальці не втомилися, (або ж просто купили монеточкі, тссс .. ми нікому не розповімо) то ви вже можете приступати до накрутці уваги на свій профіль. Отже, Тапа по трьом вертикальних лініях у верхній частині екрану і вибираєте пункт «Додати завдання», платне або безкоштовне — це вже на ваш розсуд і товщину гаманця.

Ах так, не забудьте поставити галочку на пункті «Я згоден з умовами …» (ви ж завжди читаєте такі умови, так?) І вже після цього Тапа по «Оформити замовлення». Ваше замовлення на накрутку буде додано, а вам залишиться тільки почекати, поки люди пробіжаться по вашому профілю, залишивши після себе купу слідів у вигляді лайків і підписок.

Якщо ж ви зіткнулися з якоюсь труднощами або не знаєте якихось особливостей програми, то розробники про це заздалегідь подбали, склавши подобу F.A.Q. для таких користувачів. Для цього потрібно всього лише відвідати розділ «Про Додатку».

Там в деталях описані всі тонкощі накрутки, інструкція, що собою представляють VIP-пакети і вся інша інформація для самих допитливих «чомучок».

З огляду на високу активність користувачів в даному додатку, швидкість виконання завдання приблизно 30 лайків за 10 секунд. При цьому важливо відзначити, що накрутка не автоматичне. Це все дії реальних користувачів.

Подібні способи просування можна знайти онлайн, існують спеціальні сервіси, які працюють за аналогічним принципом.

Плюси і мінуси додатків для накрутки

Порівнюючи онлайн-сервіси з мобільним софтом, можна виділити кілька переваг і недоліків.

До плюсів мобільного софта відноситься:

  1. Простота і доступність.
  2. Відсутність передоплати, а також інших платежів.
  3. Високий результат при активності користувача.

До мінусів:

  1. Займає багато часу в силу відсутності автоматичного режиму, тому рекомендуємо використовувати онлайн-сервіс Likemania, де за 100 лайків потрібно заплатити всього 13 рублів.
  2. При надто старанної накрутці можна заробити бан.
  3. Короткостроковий результат, який забезпечує хороша активність самого рекламодавця.

Заключна частина

Спосіб взаємного обміну лайками, безумовно, має право на життя. Однак для комерційного просування рекомендується користуватися сервісами комплексного просування, наприклад, Do Insta, Pamagram і Zengram. Це можна пояснити тим, що накрутка лайків працює до тих пір, поки користувач здійснює аналогічні дії. Це вимагає невиправдано багато часу, якщо говорити про просування комерційного продукту.

Якщо у вас вийшло залучити таким способом людей на свою сторінку — чудово, а якщо немає — пишіть в коментарях, будемо думати, як зробити вас популярнішим. Але перед тим, як панікувати, подивіться відео про те, як стати популярним в інстр. удачі ��

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector