Що дають лайки в Інстаграмі і скільки їх потрібно?

Кожен день Інстаграмом користуються мільйони людей, навіть не підозрюючи, що можуть дати сердечка, які вони щодня роздають своїм друзям. Лайки — це зворотний зв’язок між вами і вашою аудиторією. Не потрібно нічого коментувати, не потрібні ніякі опитування і статистики, щоб зрозуміти, що вашій аудиторії подобається певний пост або пости на якусь тематику. Цими відмітками вам кажуть, що ваш пост придатний, що він цікавий, що ви рухаєтеся в правильному напрямку. Зворотній зв’язок в два кліка — краще і придумати не можна.

Види користувачів Інстаграм

Вже багато хто усвідомив, що Instagram — відмінний спосіб розрекламувати свою особистість, компанію або продукцію. У будь-якій соціальній мережі, Інста не виняток, аудиторія ділиться на кілька видів. Кожен з них переслідує в певній соціальній мережі свої цілі. Для кого-то це дозвілля, для кого-то спосіб самоствердитися, для кого-то заробіток.

Звичайний користувач — для такої людини не важливі, ні кількість лайків, ні передплатників. Він заходить просто подивитися фотографії своїх друзів або кумирів. До популярності не прагне, як правило, заходить у вільний час і не надає цьому великого значення.

Користувачі, які женуться за популярністю — заходять в ИНСТА, щоб самоствердитися і показати людям які вони популярні. Кількість лайків — відображення їх норовитості, а кількість передплатників — показник їх популярності. Такі часто купують передплатників, лайки, намагаються накрутити їх самі і можуть образитися, якщо ви їх не лайкнете.

Компанії, які просувають свої послуги або продукцію (бізнес-сторінки) — від кількості передплатників і сердечок, прямо залежить їхній заробіток, тому вони намагаються не тільки додавати хороший контент, але і користуватися послугами по накрутці (Bosslike, Likemania, VKtarget).

Сервіси по накрутці — заробляють некволі гроші на другому і третьому користувачів. Був попит потреба в лайок — з’явилася пропозиція. Накрутка лайків, передплатників і комментов? Це все до них.

Які переваги дають лайки?

Лайки — невід’ємна частина діяльності в соціальних мережах. Крім купи сердечок під постами, ви можете:

  • Дізнаватися, хто з передплатників стежить за профілем. Ви можете знати, хто все-таки дивиться всі ваші нові пости, бо приходить Push-повідомлення.
  • Дивитися статистику і керуватися нею, коли будете просувати аккаунт. Така функція доступна тільки для бізнес-акаунтів. Там можна подивитися кількість переглядів у вашому інстаграмі. Повну статистику ви можете побачити, натиснувши на зазначену іконку.

  • Дізнаватися кількість тих, кому сподобалася ця фотка або відео. Так уже влаштована природа людини, він потребує регулярного схвалення соціуму, і лайки — прямий показник схвалення. Чим більше лайків, тим ясніше, що аудиторії подобається. А перегляди на відео ви можете побачити відразу під постом.
  • Виділити ваш аккаунт, серед інших схожих. Для чого? Адже вам набагато приємніше, якщо ваше фото або рекламний пост буде набирати набагато більше сердечок, а у вашого друга чи конкурента в рази менше.

А тепер давайте подумаємо, як впливає кількість лайків на просування і чи є від них толк? Чи потрібна накрутка лайків в Інстаграм? Зрозуміло, потрібна, і толк є. Послугами сервісів можна домогтися підняття більше мільйона передплатників, але який від них толк, якщо під вашими постами буде 1000-1500 лайків? Такий аккаунт не буде багато продавати, тому що їх продукція нецікава. А чому нецікава? Тому що якби була, то лайків було б в сотні разів більше.

Своїми лайками, пост дає зрозуміти, що ваш продукт або послуги комусь цікаві, що люди в ньому зацікавлені і їм це подобається. Є компанії, які займаються накруткою, і це їх головний заробіток. Такі біржі дають можливість оплатити їхні послуги і нічого не робити, поки лайки самі сиплються з неба. І правда, навіщо витрачати купу часу на просування, якщо є фахівці, які за дрібний прайс, готові допомагати в досягненні ваших цілей? Сервіси сервісами, але мало хто готовий платити реальні гроші, щоб оформити підписку на лайки. Навіщо платити комусь, якщо можна самим набрати багато лайків в ИНСТА?

Як природним шляхом отримати багато лайків?

Найголовніше правило, щоб отримати багато лайків в інстаграмі — потрібно робити якісний контент з гарною якістю фотографій. Погодьтеся, вам не сподобається, якщо фотографія буде зроблена неакуратно?

Намагайтеся приділяти більше уваги змісту вашого поста, від самої картинки до текстової складової. Адже все це читається вашими передплатниками і має сприйматися позитивно.

Хештеги є невід’ємною частиною успіху і вірним супутником у досягненні гори лайків. Правильно розставлені хештеги будуть завжди залучати нових людей, а посади з великою кількістю лайків будуть завжди в ТОПі пошуку за тегами.

Обмін лайками, цей спосіб говорить сам за себе. Тут все гранично ясно, ви лайкать> лайкають вас. Але це не точно.

Підведемо підсумки

Для початку, вирішите для себе, в яку категорію користувачів ви себе внесете. Якщо Інста для вас просто дозвілля, то можете намагатися самостійно отримати лайки. Якщо ж, ви в Інстаграм для просування продукту або ваших послуг, краще скористаєтеся сервісами-професіоналами. Вони це зроблять швидше і надійніше, ну і що, що платити треба? Навіщо вам щось робити? Наркутка лайків — справа проста, а ось самому їх заробляти — складно. Побільше лайків вам і передплатників.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector