Просування сторінки в Інстаграм: все, про що потрібно знати

Сучасні люди звикли до всього, що пару років тому здалося б безглуздим або справило б враження на суспільство. Що стосується Instagram, то в ньому є акаунти які подорожують котиків, домашніх їжачків, навіть бабусь і дідусів, які намагаються одягатися однаково. І хто після цього зможе відмовити собі в задоволенні прославитися в соціальних мережах? Просування сторінки в Інстаграм доступно кожному і необхідно для задоволення. Якщо ви все ще не завели акаунт для свого котика, тоді давайте зробимо це разом! Жарт, звичайно.

Як грамотно оформити аккаунт?

Не всі знають, з чого почати оформлення профілю. Адже реєстрація — це тільки половина справи. Пройти її за пару хвилин не складе труднощів навіть для людей старшого покоління.

Отже, для просування сторінки необхідно, перш за все, правильно підібрати аватар. Він може являти собою фото або картинку. І саме його бачать в першу чергу користувачі, які шукають вас.

Далі подбайте про логін. Можете пограти словами або придумати щось оригінальне. Тут все знаходиться у владі вашої фантазії і залежить від бажання.

Також важливо скласти опис свого аккаунта. Воно необхідне для розуміння вашої діяльності. Виняток становлять тільки милі котики і щенята — з ними і так все ясно. Ви ж можете прикрасити текст смайлами або розбити його на рядки. Ці прийоми додадуть невимушеності вашому тексту і звернуть увагу користувачів на вас. А кому в наш час ні хочеться бути хоча б трішки популярнішим?

І нарешті, додамо кілька фотографій. А інакше, навіщо б ми заводили аккаунт в Інстаграм? Поділимося враженнями від літньої відпустки прямо зараз. Виберіть найпривабливіший фільтр, розмістіть опис поста, і результат вам обов’язково сподобається.

Хочете дізнатися один секрет? Тоді ось він: щоб ваш профіль виглядав привабливо і всі ваші друзі були в захваті від постів, дотримуйтеся чіткого стилю викладаються матеріалів. Це може бути єдиний фільтр, однакові форми фото, створення колажів і т.д. Необов’язково вибирати все стандартне. Вписуйте ваші знімки в коло або овал. Можете скласти ваші подальші записи в шаховому порядку за кольором або формі. Загалом, включіть уяву, експериментуйте і будьте оригінальним.

Якщо ж вам цікаво дізнаватися, скільки друзів відвідали вашу сторінку або наскільки популярнішим стали ваші знімки з кактусами, то переведіться в бізнес-аккаунт. Це швидко і безкоштовно. Знадобиться тільки адресу електронної пошти та параметри для входу в Фейсбук. Можливо, ви тільки почали освоювати соціальні мережі, тоді Інстаграм автоматично запропонує вам створити всі необхідні сторінки прямо при переході на бізнес-аккаунт. Тільки зайдіть в настройки, зробіть пару рухів і ви отримаєте можливість переглядати статистику як окремих постів, так і всього аккаунта, активуєте пропозицію про просування за допомогою вбудованого додатка, а також передплатники будуть спостерігати кнопки для зв’язку з вами.

Здорово, правда? А стільки всього було приховано в базовому профілі.

Поглиблення в просування

Відчуваєте, як хочеться швидше розкрутитися в Інстаграм? Вже відчуваєте дух змагань за кількістю набраних передплатників, отриманих лайків і написаних коментарів? Тоді доведеться заглибитися в основи створення гарного аккаунта і трохи попрацювати.

Для початку визначтеся, хто представляє вашу цільову аудиторію. Подивіться на їх стать, вік та інші дані. Звичайно ж, можете розраховувати на котиків, але тоді не забудьте і про їх господарів.

Подивіться на заняття і хобі, що цікавить вас категорії людей. Що привертає їхню увагу, яку мету в житті вони переслідують, чому радіють і які модні тенденції на сьогоднішній день є в світі. І коли ви знайдете відповіді на всі поставлені запитання, коли зможете чітко описати всі сторони життя одного представника з вашої цільової аудиторії, то можна буде рухатися далі.

Наступним кроком є ​​ретельно продуманий контент. Це означає, що ви не просто безладно, як вам заманулося, публікуєте фото і відео, робите історії, а ретельно плануєте все викладають в Інстаграм.

Фахівці в області просування і розкрутки радять складати контент-план. Що він собою являє? Це форма або таблиця, в яку ви заносите дані про плановане контенті. Своєрідний аналог щоденника, в який заносяться чи не справи на завтра або післязавтра, а розклад публікацій фото і їх зміст.

Докладні всілякі форми ви можете знайти в інтернеті у вільному доступі і скористатися вже готовими. А при бажанні готовий шаблон завжди легко переробляється під ваші звички і вимоги. Однак важливо відзначити, що для ефективного просування необхідно регулярно викладати фото і відео в Інстаграм.

А якщо ідеї для оригінальних постів закінчуються, то це не так страшно, як здається. У житті кожного підприємливого людини часом наступають такі моменти, коли в голову не приходить нічого нового і цікавого. Тоді варто пошукати натхнення. Частим «полем» для зборів ідей служать акаунти зарубіжних блогерів.

Чому це працює? Все просто: ми занадто ліниві, щоб переходити на сторінки людей інших країн. Більш того, в пошуку ми часто робимо запити, характерні для нашого регіону або держави. Адже навіть «меми» і мода на популярні смішні картинки у всіх куточках світу своя.

І завдяки природному ранжирування все ідеї іноземних зірок Інстаграма нам відомі мало, а значить, і нашим передплатникам. Виберіть найбільш вдалі і привабливі прийоми оформлення, змісту постів і всього, що тільки змусить вас захопитися чужий сторінкою. А потім застосуєте у себе в профілі. Можете навіть створити рекламує пост. Ні, це не плагіат. Швидше ви просто переймаєте досвід і завдяки цьому розвиваєтеся, як знаменитість.

Привернення уваги

Природно, якщо вибір постає перед членством з мільйоном передплатників і зі сторінкою, де всього сто чоловік, то вам на підсвідомому рівні здається, що перший варіант краще другого. Не можуть же стільки людей помилятися.

Однак коли ви тільки починаєте розкручувати свою станицю в Інстаграм, то стаєте тим найменш популярним аккаунтом, який більшість залишає осторонь. І як тоді просувати, запитаєте ви? Наша порада — використовувати онлайн-сервіси. Вони дозволяють вам дати майданчик для старту і привернути увагу аудиторії.

Найефективнішим сервісом служить Likemania. Напевно, ви вже чули про нього? Він сприяє накрутке лайків і передплатників в Інстаграм. Притому спеціальна система дозволяє відсівати будь-які дії ботів, додаючи до вас тільки реальні акаунти людей.

Для того щоб переконатися в ефективності сервісу, вам досить зайти в нього і з перших же секунд перебування отримати пропозицію про накрутку 10 лайків на перші 5 фото в профілі. Це, безумовно, зручний спосіб переконатися в якості роботи Likemania.

А щоб утримати з’явилися передплатників і привернути увагу нових, необхідно підтримувати зворотний зв’язок. Самі додавайтеся до тих, хто міг би бути частиною вашої цільової аудиторії. Ставте лайки у відповідь на дії користувачів. Своєчасно і швидко залишайте коментарі і відповідайте на повідомлення. Постарайтеся бути інформативним, ввічливим і зрозумілим для всіх. Збережіть тон легкого невимушеної розмови. Створіть атмосферу спілкування, затишну для вашої цільової аудиторії і передплатників.

І обов’язково регулярно викладайте що-небудь новеньке. Мінімальна кількість постів в день — три. Опублікуєте більше матеріалу — тільки краще. Якщо ж менше, то передплатники можуть сприйняти це як недолік активності і, попросту, покинуть вас.

Також важливо ставити хештеги в описі ваших постів. Вони не тільки допоможуть зрозуміти, що ви хотіли показати тим чи іншим фото або відео, але і дадуть можливість легко знайти вас через пошукові запити. Зручний спосіб поєднати приємне з корисним. Однак не варто ними зловживати. Занадто велика кількість їх робить пост підозрілим, безформним і швидше відштовхує увагу користувачів.

Також якомога частіше ставте лайки своїм передплатникам. Необхідно хоча б зрідка робити їм приємно. Для розширення аудиторії рекомендуємо підписуватися на тих, кого вважаєте своєю цільовою аудиторією. Безумовно, не всі дадуть відповідь вам взаємністю, але варто спробувати.

Підсилюємо натиск: сервіси просування

Домігшись мінімального рівня передплатників, ми можемо перейти до більш серйозних речей. Тепер у нас є і контент-план, і відмінні фото і відео в запасі. Здорово! Стільки роботи виконали.

Пора звернутися за допомогою до більш серйозних онлайн-сервісів. Такі популярні представники їх, як Zengram і Pamagram, здатні на комплексне просування вашого облікового запису. Ви вносите оплату за місяць, налаштовуєте параметри розкрутки і все, решта сервіси самі зроблять за вас.

Вартість послуг невисока, зате робота їх ефективна. Ви зможете швидко набрати рівень всіх показників: лайки, передплатники та коментарі.

Як бачите, просувати свою сторінку в Інстаграм — дуже легко. Трохи реклами і ви вже за пару днів розкрутити до рівня знаменитого блогера, навіть якщо ви … кіт. Успіхів!

Питання відповідь:


# 1. Хто може зареєструватися в Інстаграм і просунути свою сторінку?

Усе. Навіть літні пари і тварини. Є у нас тут пара їжаків в інстаграмі — відмінно виглядають на фото.


# 2. Як розкрутитися для старту?

Досить правильно і красиво оформити вашу сторінку, а потім звернутися за допомогою до сервісу Likemania.


# 3. Які сервіси для просування найефективніші?

Сервіси комплексного просування — Zengram і Pamagram.

Якщо у тебе залишилися питання і ти хочеш, щоб автор відповів на них — пиши в коментарях! А також дивись відео по темі!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector